اخبار :: اخبار باشگاه

می توانستیم برنده شویم

2085 شماره اطلاع نامه : می توانستیم برنده شویم 1393/09/30 می توانستیم برنده شویم اخبار باشگاه :: اخبار می توانستیم برنده شویم
می توانستیم برنده شویم

می توانستیم برنده شویم

وینچنزو مونتلا پس از تساوی 1-1 در خانه برابر امپولی به تیم حریف برای چنین نمایشی تبریک گفت ولی مدعی شد بازیکنان او نیز عملکرد فوق العاده خوبی داشته و باید به پیروزی می رسیدند.

تساوی خانگی در برابر امپولی در روز هایی که فیورنتینا نتایج خوبی در لیگ کسب می کرد، نتیجه درخشانی نبود ولی با این حال مونتلا معتقد است تیمش همه شرایط لازم برای پیروزی در این بازی را داشته است:

"امپولی نمایش بسیار زیبا و خوبی داشت ولی ما می توانستیم به پیروزی برسیم و فکر می کنم در این دربی بازی واقعا خوبی را ارائه کردیم. در خانه بیشتر مشکل داریم چون تیم ها بسته تر بازی می کنند اما در هر صورت به امپولی برای چنین نمایشی تبریک می گویم. در صحنه گل عمکلرد خوبی در یارگیری نداشتیم و آنها به خوبی از آن استفاده کردند. گومز؟ امروز خیلی بدشانس بود. ما از او انتظار گلزنی داریم اما مشکل امروز ما گل نزدن گومز نبود. بازار زمستانی؟ ابتدا به فروش بازیکنان و کمتر کردن تعداد بازیکنان تیم فکر می کنیم و سپس خرید خواهیم کرد. جووینکو؟ او برای ما خیلی گران است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :