اخبار :: اخبار باشگاه

عملکرد فوق العاده ای داشتیم ؛ تیم شخصیت و انگیزه خود را نشان داد

2111 شماره اطلاع نامه : عملکرد فوق العاده ای داشتیم ؛ تیم شخصیت و انگیزه خود را نشان داد 1393/10/21 عملکرد فوق العاده ای داشتیم ؛ تیم شخصیت و انگیزه خود را نشان داد اخبار باشگاه :: اخبار عملکرد فوق العاده ای داشتیم ؛ تیم شخصیت و انگیزه خود را نشان داد
عملکرد فوق العاده ای داشتیم ؛ تیم شخصیت و انگیزه خود را نشان داد

عملکرد فوق العاده ای داشتیم ؛ تیم شخصیت و انگیزه خود را نشان داد

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی تیمش در دیدار پرگل مقابل پالرمو ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش، به تحسین انگیزه و شخصیت آنها در زمانی که بازی به تساوی کشیده شد، پرداخت.

تیم فیورنتینا موفق شد پالرمو را با نتیجه 4-3 شکست دهد ولی اتفاقات زیادی در این بازی رخ داد که از جمله آنها اشتباهات خط دفاعی و البته داوری بود. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار، کنایه ای به داور زده و دلیل گل های دریافتی را نیز دست گرفتن حریف دانسته است:

"بسیار خوب بازی کرده و موقعیت های زیادی را خلق کردیم. زمانی که بازی را به طور کامل در اختیار داشتیم روی دو اشتباه گل خوردیم اما تیم در آن شرایط سخت نیز انگیزه و شخصیت خود برای جبران نتیجه را نشان داد. در پایان نگران مساوی شدن بازی بودیم ولی بازیکنان نشان دادند که برتری زیادی نسبت به حریف خود دارند. فکر می کنم روی گل های دریافتی، حریف را دست کم گرفته بودیم ولی می خواستیم که این پیروزی را به هوادارانمان تقدیم کنیم، هوادارانی که امروز فوق العاده از تیم حمایت کردند. همچنین برای رییس خوشحالم که این روز ها به تیم بسیار نزدیک است. داور؟ من صحنه پنالتی را بار دیگر از تلویزیون تماشا کردم و باید اعلام کنم داور خوش شانس بود که ما این بازی را بردیم."

"گومز؟ او بازیکن بسیار مهمی برای تیم ما می باشد و انتظار بیشتری از او داریم. زمان آن رسیده که خودش را اثبات کند چون انتظار ها از او زیاد است. ایلیچیچ؟ قصد داشتم او را به بازی بفرستم ولی دچار مشکل در پای خود شد و به او بازی ندادم. پاسکوال؟ او یک بازیکن مهم و یک نماد برای تیم است. پاسکوال پس از یک مدت دوری حالا بار دیگر به فرم اصلی خود بازگشته است. ریچاردز؟ امروز فرصت این را داشتیم که با 4 مدافع بازی کنیم و ریچاردز نیز به میدان رفت. مارین؟ توانایی های بسیار زیادی دارد ولی من در حال حاضر کوادرادو را ترجیح می دهم. خواکین؟ یک بازیکن فوق العاده عالی که نمایشی بسیار خوب داشت. دیامانتی؟ خرید او یک تصمیم کلی از سوی همه ما بود و خوشحال هستیم که او را در اختیار خواهیم داشت."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :