اخبار :: اخبار باشگاه

بازی بسیار مهمی پیش رو داریم ؛ دلاواله باعث افزایش روحیه تیم می شود

2109 شماره اطلاع نامه : بازی بسیار مهمی پیش رو داریم ؛ دلاواله باعث افزایش روحیه تیم می شود 1393/10/20 بازی بسیار مهمی پیش رو داریم ؛ دلاواله باعث افزایش روحیه تیم می شود اخبار باشگاه :: اخبار بازی بسیار مهمی پیش رو داریم ؛ دلاواله باعث افزایش روحیه تیم می شود
بازی بسیار مهمی پیش رو داریم ؛ دلاواله باعث افزایش روحیه تیم می شود

بازی بسیار مهمی پیش رو داریم ؛ دلاواله باعث افزایش روحیه تیم می شود

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن خوش آمد گویی به الساندرو دیامانتی، اعلام کرد انتظارات بیشتری از گومز دارد و این ستاره آلمانی باید با جدیت بیشتری بازی کند.

تیم فیورنتینا فردا عصر در آرتمیو فرانکی در حالی به مصاف پالرمو خواهد رفت که در دو دیدار گذشته نتوانسته به پیروزی برسد و مشکلات زیادی نیز در امر گلزنی و خط دفاعی خود دارد. وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار، عنوان کرد این بازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است:

"همه دیدار ها حساس و مهم هستند و باید با یک تیم سرحال و آماده روبرو شویم. در این بازی هدفی غیر از پیروزی نداریم و حضور رییس دلاواله همیشه باعث افزایش روحیه می شود. تجربه و توصیه های او برای ما ارزشمند است و همه ما خوشحال هستیم. برای خط دفاعی دو راه حل در نظر دارم ولی باید بیشتر در مورد آن فکر کنم. عذر خواهی گومز از هواداران؟ من انتظار نداشتم که او بخواهد عذر خواهی کند ولی فکر می کنم باید با جدیت بیشتری در میدان حاضر شود. من گاهی اوقات گل های او را در اینترنت می بینم و امیدوارم به زودی برای ما نیز گلزنی کند."

"باید گل های بیشتری به ثمر برسانیم. در بازی با پارما هم موقعیت های فراوانی داشتیم اما در مجموع از روش بازی و نگرش بازیکنانم در میدان بسیار راضی هستم. دیامانتی؟ من واقعا از او خوشم میاد و شخصیت بسیار خوبی دارد. ویژگی های او دقیقا مطابق سبک بازی ماست و بازیکنی کامل برای تیم ما خواهد بود. او از فردا به طور کامل با ما تمرین می کند و برای دیدار در ورونا در اختیار ما خواهد بود. امیدوارم توانایی های او باعث راحتی کار تیم شود. او شوت های فوق العاده ای دارد و در انتقال بازی بسیار خوب عمل می کند."

"نتو؟ او دیروز مصدوم شد و فکر می کنم مصدومیت جدی داشته باشد. ریچاردز؟ او در اصل یک مدافع راست است و زمانی که به او نیاز داشتیم در وضعیت جسمانی خوبی قرار نداشت. زمانی هم که وضعیت خوبی پیدا کرد، ما تغییر سیستم داده و با سه دفاع بازی کردیم که زیاد با ویژگی های او همخوانی ندارد. کوادرادو و خواکین؟ کوادرادو در پست مهاجم دوم جا افتاده و خواکین خودش را به طور کامل وقف تیم کرده است. من انتظار دارم آنها به هم کمک کنند و کوادرادو با شوت های دیدنی و حرکات غیر قابل پیش بینی اش برای تیم گلزنی کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :