اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 دی)

2106 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 دی) 1393/10/19 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 دی)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 دی)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 دی)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

حضور آلینو در تست های پزشکی ؛ خرید رسمی یان املاکر ؛ روزاتی فردا نهایی می شود

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

24- الساندرو دیامانتی تست های پزشکی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و حالا در آستانه امضای قرارداد قرضی خود با فیورنتینا می باشد. خبر رسمی این انتقال به احتمال زیاد فردا منتشر می شود.

23- تیم فیورنتینا سرانجام پس از حدود 11 ماه موفق به خرید رسمی یان املاکر ستاره 16 ساله اهل اسلوونی شد. این بازیکن فوریه گذشته با ویولا به توافق رسید ولی بنا به دلایلی انتقال رسمی وی تا امروز به طول انجامیده بود. این بازیکن که ارزشی در حدود 1 میلیون دارد، در رقابت های زیر 15 ساله ها، 32 گل به ثمر رسانده بود.

22- مدیر برنامه کنت زوهوره مهاجم جوان فیورنتینا: "ما خیلی وقت است با تیم ویچنزا به توافق رسیده ایم ولی هنوز از سوی باشگاه فیورنتینا نظری اعلام نشده و صبر ما در حال اتمام است. کنت نیازمند بازی کردن است و باید هر چه سریع تر تیم جدید خود را بشناسد تا شانسی برای حضور در رقابت های زیر 21 ساله های اروپا داشته باشد. البته رابطه خوبی با سران باشگاه داریم."

21- سه باشگاه لانچیانو، انتلا و پروجا از سری بی برای جذب لوکا لتزرینی دروازه بان جوان تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده اند.

20- تیم فیورنتینا پس از خرید الساندرو دیامانتی، حالا قصد دارد به سرعت آنتونیو روزاتی را نیز به خدمت بگیرد. این بازیکن فردا با وکیل خود الساندرو لوچی به فلورانس سفر می کند تا آخرین مراحل انتقال خود به ویولا را انجام دهد.

19- آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا که در تمرینات امروز حاضر شده و به طور کامل فعالیت تیم را زیر نظر داشت، در واکنش به خرید الساندرو دیامانتی فقط یک جمله بر زبان آورد: "وقتی من اینجا هستم، همه چیز بهتر پیش می رود."

18- آلبرتو آکوییلانی هافبک تیم فیورنتینا تمرینات امروز را به دلیل مصدومیت از دست داد و به احتمال زیادی بازی با پالرمو را از دست خواهد داد. خوما باباکار نیز هنوز نتوانسته به تمرینات گروهی باز گردد و باید منتظر روز های بعدی باشیم.

17- سرانجام انتظار ها به پایان رسید و الساندرو دیامانتی برای انجام تست های پزشکی وارد فلورانس شد. قرارداد این بازیکن 6 ماهه و قرضی می باشد که تیم فیورنتینا حق خرید 2 میلیونی آلینو را نیز در اختیار دارد.

16- آلن امپریور مدافع 21 ساله تیم فیورنتینا که به طور قرضی در تیم ایشیا توپ می زد، به احتمال زیاد نیم فصل دوم را در سری بی و تیم وارزه سپری خواهد کرد.

15- مدیر برنامه امانوئل امنیکه مهاجم تنومند تیم فنرباعچه ترکیه از پیشنهاد تیم های تاتنهام، فیورنتینا و میلان برای خرید موکلش خبر داده است.

14- تمام فلورانس در انتظار رسیدن الساندرو دیامانتی می باشند. اعلام شده که این بازیکن امروز نیز همانند چند روز گذشته به طور انفرادی با دو تن از مربیان تیم بولونیا تمرین کرده و قرار است امروزعصر به فلورانس سفر کند.

13- اسکای اسپورت مدعی شده که تمامی توافقات لازم بین دو تیم فیورنتینا و بولونیا برای انتقال یوزیپ ایلیچیچ انجام شده و همه منتظر چراغ سبز این بازیکن می باشند.

12- صحبت های جانکارلو آنتونیونی اسطوره فیورنتینا: "فیورنتینا در یک بحران قرار دارد. گومز اشتباهات زیادی را مرتکب می شود و باید آنها را کنترل کند. به طور مشخص او به بازیکنی نظیر روسی در کنارش نیاز دارد. به نظرم فیورنتینا به بازیکنی شبیه دیبالا (مهاجم جوان پالرمو) نیاز دارد."

11- محرومیت گونزالو و ساویچ از بازی بعدی لیگ، به احتمال زیاد فرصت را در اختیار نناد تومویچ و میکا ریچاردز قرار می دهد تا در ترکیب تیم جای بگیرند. مانوئل پاسکوال نیز شانس زیادی برای بازگشتن به جمع نفرات اصلی دارد.

10- تمرینات امروز تیم که قرار بود در ساعت 11 به وقت محلی برگزار شود، برای حضور آندره آ دلاواله به ساعت 14 موکول شد. بدین ترتیب بازیکنان و مربیان تیم پس از صرف ناهار در کنار دلاواله، زیر نظر او به تمرین خواهند پرداخت.

9- به گزارش لانازیونه، تمامی مراحل اداری مربوط به انتقال الساندرو دیامانتی به فیورنتینا انجام شده و تنها اعلام رسمی آن باقی مانده است. این بازیکن به زودی راهی فلورانس می شود تا پس از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی، قرارداد خود را با ویولا به امضا برساند.

8- تیم بولونیا قصد دارد با ارائه یک پیشنهاد 7 میلیونی سریع تر از سایر رقبا، یوزیپ ایلیچیچ را به خدمت بگیرد اما به نظر می رسد ایلیچیچ علاقه ای به حضور در بولونیا ندارد. ویولا یک سال و نیم پیش برای این بازیکن 9.5 میلیون پرداخت کرد.

7- گفته می شود وینچنزو مونتلا قصد دارد نوربرتو نتو را از ترکیب تیم خود به طور کامل خارج کند تا این بازیکن به دنبال تیم جدید خود باشد و تمرینات تیم نیز با تمرکز و آرامش بیشتری دنبال شود. صحبت هایی نیز در مورد بازگشت آنتونیو روزاتی به گوش می رسد.

6- تیم فیورنتینا به دنبال جذب سرجی داردر ستاره 21 ساله تیم مالاگا می باشد. این بازیکن یکی از بهترین جوانان فوتبال اسپانیا در حال حاضر می باشد.

5- رقابت شدیدی برای خرید پابلو دنیل اوسوالدو آغاز شده است. البته تیم فیورنتینا در صورتی برای خرید این بازیکن به نبرد میلان و تورینو خواهد رفت که ابتدا ماریو گومز را به فروش برساند.

4- رافال ولسکی که دوران خوبی را به طور قرضی در باری سپری نکرد، حالا به فلورانس باز می گردد تا در مورد آینده اش تصمیم گیری کند. او تا اینجا پیشنهاد تیم لگیا ورشو لهستان را رد کرده چون نمی خواست به خانه برگردد و در حال بررسی کردن چند پیشنهاد مناسب از لیگ هلند می باشد.

3- تیم رم قصد دارد هدف اصلی خود برای دروازه را از نتو به پتر چک تغییر دهد ولی تیم لیورپول برخلاف رمی ها در حال آماده کردن یک پیشنهاد مالی بسیار خوب برای این سنگربان برزیلی می باشد.

2- صحبت های گاستونه ریتزاتو مدیر برنامه مانوئل پاسکوال: "باز هم تاکید می کنم که هنوز هیچ پیشنهادی به ما نرسیده است. عجله ای هم برای مذاکره در مورد تمدید قرارداد نداریم و مانوئل می تواند تا پایان فصل با فیورنتینا بماند. مسئله بسیار ساده است، اگر فیورنتینا او را بخواهد او می ماند و در غیر این صورت برای تیم بعدی فکری خواهیم کرد. من فکر می کنم مونتلا هنوز به او نیاز دارد."

1- صحبت های فرانکو زاوالیا مدیر برنامه آلبرتو آکوییلانی: "تنها چیزی که می توانم بگویم این است که دو طرف نه زیاد به هم نزدیک هستند و نه زیاد فاصله دارند. ما در حال مذاکره برای تمدید قرارداد هستیم و تا پایان این ماه همه چیز مشخص خواهد شد. تا کنون 7 یا 8 بار با فیورنتینا ملاقات کرده ایم و اختلاف میان ما فقط بر سال مدت زمان قرارداد نیست، ما هنوز در مسائل زیادی باید به توافق برسیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :