اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: الساندرو دیامانتی اولین خرید زمستانی ویولا

2107 شماره اطلاع نامه : رسمی: الساندرو دیامانتی اولین خرید زمستانی ویولا 1393/10/20 رسمی: الساندرو دیامانتی اولین خرید زمستانی ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: الساندرو دیامانتی اولین خرید زمستانی ویولا
رسمی: الساندرو دیامانتی اولین خرید زمستانی ویولا

رسمی: الساندرو دیامانتی اولین خرید زمستانی ویولا

انتقال الساندرو دیامانتی ستاره تیم گوانگژو به فیورنتینا امروز به طور رسمی اعلام شد و این بازیکن از انگیزه بسیار زیاد خود برای درخشش مجدد در فوتبال ایتالیا خبر داد.

این ستاره 31 ساله که سال گذشته از بولونیا به تیم گوانگژو رفته بود، امسال با پیشنهاد های زیادی برای بازگشت به سری آ روبرو شد که در نهایت تیم سابق خود فیورنتینا را برای ادامه فعالیت انتخاب کرد. دیامانتی که به آلینو معروف می باشد، شب گذشته تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشت و امروز با حضور در محل باشگاه، قرارداد 6 ماهه و قرضی خود را امضا کرد. این بازیکن سپس به همراه پراده بر سر تمرینات حاضر شده و مصاحبه ای نیز انجام داد:

"من در فرم بسیار خوبی قرار داشته و انگیزه بالایی دارم. از این تجربه جدید خیلی خوشحالم و بی صبرانه منتظر شروع آن هستم. تجربه فوق العاده خوبی در چین داشتم و سال بی نظیری را در کشوری سپری کردم که فرهنگ کاملا متفاوتی دارد. من در آنجا هم بسیار خوشحال بودم. با جیلاردینو در مورد فیورنتینا صحبت کردم و او هم برای من خیلی خوشحال بود. البته من خودم در منطقه ای نزدیک فلورانس زندگی کرده و به خوبی از شرایط و جو این شهر خبردار هستم."

"از اینکه پیراهن فیورنتینا را می پوشم و خودم را عضوی از این باشگاه می دانم، احساس غرور می کنم. با انگیزه فوق العاده ای به اینجا آمده ام و امیدوارم شروع یک دوره شگفت انگیز جدید برای من باشد و فکر می کنم باید همه چیز را در میدان نشان دهم و صحبت کردن ارزش زیادی ندارد. از نظر فیزیکی در وضعیت 100% قرار دارم و مطمئنا با تمرین و بازی کردن در شرایط بهتری هم قرار خواهم گرفت."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :