اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 دی)

2112 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 دی) 1393/10/22 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 دی)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 دی)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 دی)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

مصاحبه ها و حواشی پس از پیروزی برابر پالرمو ؛ حضور روزاتی در فلورانس

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- بورخا والرو ستاره تیم فیورنتینا امروز 12 ژانویه 30 ساله شد. این بازیکن اسپانیایی در روز 12 ژانویه سال 1985 در شهر مادرید به دنیا آمد و برای سال سوم است که در ویولا توپ می زند.

16- تیم جنوا نیز به جمع مشتری های منیر الحمداوی بازیکن مراکشی تیم فیورنتینا اضافه شده است. این بازیکن تا 1 ماه پیش در آستانه فسخ قرارداد با ویولا قرار داشت و حالا مشتری های زیادی پیدا کرده است.

15- آنتونیو روزاتی امروز وارد فلورانس شد تا ضمن پشت سر گذاشتن تست های پزشکی، قرارداد خود با تیم فیورنتینا را به امضا برساند.

14- مانوئل پاسکوال که روز گذشته پس از 2 ماه مصدومیت برای ویولا بازی کرد، گلزنی خود برابر پالرمو را در صفحه شخصی خود این گونه جشن گرفت: "پس از 60 روز مصدومیت، نمی توانستم بازگشتی بهتر از این را انتظار داشته باشم."

13- تیم فیورنتینا قصد دارد برای رسیدن به آندره آ برتولاکی، حق مالکیت فاکوندو رونکالیا را به این تیم بدهد و سهم آن ها از ستاره جوان تیم رم را خریداری کند. برتولاکی قراردادی مشترک بین رم و جنوا دارد و رونکالیا نیز به طور قرضی از ویولا در جنوا توپ می زند.

12- از انگلیس خبر رسیده که تیم لیورپول دستمزد سالانه 2.5 میلیون یورو را به نوربرتو نتو پیشنهاد داده است. ویولا مخالفتی با فروش این دروازه بان ندارد و باید منتظر توافق او با یکی از مشتری هایش باشد.

11- یوزیپ ایلیچیچ که روز گذشته در حین گرم کردن برای ورود به میدان دچار مصدومیت شد، پیشنهاد مالی بسیار مناسبی را از بولونیا دریافت کرده ولی به نظر نمی رسد که قصد بازی کردن در سری بی را داشته باشد.

10- قضاوت پربحث ماتزولنی در دیدار دیروز باعث شد نمره 5 را کسب کند. گل گومز به درستی مردود شد ولی یک پنالتی روی پیزارو اعلام نشد و در صحنه گل باسانتا و خطای این بازیکن روی بلوتی نیز شک و تردید هایی وجود دارد.

9- "جشنواره گل و اشتباهات دفاعی" تیتری است که کوریره فیورنتینو درباره بازی روز گذشته ویولا چاپ کرده است. این پیروزی پس از برد 3-0 در برابر اودینزه، اولین 3 امتیاز ویولا در خانه را به ارمغان آورد.

8- پیروزی فیورنتینا برابر پالرمو بازتاب گسترده ای در رسانه های امروز ایتالیا داشت و گاتزتا از ویولا به عنوان یکی از اصلی ترین مدعی های رسیدن به لیگ قهرمانان نام برده است.

7- بپه ماروتا مدیر ورزشی تیم یوونتوس اعلام کرده به دروازه بان نیاز ندارند و نتو از گزینه های خرید آنها نیست. ماروتا مذاکره با ویولا را نیز تکذیب کرده ولی رسانه ها هنوز هم از احتمال معاوضه جووینکو با نتو خبر می دهند.

6- خوزه ماریا باسانتا: "من روی بلوتی خطا نکردم و فکر می کنم در این بازی خیلی ساده تر می توانستیم برنده شویم. بازی به بازی پیش می رویم تا در پایان ببینیم در چه رتبه ای قرار خواهیم گرفت. پیروزی بسیار مهم بود ولی مهم تر حفظ تداوم می باشد. من در هر پستی در خط دفاعی می توانم بازی کنم."

5- خواکین سانچز زننده گل چهارم فیورنتینا: "از گل زیبایی که به ثمر رساندم واقعا خوشحالم و وقتی گل می زنید باید خوشحالی کنید. دو ماه پیش من اصلا بازی نمی کردم ولی توانستم شرایط را تغییر دهم. من باید در میدان زیاد بدوم تا بتوانم جای خود را حفظ کنم."

4- بپه یاکینی مربی تیم پالرمو: "ما برای پیروزی آمده بودیم ولی فیورنتینا فوق العاده قدرتمند است. خوشحالم که توانستیم تا آخرین دقایق بجنگیم ولی از دست دادن دیبالا در گرم کردن پیش از بازی واقعا به ما ضربه زد."

3- مصاحبه دانیله پراده: "نیمه اول باید 3-0 به پایان می رسید ولی ما تا پایان تلاش کردیم و این پیروزی مهم را بدست آوردیم. حضور دلاواله در کنار تیم فوق العاده است و به همه ما مسئولیت بیشتری می دهد. دیامانتی یک خرید عالی و یک هدیه از سوی رییس به هوادارانبود. روزاتی بسیار نزدیک است و صحبت ها در مورد نتو پایان یافته است. برای تمدید قرارداد ها خوش بین هستم."

2- صحبت های آندره آ دلاواله: "یک فیورنتینای عجیب و فوق العاده را در این بازی دیدیم. ما بر بازی مسلط بودیم و لذت بردیم. در نیمه اول عالی بودیم و حالا می خواهیم از این پیروزی لذت ببریم."

1- صحبت های بورخا والرو: "به سختی پیروز شدیم ولی از این پیروزی خیلی خوشحالیم. ما باید مسیر درست را پیدا کرده و در آن حرکت کنیم. ما همه در کنار گومز هستیم و مطمئنیم که به زودی بار دیگر گلزنی خواهد کرد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :