اخبار :: اخبار باشگاه

باید تصمیم تلخ نتو را بپذیریم ؛ قدر شناسی در فوتبال امروز جایی ندارد

2102 شماره اطلاع نامه : باید تصمیم تلخ نتو را بپذیریم ؛ قدر شناسی در فوتبال امروز جایی ندارد 1393/10/15 باید تصمیم تلخ نتو را بپذیریم ؛ قدر شناسی در فوتبال امروز جایی ندارد اخبار باشگاه :: اخبار باید تصمیم تلخ نتو را بپذیریم ؛ قدر شناسی در فوتبال امروز جایی ندارد
باید تصمیم تلخ نتو را بپذیریم ؛ قدر شناسی در فوتبال امروز جایی ندارد

باید تصمیم تلخ نتو را بپذیریم ؛ قدر شناسی در فوتبال امروز جایی ندارد

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از تلخی اتفاقات رخ داده پیرامون وضعیت نوربرتو نتو صحبت کرده ولی مدعی شده که این مسائل همیشه در فوتبال رخ می دهند و باید جلوی تاثیر آن بر روی تیم را بگیرد.

تیم فیورنتینا فردا در شروع مجدد رقابت های سری آ در خانه پارما به مصاف این تیم قعر جدولی خواهد رفت. این در حالی است که موضوع اصلی این روز های بنفش ها، عدم تمدید قرارداد نتو می باشد و مونتلا نیز همانند آندره آ دلاواله معتقد است این مسئله بسیار تلخ و ناراحت کننده می باشد. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد گومز، مارین و دیامانتی نیز صحبت کرده است:

"این استراحت باعث شده تیم بار دیگر آماده شود. آنها تیم خوبی هستند و به طور مثال در بازی هایی مثل پالرمو مستحق باخت نبودند. آنها 101% توان خود را در زمین پیاده می کنند تا از این وضعیت سخت خارج شوند. وضعیت نتو؟ فوتبال همیشه در حال یاد دادن چیز های تازه و تجربه های جدید به شما می باشد. از نظر شخصی وضعیت نتو برای من بسیار تلخ و ناراحت کننده است ولی این مسائل همیشه در فوتبال وجود داشته است. از نظر حرفه ای باید این مسائل بدون تاثیرات شخصی و فردی بررسی کنم. من با رییس هم صحبت کردم و او هم مانند من کاملا ناراحت بود. با این حال من باید نسبت به مسائل پیرامونم تصمیم گیری کنم و فکر می کنم الان تفکرات بهتری نسبت به قبل خواهم داشت."

"البته این تصمیمات نهایی نیست و باید بدانیم بازیکنانی که به روز های پایانی قرارداد خود نزدیک می شوند شرایط بسیار سختی دارند. وقتی این موضوعات برای بازیکنان ضعیف تر رخ می دهد، پذیرش آن بسیار ساده تر خواهد بود ولی نتو بازیکن بزرگی است و فکر می کنم رسمی کردن خبر جدایی او، کمی زود بود و الان برای تیم یک مشکل شده است. نمی توانم بگویم این موضوع روی تیم اثر نخواهد گذاشت ولی از نظر حرفه ای فقط باید روی بازی فردا با پارما فکر کنیم که به طور مشخص به مراتب مهم تر می باشد. من از نظر رفتار حرفه ای روی نتو هیچ تردیدی ندارم ولی مشکل من با افکار و تصمیمات او می باشد. این اتفاقات در فوتبال همیشه رخ می دهند و تنها چیزی که از آنها باقی می ماند، تنها تلخی آن است."

"در فوتبال قدرشناسی وجود ندارد و نباید اصلا آن را انتظار داشته باشیم. هر کس بررسی های خود را انجام می دهد و مشخصا تصمیمی خواهد گرفت. مدتی پیش با او صحبت کردم و او دیروز به من گفت که آماده پذیرش هر تصمیمی می باشد. البته ما تاتاروزانو را داریم که دروازه بان فوق العاده ای است و به راحتی می تواند در ترکیب قرار گیرد. او توانایی این را دارد که در تمامی جام ها برای ما بازی کند و ما لتزرینی و لوپاتلی را نیز داریم. با این حال وضعیت راحت تری خواهیم داشت اگر یک دروازه بان جدید را خریداری کنیم. دیامانتی؟ او تمامی ویژگی های لازم برای بازی کردن در کنار گومز را دارد."

"موتو؟ من همیشه او را دوست داشتم اما در حال حاضر به این نیاز نداریم بازیکنانی را خریداری کنیم که 2 ماه دیگر از لحاظ بدنی آماده شوند. من چیز زیادی در مورد او از باشگاه نشنیده ام ولی قطعا نیاز داریم که او را از لحاظ بدنی و فیزیکی بررسی کنیم. گومز؟ او فروشی نیست. ما تا امروز تلاش کردیم تا او را آماده کنیم، حالا دیدن گلزنی های او در پیراهن تیمی دیگر، اصلا خوشایند نخواهد بود. مارین؟ او از لحاظ فیزیکی آماده نبود ولی حالا کاملا خوب شده است. یک مربی همیشه می تواند تفکرات خود را تغییر دهد. آکوییلانی و باباکار؟ آکو بهتر شده است اما باباکار هنوز به طور کامل با گروه تمرین نکرده و نمی تواند تیم را همراهی کند."
 

نظر و نقد های کاربران
1060nila
1393/10/18 - 22:21

متاسفانه گومز شدیداً بدشانسی مصدومیت طولانی مدت آورد و اصلا قابل اتکا نیست که دوباره رو فرم بیاد و مصدوم نشه ولی با مونتلا هم موافقم جمله فوق العاده ای گفت درموردش، همینطور درمورد قدرشناسی
مصاحبه خوبی بود ممنون

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :