اخبار :: اخبار باشگاه

مستحق شکست نبودیم ؛ باید به گومز کمک کنیم

2104 شماره اطلاع نامه : مستحق شکست نبودیم ؛ باید به گومز کمک کنیم 1393/10/16 مستحق شکست نبودیم ؛ باید به گومز کمک کنیم اخبار باشگاه :: اخبار مستحق شکست نبودیم ؛ باید به گومز کمک کنیم
مستحق شکست نبودیم ؛ باید به گومز کمک کنیم

مستحق شکست نبودیم ؛ باید به گومز کمک کنیم

وینچنزو مونتلا معتقد است تیمش در بازی با پارما مستحق شکست نبوده و بدشانس بوده که به پیروزی نرسیده است. او همچنین اعلام کرده که نتو بیش از این قابل اعتماد نیست و باید به گومز برای پیدا کردن راهش کمک کنند.

فیورنتینا امروز عصر در هفته هفدهم سری آ در برابر پارما شکست خورد تا شروعی بد برای سال جدید داشته باشد. با این حال مونتلا از بازی تیمش رضایت دارد ولی نتیجه را ناعادلانه می داند:

"از ابتدا تا انتها به طور کامل بازی را در اختیار داشتیم ولی تحرک و قاطعیت لازم برای گلزنی را نداشتیم. سایر شرایط لازم برای پیروزی در این بازی را داشتیم ولی متاسفانه بدشانس بودیم. به پارما تبریک می گویم برای نتیجه ای که کسب کرد ولی ما بازی بسیار خوبی را ارائه کردیم. گومز؟ در ضربه پنالتی اشتباه کرد و باز هم با بدشانسی روبرو شد اما فکر می کنم میرانته 2-3 متر جلو آمده بود و پنالتی باید تکرار می شد. با این حال آن توپ در جریان بازی تاثیر گذار بود."

"ما باید از گومز حمایت کنیم، او مسیر خود را گم کرده و باید به او کمک کنیم تا بار دیگر در مقابل دروازه خودش را پیدا کند. نتو؟ تصمیم من درست بود، نتو تمرکز لازم را ندارد که این یک مسئله بسیار مهم به شمار می رود. او دروازه بان فوق العاده بزرگی است ولی فکر می کنم در حال حاضر تاتاروزانو قابل اعتماد تر باشد. اعلام رسمی عدم تمدید قرارداد او باعث شده تا آرامش و تمرکزش را از دست بدهد. در تیم بازیکنان دیگری نیز داریم که قراردادشان رو به اتمام است ولی بدون مشکل برای تیم بازی می کنند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :