اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 دی)

2093 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 دی) 1393/10/09 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 دی)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 دی)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 دی)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

تولد 61 سالگی دیگو دلاواله ؛ وارگاس: اولویت اول من فیورنتیناست ؛ گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- آخرین وضعیت مصدومان تیم از زبان دکتر مانتی: "برناردسکی 2 هفته دیگر مورد معاینه قرار می گیرد و باید منتظر نتیجه آزمایش ها باشیم. لوپاتلی نیز وضعیت بهتری دارد ولی هنوز حدود 3 ماه تا بازگشت به تمرینات فاصله دارد. باباکار کاملا آماده شده و می تواند با سایر نفرات در تمرینات گروهی شرکت کند. پاسکوال هم مصدومیت جدی داشت ولی بهبود پیدا کرده و برای بازی مقابل پارما هیچ مشکلی ندارد."

16- مدیر ورزشی تیم چزنا علاقه این باشگاه به جذب کنت زوهوره مهاجم جوان تیم فیورنتینا را تایید کرد. این بازیکن به تازگی دوران قرضی حضور خود در گوتبرگ سوئد را به اتمام رسانده است.

15- دیگو دلاواله مالک باشگاه فیورنتینا امروز 30 دسامبر 61 ساله شد. باشگاه فیورنتینا نیز در بیانیه ای از طرف تمامی افراد حاضر در این باشگاه، تولد مالک خود را تبریک گفت. دلاواله از سال 2002 مالکیت فیورنتینا را بر عهده دارد.

14- مدیر ورزشی تیم کروتونه مدعی شده استیو لئو بلک بازیکن قرضی تیم فیورنتینا در ژانویه از این باشگاه جدا شده و به فلورانس باز خواهد گشت.

13- صحبت های خوان وارگاس: "من با فیورنتینا قرارداد دارم و تا آخرین لحظه به آن احترام خواهم گذاشت. هیچ پیشنهادی به من نرسیده و با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام. اولویت اول من ماندن در فیورنتیناست تا با کمک هم به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم."

12- ماریو تنرانی مفسر مطرح فوتبال ایتالیا اعلام کرده احتمال 15 روز حضور آزمایشی آدرین موتو در تمرینات تیم فیورنتینا وجود دارد تا سپس مونتلا در مورد این بازیکن تصمیم گیری کند.

11- مصاحبه امیر روزنیچ مدیر برنامه یوزیپ ایلیچیچ: "هیچ کس با فیورنتینا صحبت نکرده و من تمامی شایعات منتشر شده را تکذیب می کنم. اما پیش از دیدار با پارما با سران باشگاه فیورنتینا دیدار خواهم کرد تا در مورد وضعیت این بازیکن و حتی کورتیچ تصمیم گیری کنیم."

10- تیم یوونتوس در آستانه جذب رولاندو پرتغالی از تیم پورتو قرار دارد ولی گزینه دوم آنها همچنان استفان ساویچ از تیم فیورنتینا می باشد.

9- صحبت های داریو ناردلا شهردار فلورانس: "در روز 7 ژانویه اولین پاسخ به احتمال و امکان ساخت ورزشگاه جدید فیورنتینا را خواهیم داد."

8- توتو اسپورت همچنان به شایعه معاوضه یوزیپ ایلیچیچ و فابیو کوالیارلا ادامه می دهد و معتقد است این اتفاق می تواند در زمستان رخ دهد.

7- گاتزتا دلو اسپورت در تحلیلی جامع از سال 2014، آمار جالبی را ارائه کرده است. پیزارو، والرو و کوادرادو با بیشترین میزان پاس صحیح در یک سوم تهاجمی در اولین رتبه ها قرار دارند. کوادرادو نیز با 101 دریبل صحیح به عنوان موفق ترین بازیکن از این حیث معرفی شد. والرو نیز در رتبه سوم ایجاد بیشتری موقعیت گل قرار گرفت و نتو پنجمین دروازه بان از لحاظ بیشترین عکس العمل موفق شد.

6- لانازیونه امروز در خبری جالب از احتمال علاقه مجدد فیورنتینا به جذب دیوید ویا ستاره اسپانیایی خبر داد. این بازیکن که به طور قرضی از نیویورک سیتی به ملبورن استرالیا پیوسته، می تواند با انتقالی قرضی به فلورانس سفر کند.

5- صحبت های فدریکو برناردسکی: "من در ابتدا درد زیادی داشتم ولی حالا وضعیت بهتر شده و در ماه مارس باز می گردم. از رد پیشنهاد منچستر هرگز پشیمان نیستم. مونتلا به من گفت که چگونه بیش از صد گل در سری آ به ثمر رسانده و من را متوجه این کرد که می توانم تاریخ ساز شوم. از نوجوانی با باباکار در فیورنتینا بودیم و به تیم اصلی رسیدیم، چگونه می توانم عاشق این تیم نباشم."

4- بازیکنان غیر اروپایی تیم فیورنتینا هم که به تعطیلات رفته بودند امروز به ایتالیا و فلورانس بازگشته و در تمرینات آماده سازی تیم جهت دیدار با پارما شرکت کردند.

3- تیم گوانگژو چین قصد دارد آلبرتو جیلاردینو و الساندرو دیامانتی را به هر شکلی که شده حفظ کند ولی پیشنهاد برای این دو بازیکن بسیار زیاد است.

2- در حالی که به نظر می رسید پپیتو روز گذشته در امریکا مورد معاینه قرار بگیرد، این اتفاق به امروز موکول شده است. روسی امشب به دیدار پروفسور سینگلتون خواهد رفت.

1- اسکای اسپورت گزارش داده در صورتی که نوربرتو نتو از فلورانس جدا شود، این باشگاه بار دیگر همانند سال گذشته آنتونیو روزاتی را به طور قرضی جذب خواهد کرد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :