اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 1-1 امپولی ؛ فقط یک تساوی در آخرین دیدار سال

2084 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 1-1 امپولی ؛ فقط یک تساوی در آخرین دیدار سال 1393/09/30 فیورنتینا 1-1 امپولی ؛ فقط یک تساوی در آخرین دیدار سال اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 1-1 امپولی ؛ فقط یک تساوی در آخرین دیدار سال
فیورنتینا 1-1 امپولی ؛ فقط یک تساوی در آخرین دیدار سال

فیورنتینا 1-1 امپولی ؛ فقط یک تساوی در آخرین دیدار سال

فیورنتینا 1-1 امپولی

گل ها:

خوان وارگاس (45)
لورنزو تونلی (57)

تیم فیورنتینا در آخرین نبرد سال 2014 میلادی و در دربی ایالت توسکانی نتوانست میهمان خود امپولی را در یک بازی جذاب و دیدنی شکست دهد تا روند نتیجه نگرفتن های ویولا در آرتمیو فرانکی ادامه پیدا کند.

دربی ایالت توسکانی در حالی برگزار می شد که دو تیم رقابت دیرینه ای با هم داشته و همیشه بین طرفداران مشکلاتی وجود داشته است. ضمن اینکه هر دو تیم در هفته های اخیر عملکرد خوبی داشته و نتایج قابل قبولی کسب کرده بودند که به حساسیت های بازی اضافه می کرد. مونتلا برای این دیدار بار دیگر پاسکوال و کوادرادو را در اختیار داشت ولی روسی، باباکار و برناردسکی غایب بودند. ترکیب تیم نیز همانند چند دیدار قبلی بود با این تفاوت که با بازگشت کوادرادو به ترکیب، آکوییلانی نیمکت نشین شده و وارگاس هم به جای آلونسو در میدان قرار داشت. ساری مربی تیم امپولی نیز از ماکارونه و تاوانو دو ستاره باتجربه خود در خط حمله بهره می برد.

بازی خیلی سریع و تهاجمی از سوی هر دو تیم آغاز شد و تیم یک دست و منظم امپولی هرگز ترسی از نام ویولا به خود راه نداد. با این حال 3 موقعیت عالی توسط والرو و کوادرادو از دست رفتند که روی یک صحنه، سپه دروازه بان حریف عملکردی فوق العاده داشت. امپولی هم بیکار نبود و توسط تاوانو دو موقعیت گلزنی ایجاد کرد که حاصلی نداشتند. بازی روند خوبی داشت و هر دو تیم فرصت های عالی داشتند ولی عکس العمل های عالی سپه مانع گلزنی بنفش ها می شد. او این بار ضربه سر دیدنی ماریو گومز را مهار کرد. اما در حالی که ویولا خواستار یک ضربه پنالتی بود، در صحنه بعدی توپی در پشت محوطه جریمه به وارگاس رسیده و او با ضربه ای مهار نشدنی دروازه حریف را باز کرد.

در نیمه دوم باز هم فیورنتینا عالی و تهاجمی کار را آغاز کرد و این بار تیر دروازه بود که اجازه گلزنی را به گومز بدشانس در این دیدار نداد. شوت های ماتی و کوادرادو نیز راه به جایی نبردند تا تیم میهمان با یک ضربه کرنر به گل تساوی دست پیدا کند. آکوییلانی به جای خواکین وارد میدان شد ولی حملات دو تیم به طور مداوم ادامه داشت و در یک صحنه نتو و ساویچ دروازه را نجات دادند. با این حال برتری ویولا کاملا مشهود بود ولی ضربات آخر با بی دقتی زده می شد و حضور همزمان الحمداوی و آلونسو به جای گومز و وارگاس نیز تغییری در نتیجه ایجاد نکرد. در لحظات آخر بازی نیز بار دیگر توپ درون محوطه جریمه با دست تونلی برخورد کرد و در کمال تعجب، روسو داور بازی دستور به ادامه کار داد.

در پایان دیدار نیز درگیری زیادی بین بازیکنان دو تیم به خاطر خطا های پر تعداد ایجاد شد که در نتیجه والرو، آکوییلانی، الحمداوی و پیزارو کارت زرد گرفتند. این کارت ها برای پیزارو و والرو به منزله از دست دادن بازی بعدی خواهد بود. در هر صورت این بازی بسیار جذاب و دیدنی با تساوی به پایان رسید تا امپولی مزد بازی شجاعانه و عالی خود را بگیرد ولی فیورنتینا به کمتر از چیزی که استحقاق داشت، دست پیدا کرد. با این تساوی جمع امتیازات ویولا در پایان سال 2014 به عدد 24 رسیده و در رتبه هشتم جدول قرار گرفت. حالا تیم ها به دو هفته استراحت و تعطیلات سال نو خواهند رفت و سپس فیورنتینا در خانه پارما به مصاف این تیم ته جدولی خواهد رفت.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا (2-5-3):

نتو (7) – ساویچ (5.5) – گونزالو (6) – باسانتا (5.5) – خواکین (7) – ماتی (6.5) – پیزارو (7.5) – والرو (6) – وارگاس (7.5) – کوادرادو (6) – گومز (6) / آکوییلانی (6) – الحمداوی (-) – آلونسو (-) / مونتلا (5.5)
 

نظر و نقد های کاربران
1053حسین فیو
1393/09/30 - 20:35

مونتلا خیلی تو بازی خونی مشکل داره. به ندرت تعویض خوب انجام میده.

تو روزی که والرو و کوادرادو اصلا خوب نبودن، خواکین و وارگاس رو بیرون کشید!

کلا علاقه ای به بازی دادن به مارین هم نداره!

Forza Viola

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :