اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 15 دی)

2101 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 15 دی) 1393/10/15 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 15 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 15 دی)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 15 دی)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 15 دی)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

ناراحتی شدید دلاواله از وضعیت نتو ؛ موتو به فلورانس نخواهد آمد

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- ناراحتی شدید آندره آ دلاواله از عدم تمدید قرارداد نتو: "وضعیت نتو از نظر شخصی من را شدیدن اذیت می کند و بسیار ناراحت هستم. می دانم که این اتفاقات همیشه در فوتبال رخ می دهد اما این موضوع خیلی تلخ است و پذیرش آن برای من بسیار دشوار است."

18- از اسپانیا خبر رسیده تیم بارسلونا برای جذب دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا ابراز تمایل کرده است. این تیم پیش از این به ادواردو ماچیا نیز چشم دوخته بود.

17- به نظر می رسد خوما باباکار هنوز شرایط خوبی برای بازی کردن نداشته باشد و به احتمال زیاد در برابر پارما نیز بازی نخواهد کرد. میلان بادلی هم امروز در تمرینات به دلیل تب شدید حاضر نشد تا بازی فردا را از دست بدهد.

16- صحبت های مارکو مارین ستاره آلمانی فیورنتینا: "باید برای رویارویی با تاتنهام آماده شویم چون رقیب بسیار قدرتمندی است. به یاد نمی آورم که لیگ اروپا تا این حد سخت بوده باشد. امیدوارم در فینال با مونشن گلادباخ (تیم سابقش) روبرو شویم."

15- خبر خوش برای هواداران فیورنتینا اینکه امروز جوزپه روسی نیز در محل تمرینات تیم حاضر شده و به حرکات کششی مشغول شد. البته با وجود اینکه روسی به طور جداگانه تمرین می کند و هنوز زمان زیادی برای بازگشتش به میادین باقی مانده، اما حضورش در کنار تیم می تواند باعث افزایش روحیه تیمی شود.

14- رافال ولسکی که به طور قرضی در تیم باری توپ می زند، امروز به محل تمرین تیم فیورنتینا رفته بود تا با مونتلا و دلاواله در مورد وضعیتش صحبت کند. گفته می شود تیم باری قصد دارد قرارداد قرضی او را در همین ژانویه به پایان برساند.

13- صحبت های روبرتو دونادونی مربی تیم پارما: "ما در وضعیت دشواری قرار داریم و در خط میانی شرایط خوبی نداریم ولی برای حفظ خودمان باید در برابر فیورنتینا به پیروزی برسیم. این امتیازات می تواند به ما برای بقا در سری آ کمک کند."

12- هنوز شایعات درمورد سباستین جووینکو ادامه دارد ولی به نظر می رسد تیم فیورنتینا با وجود اینکه در بین تیم های ایتالیایی از شانس زیادی برخوردار است، اما رقبای خارجی سرسختی دارد.

11- فرانچسکو باردی دروازه بان 22 ساله تیم اینتر که به طور قرضی در کیه وو بازی می کند، آخرین گزینه ای است که برای پیوستن به فیورنتینا مطرح شده است. البته مدیر برنامه ای سنگربان جوان مدعی شده تیم هایی از انگلیس و اسپانیا نیز خواهان او هستند.

10- رسانه های انگلیسی از پیشنهاد 3 میلیون پوندی تیم لیورپول برای جذب نوربرتو نتو خبر داده اند. این در حالی است که در ایتالیا نیز تیم اینتر هم به جمع مشتری های نتو اضافه شده است.

9- آدرین موتو در صحبتی کوتاه با یک رسانه اهل رومانی از نرفتنش به فیورنتینا خبر داده است: "من فیورنتینا را رد کردم تا در کنار مادر بیمارم باشم." گفته می شود موتو از تعطیلات به همراه خانواده اش به سرعت به رومانی بازگشته تا در دوران بیماری مادرش در کنار او باشد.

8- تیم فیورنتینا برای جلوگیری از تکرار اشتباه در مورد بازیکنانی نظیر مونتولیوو و نتو، قصد دارد هر چه سریع تر قرارداد باباکار و ساویچ را تمدید کند تا کار آنها در سال آینده به وضعیتی شبیه نتو و مونتولیوو تبدیل نشود.

7- تیم گوانگژو قصد دارد قرارداد الساندرو دیامانتی را فسخ کند. این تیم در صورت قهرمانی در رقابت های لیگ چین، سرمایه زیادی به دست می آورد و بدین ترتیب از لحاظ مالی در وضعیت خوبی قرار می گیرند و نیاز به فروش دیامانتی نخواهند داشت.

6- نیمکت نشینی های زلیکو برکیچ در تیم اودینزه باعث شده تا به فکر خروج از این تیم باشد. بدین ترتیب از فیورنتینا به عنوان یکی از مقاصد احتمالی وی نام برده می شود.

5- توتو اسپورت مدعی شده که آدرین موتو قصد ندارد برای پشت سر گذاشتن یک دوره آزمایشی به تمرینات فیورنتینا برود. موتو معتقد است باید همانند تونی به او نیز اعتماد شود و نیازی به انجام تست آمادگی ندارد.

4- گفته می شود تصمیم در مورد دروازه بان اول فیورنتینا به عهده آندره آ دلاواله خواهد بود. البته نه از نظر فنی، بلکه دلاواله تصمیم می گیرد که نتو در ژانویه فروخته شود یا تا پایان فصل با تیم بماند.

3- گاتزتا گزارش داده که تیم فیورنتینا در کورس رقابت برای خرید الساندرو دیامانتی از شانس بیشتری نسبت به سایرین برخوردار است اما مانوئل پاسکوال نیز به روز های پایانی حضور خود در فلورانس نزدیک شده است.

2- سرجیو رومرو دروازه بان آرژانتینی تیم سمپدوریا نیز در لیست خرید فیورنتینا برای جانشینی نوربرتو نتو قرار گرفته است. حتی گفته می شود ویولا مذاکرات ابتدایی را نیز آغاز کرده است.

1- هنوز وضعیت تمدید قرارداد دانیله پراده مشخص نشده و باشگاه برای جانشینی این مدیر خوش فکر، گزینه هایی همچون لوکا سولیانو و آندره آ برتا را در نظر دارد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :