اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 4-3 پالرمو ؛ ویولا بی نقص در حمله، پر اشتباه در دفاع

2110 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 4-3 پالرمو ؛ ویولا بی نقص در حمله، پر اشتباه در دفاع 1393/10/21 فیورنتینا 4-3 پالرمو ؛ ویولا بی نقص در حمله، پر اشتباه در دفاع اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 4-3 پالرمو ؛ ویولا بی نقص در حمله، پر اشتباه در دفاع
فیورنتینا 4-3 پالرمو ؛ ویولا بی نقص در حمله، پر اشتباه در دفاع

فیورنتینا 4-3 پالرمو ؛ ویولا بی نقص در حمله، پر اشتباه در دفاع

فیورنتینا 4-3 پالرمو

گل ها:

پاسکوال (20) - باسانتا (51) - کوادرادو (64) - خواکین (74)
کوایسون (59-61) - بلوتی (پ 81)

نبرد جذاب، دیدنی و پرگل دو تیم فیورنتینا و پالرمو در حالی با برتری خفیف ویولا به پایان رسید که بنفش پوشان می توانستند با اختلاف بیشتری حریف خود را شکست دهند ولی اشتباهات فردی باعث رقم خوردن این نتیجه نزدیک شد.

اولین دیدار در آرتمیو فرانکی در سال جدید برای هواداران تیم فیورنتینا بسیار جذاب و دیدنی برگزار شد. 7 گل و موقعیت های فراوان گلزنی به خصوص از سوی بنفش پوشان که 2 بار نیز تیر دروازه را به لرزه در آوردند، مطمئنا باعث رضایت فلورانسی ها شده است. مونتلا برای این بازی روسی، برناردسکی، نتو، باباکار، آکوییلانی، لوپاتلی و لاتزاری را به دلیل مصدومیت و ساویچ و گونزالو را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و بار دیگر با سیستم 2-5-3 و این بار با بهره گیری از تومویچ و آلونسو در کنار باسانتا در خط دفاعی تیمش را راهی میدان کرده بود. پاسکوال و والرو نیز به ترکیب اصلی بازگشته بودند. اما در سمت مقابل، بپه یاکینی که در برابر تیم سابقش قرار می گرفت، پائولو دیبالا را نیمکت نشین کرده بود.

بازی با برتری فیورنتینا آغاز شد و بنفش پوشان در همان دقایق ابتدایی توسط گومز به گل رسیدند که این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد. حملات ادامه پیدا کرد تا اینکه در بیستمین دقیقه، مانوئل پاسکوال با ضربه ای دقیق موفق شد سرانجام برای ویولا گلزنی کند. لحظاتی بعد والرو می توانست اختلاف را افزایش دهد که حرکت انفرادی و استثنایی او پایانی جز تیر دروازه نداشت. دقایقی پس از آن نیز نوبت به پیزارو رسید تا تیر دروازه را به لرزه در آورد و در نهایت بازی با همان نتیجه در نیمه اول به پایان رسید. در نیمه دوم شروع تهاجمی ویولا باز هم جواب داده و این بار خوزه ماریا باسانتا بود که از شلوغی درون محوطه جریمه استفاده کرده و گل دوم تیم در این بازی و اولین گل خود برای فیورنتینا را به ثمر رساند.

با وجود 2 گل اختلاف، باز هم فیورنتینا تیم برتر میدان بود و پالرمو عملا کاری از پیش نمی برد تا اینکه روی یک اشتباه در خط دفاعی، کوایسون تازه وارد موفق شد یکی از گل ها را جبران کند. کمتر از 2 دقیقه بعد، روی تعلل مارکوس آلونسو، باز هم کوایسون موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. اما این پایان کار نبود و بازیکنان با انگیزه ویولا با استفاده از حمایت هواداران خودی در فاصله 10 دقیقه دو بار دیگر نیز گلزنی کردند. ابتدا کوادرادو روی ارسال پاسکوال و سپس حرکت انفرادی و بسیار دیدنی خواکین که با ضربه ای نرم و فنی همراه شد و نتیجه را 4-2 کرد. در دقایق رو به اتمام نیز ماتزولنی یک پنالتی بسیار عجیب برای تیم میهمان اعلام کرد که بلوتو موفق شد بار دیگر اختلاف را به یک گل برساند.

در هر صورت نبرد تماشایی و پرگل دو تیم در آرتمیو فرانکی در شرایطی که می توانست کاملا یک طرفه به سود ویولا باشد، با اشتباهات مکرر در خط دفاعی به یک پیروزی پر استرس و نزدیک برای این تیم تبدیل شد. با این پیروزی و با توجه به سایر نتایج این هفته، ویولا با کسب 27 امتیاز به رتبه ششم جدول رده بندی سری آ صعود کرد. بازی بعدی فیورنتینا در خارج از خانه برابر تیم انتهای جدولی کیه وو می باشد. این دیدار آخرین بازی از دور رفت رقابت های امسال است و سپس بازی های دور برگشت آغاز خواهد شد.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو (5.5) - تومویچ (5.5) - باسانتا (6) – آلونسو (5) - خواکین (7.5) - ماتی (7.5) - پیزارو (7) - والرو (7.5) - پاسکوال (7.5) - کوادرادو (7) – گومز (5.5) / ریچاردز (6) – کورتیچ (-) – وارگاس (-) / مونتلا (6.5)
 

ترکیب تیم پالرمو:

سورنتینو - مورگانلا - مونوز - گونزالز – فدال - بارتو - ریگونی (بولزونی) - لازار (امرسون) - مارسکا (کوایسون) – وازکز - بلوتی
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :