اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 دی)

2100 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 دی) 1393/10/14 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 دی)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 دی)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 دی)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

آرلاسکیس جانشین نتو در فلورانس؟ ؛ تلاش برای تمدید قرارداد ستارگان

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


16- تیم لیورنو در سری بی نیز به جمع علاقمندان به آندره آ لاتزاری اضافه شده است. کالیاری و آتالانتا نیز پیش از این برای خرید این بازیکن اعلام آمادگی کرده بودند.

15- وینچنزو مونتلا و روبرتو دونادونی پیش از این 5 بار به عنوان مربی با تیم های مختلف روبروی هم قرار گرفته اند که 4 تساوی و 1 پیروزی برای مونتلا حاصل آنها بوده است.

14- امروز اولین بنر های ضد نتو در اطراف ورزشگاه آرتمیو فرانکی توسط هواداران نصب شد. آنها انتظار داشتند پس از اینکه در زمان سختی ها از این سنگربان جوان حمایت کرده اند، حالا او با تمدید قرارداد، جواب محبت آنها را می داد.

13- از آلمان خبر رسیده که تیم برمن علاقه زیادی برای جذب یوزیپ ایلیچیچ دارد ولی آنها قصد پرداخت مبلغی درحدود 6 میلیون را برای این بازیکن ندارند.

12- صحبت های مدیر برنامه اولکساندر یاکوونکو: "او در وضعیت خوبی قرار دارد و مونتلا نیز هرگز نگفته که از او ناراضی است. بدشانسی یاکو این بود که روش بازی ویولا از زمان خرید او و پس از مصدومیت روسی و گومز تغییر کرده و به همین دلیل او نمی تواند جای زیادی برای بازی کردن پیدا کند."

11- امروز خبر های جدیدی در مورد تلاش ویولا برای خرید گرگوری دفرل مهاجم جوان تیم چزنا منتشر شد ولی ویولا باید در این راه با تیم آتالانتا رقابت کند.

10- حالا که وضعیت نتو مشخص شده، باشگاه به دنبال تمدید قرارداد سایر بازیکنان از جمله مانوئل پاسکوال، خوان وارگاس و آلبرتو آکوییلانی می باشد.

9- علاقه تیم فیورنتینا به خرید گیدریوس آرلوسکیس از سوی رسانه های رومانی تایید شده است. این بازیکن در ماه های آخر حضور خود در استوا قرار دارد و قیمت زیادی نخواهد داشت.

8- پس از مشخص شدن وضعیت دروازه تیم، حالا نوبت به خط حمله رسیده و باشگاه باید به سرعت درباره خرید و فروش در این نقطه از زمین تصمیم گیری کند.

7- چیپرین تاتاروزانو از بازی با پارما به احتمال زیاد به دروازه بان اول فیورنتینا تبدیل خواهد شد تا نتو در ژانویه با آزادی خاطر بیشتری به مذاکره با تیم های خواهانش بپردازد.

6- رسمی شدن خبر عدم تمدید قرارداد نتو با فیورنتینا بازتاب گسترده ای در محافل ورزشی امروز ایتالیا داشته است. بسیاری از روزنامه ها مقصد بعدی این سنگربان برزیلی را یوونتوس می دانند.

5- لوییجی سپه دروازه بان تیم امپولی که تحت مالکیت ناپولی قرار دارد با عملکرد خوب خود در این فصل نگاه فیورنتینا را به سمت خود معطوف کرده است. این دروازه بان جوان می تواند جانشین نتو در فلورانس شود.

4- تیم های فیورنتینا، رم و میلان برای خرید ازکیل مونوز مدافع جوان و آینده دار تیم پالرمو وارد رقابت شده اند. مونوز در زمان کوروینو نیز در یک قدمی پیوستن به ویولا قرار داشت.

3- این موضوع که نتو به دلیل مسائلی غیر از بحث مالی قرارداد خود را با فیورنتینا تمدید نکرده باعث ناراحتی مدیران باشگاه شده است. برخی معتقدند نتو با این کار انتقام انتقادات روز های ابتدایی حضور خود در فلورانس و زمانی که به دروازه بان اول ویولا تبدیل شده بود را از هواداران گرفته است.

2- شایعات مبنی بر معاوضه سباستین جووینکو با نوربرتو نتو شکل جدی تری به خود گرفته و امروز نیز گاتزتا دلو اسپورت از محتمل بودن این معاوضه خبر داده است.

1- جانلوکا دی مارزو مفسر مطرح فوتبالی در وب سایت خود از یوونتوس یا لیورپول به عنوان مقصد بعدی نوربرتو نتو نام برده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :