اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 12 دی)

2097 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 12 دی) 1393/10/12 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 12 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 12 دی)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 12 دی)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 12 دی)

تعداد خبر ها تا این لحظه:

جدایی پاسکوال در ژانویه یا ماندن برای یک سال دیگر ؛ دیامانتی باز هم نزدیک تر به ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- مصاحبه مدیر برنامه مانوئل پاسکوال: "هیچ تیمی با من یا باشگاه برای مانوئل صحبتی نکرده است. رابطه بسیار خوبی با باشگاه داریم. باشگاه با توجه به سن این بازیکن قصد تمدید طولانی مدت قرارداد را ندارد و ما هم شرایط خودمان را داریم. در نهایت باید اعلام کنم که مانوئل یا در همین ژانویه از تیم جدا می شود یا برای 1 فصل دیگر نیز در تیم خواهد ماند."

14- به گزارش رادیو بلو، فردا ملاقاتی بین فیورنتینا و نتو برگزار می شود تا تصمیم نهایی در مورد آینده این بازیکن گرفته شود. البته در ملاقات فردا آندره آ دلاواله حضور ندارد ولی دانیله پراده و ادواردو ماچیا حاضر خواهند بود.

13- در صورتی که تیم فیورنتینا در برابر پارما به پیروزی برسد، سیصدمین پیروزی خارج از خانه خود در تاریخ رقابت های سری آ را کسب می کند.

12- نام گیدریوس آرلوسکیس دروازه بان تیم استوا بخارست رومانی برای جانشینی نتو بار دیگر مطرح شده است. این دروازه بان در گذشته نیز مد نظر ویولا قرار داشت.

11- رودولفو بکری پدربزرگ الساندرو دیامانتی در اظهار نظری جالب از این بازیکن چپ پا خواسته تا به فوتبال ایتالیا و باشگاه فیورنتینا بازگردد.

10- در حالی که مانوئل پاسکوال و خوما باباکار شرایط لازم برای بازی مقابل پارما را بدست آورده اند، وضعیت آلبرتو آکوییلانی مبهم به مظر می رسد و باید تا روز های آینده صبر کرد.

9- تیم های یوونتوس و بولونیا برای انتقال سباستین جووینکو امروز دیداری را برگزار خواهند کرد. به نظر می رسد فیورنتینا از سرعت مذاکرات خود برای جذب مورچه اتمی کاسته است.

8- تیم اودینزه به رقابت خود با تورینو برای جذب یاسمین کورتیچ هافبک تیم فیورنتینا ادامه می دهد. این بازیکن به طور قرضی از ساسولو در فیورنتینا بازی می کند.

7- بر اساس گزارش توتو اسپورت، آدرین موتو از روز دوشنبه به طور آزمایشی در تمرینات تیم فیورنتینا شرکت خواهد کرد تا در صورت جلب نظر کادر فنی، قراردادی کوتاه مدت را با ویولا به امضا برساند.

6- در حالی که تمامی بازیکنان از تعطیلات برگشته و مشغول تمرین هستند، خوان وارگاس تازه امشب به فلورانس بازخواهد گشت. این بازیکن در فرودگاه آمستردام دچار مشکلات گذرنامه ای شده و مجبور به بازگشت به پرو شد. وی پس از حل مشکل خود بار دیگر به سمت هلند و سپس ایتالیا پرواز کرد.

5- توتو اسپورت مدعی شده هر دو ستاره اهل اسلوونی تیم فیورنتینا برای پیوستن به تیم تورینو ابراز تمایل کرده اند. یاسمین کورتیچ و یوزیپ ایلیچیچ می توانند در ژانویه از فیورنتینا جدا شوند.

4- امروز شایعات در مورد خرید الساندرو دیامانتی ستاره ایتالیایی تیم گوانگژو افزایش پیدا کرد. این در حالی است که رییس این باشگاه از عدم خروج ستارگانش خبر داده بود ولی به نظر می رسد فیورنتینا تلاشی جدی را برای جذب این بازیکن آغاز کرده است.

3- گازتا دلو اسپورت مدعی شده نوربرتو نتو قراردادش را تمدید نخواهد کرد و در همین ژانویه از فیورنتینا جدا می شود. ضمن اینکه فیورنتینا می تواند فابیو کوالیارلا را از تورینو خریداری کند.

2- متیا دسترو مهاجم تیم رم در آستانه خروج از این تیم قرار دارد و اسپورت مدیا ست از فیورنتینا نیز به عنوان یکی از مشتری های این بازیکن نام برده است.

1- اولین روز تمرینات تیم فیورنتینا در سال جدید، روز گذشته فقط در یک جلسه عصر برگزار شد که حدود 1000 نفر علاقه مند را نیز به ورزشگاه کشیده بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :