اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: نوربرتو نتو قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد

2098 شماره اطلاع نامه : رسمی: نوربرتو نتو قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد 1393/10/13 رسمی: نوربرتو نتو قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: نوربرتو نتو قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد
رسمی: نوربرتو نتو قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد

رسمی: نوربرتو نتو قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد

باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی اعلام کرد که نوربرتو نتو سنگربان برزیلی قراردادش را با این باشگاه تمدید نخواهد کرد ولی هنوز وضعیت انتقال او به تیمی دیگر مشخص نیست.

امروز عصر در دفتر باشگاه فیورنتینا ملاقاتی بین سران ویولا با نتو و مدیر برنامه اش برگزار شد و دو طرف در مورد قرارداد این بازیکن به مذاکره پرداختند. سپس باشگاه فیورنتینا به سرعت بیانیه ای در مورد نتیجه حاصل شده در این ملاقات منتشر کرد که البته خبر خوبی برای هواداران ویولا نیست:

"باشگاه ای سی اف فیورنتینا به طور رسمی اعلام می کند که دروازه بان نوربرتو مورارا نتو به طور قطع تصمیم گرفته تا قرارداد خود را با ویولا تمدید نکند. نتو اصرار دارد که تصمیم او هیچ ارتباطی با مسائل مالی ندارد. او حالا می تواند برای آینده خود تصمیم گیری کند."

بدین ترتیب نتو می تواند در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب در ژانویه از فیورنتینا جدا شود و ویولا نیز مبلغی را بدست آورد. در غیر این صورت، نتو در پایان فصل و به عنوان بازیکن آزاد از فلورانس جدا شده و راهی تیمی دیگر خواهد شد. یوونتوس، رم و لیورپول در حال حاضر مشتری های اصلی این سنگربان برزیلی هستند.
 

نظر و نقد های کاربران
1059مهمان
1393/10/15 - 13:55

واقعاً که
بره
بالاخره یه بهترش میاد
باید از تولدو و فری یاد بگیره که وفادار بودن
متأسفم براش
فیورنتینا همیشه دروازه بان های خوبی داشته
اینم بره باز بهترش میاد

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :