اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 دی)

2114 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 دی) 1393/10/23 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 دی)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 دی)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 دی)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

معاوضه دسترو با گومز نزدیک است ؛ مصدومیت ادامه دار باباکار و آکوییلانی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا اعلام کرده که اوکتاویو مانتکا بازیکن جوان تیم توسط فرانچسکو گیرون و فدریکو فوفی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت و 5 هفته دور از میادین خواهد بود. آلبرتو آکوییلانی هم به مونیخ سفر می کند تا برای درمان تاندون آسیب دیده خود توسط دکتر مولر ولفارت معاینه شود. بدین ترتیب آکو حداقل 1 هفته دیگر نیز غایب خواهد بود.

14- گاستونه ریتزاتو مدیر برنامه مانوئل پاسکوال: "در مورد فروش او باید از باشگاه فیورنتینا سوال کنید. آنها در مورد آینده این بازیکن تصمیم گیری خواهند کرد ولی من فکر می کنم باشگاه به فکر حفظ پاسکوال می باشد. عجله ای برای تمدید قرارداد نداریم و با باشگاه توافق کرده ایم که در ماه مارس یا آوریل مذاکره ای داشته باشیم."

13- خواکین سانچز پس از نمایش فوق العاده عالی و گلزنی در برابر پالرمو، حالا به مهره ای بدون جانشین برای ویولا تبدیل شده و در بین 10 چهره برتر هفته از سوی توتو مرکاتو وب نیز جای گرفت.

12- مائورو بالدیسونی مدیر باشگاه رم اعلام کرده این تیم علاقه ای به جذب نتو از فیورنتینا ندارد. با این حال شایعات در مورد معاوضه او با جووینکو هنوز هم مطرح است اما کلودیو پاسکوالین مدیر برنامه مورچه اتمی آنها را تکذیب کرده است.

11- رسانه های انگلیسی امروز گزارش دادند که تیم سوانسی این کشور برای جذب ماریو گومز آماده است. این بازیکن پیشنهاد هایی نیز از آلمان و فرانسه دارد.

10- بحث انتقال متیا دسترو به تیم فیورنتینا در حال جدی شدن می باشد. به نظر می رسد دو باشگاه فیورنتینا و رم در حال بررسی امکان معاوضه گومز و دسترو می باشند.

9- فرانکو زاوالیا مدیر برنامه نظر مساعدی در مورد تمدید قرارداد آلبرتو آکوییلانی ندارد: "ما هنوز نتوانستیم برای تمدید قرارداد با فیورنتینا به توافق برسیم."

8- نمایش عالی مانوئل پاسکوال در بازی برابر پالرمو باعث شده حالا بحث تمدید قرارداد این ستاره باتجربه به گوش برسد. تا چند روز پیش از انتقال او به یک تیم دیگر صحبت می شد.

7- سران باشگاه فیورنتینا هنوز هم منتظر تصمیم یوزیپ ایلیچیچ می باشند. به نظر می رسد ویولا با بولونیا به توافقات نهایی دست پیدا کرده ولی ایلیچیچ قصد ندارد به سری بی برود.

6- مارکو مارین و ماریو گومز دو بازیکن آلمانی تیم فیورنتینا از یک روز استراحت خود که توسط کادر فنی به بازیکنان داده شده، استفاده کرده و به آلمان سفر کردند.

5- مدیا ست از پیشنهاد چند تیم انگلیسی برای خرید ماریو گومز خبر داده است. این رسانه نامی از این تیم ها نبرده ولی گفته می شود بحث خروج گومز به طور جدی دنبال می شود.

4- خوان کوادرادو در صفحه شخصی خود، کسب توپ طلا توسط کریستینو رونالدو را به این بازیکن پرتغالی تبریک گفت.

3- اسکای اسپورت از علاقه جدی تیم فیورنتینا به خرید متیا دسترو مهاجم تیم رم خبر داده است. این بازیکن 23 ساله از تیم های میلان و اینتر هم پیشنهاد های مناسبی دریافت کرده است.

2- خوما باباکار هنوز نتوانسته به تمرینات گروهی بازگردد و آلبرتو آکوییلانی هم به احتمال زیاد برای ادامه درمان راهی مونیخ خواهد شد.

1- تیم فیورنتینا در نظر دارد نهایتا تا روز جمعه وضعیت تیم آینده یوزیپ ایلیچیچ را مشخص کند. این بازیکن از تیم های برمن، تورینو و بولونیا پیشنهاد های رسمی دریافت کرده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :