اخبار :: اخبار باشگاه

شفاف سازی مونتلا درباره جدال رسانه ای پیرامون ماریو گومز

2117 شماره اطلاع نامه : شفاف سازی مونتلا درباره جدال رسانه ای پیرامون ماریو گومز 1393/10/25 شفاف سازی مونتلا درباره جدال رسانه ای پیرامون ماریو گومز اخبار باشگاه :: اخبار شفاف سازی مونتلا درباره جدال رسانه ای پیرامون ماریو گومز
شفاف سازی مونتلا درباره جدال رسانه ای پیرامون ماریو گومز

شفاف سازی مونتلا درباره جدال رسانه ای پیرامون ماریو گومز

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در واکنش به شایعات اخیر در مورد انتقاد های او از ماریو گومز؛ اعلام کرد هدف او از این صحبت ها سرزنش این بازیکن نبوده و هیچ وقت در توانایی های گومز تردیدی نداشته است.

پس از دیدار برابر پالرمو که به برتری ویولا نیز منجر شد، وینچنزو مونتلا صحبت هایی در مورد مقایسه گومز با گذشته اش مطرح کرد که این حرف ها از سوی رسانه ها و البته مدیر برنامه این بازیکن یک انقتاد به شمار رفت. سپس در چند روز گذشته واکنش های زیادی به این موضوع نشان داده شد تا جایی که بسیاری از احتمال خروج گومز از فلورانس نیز صحبت کردند. اولریش فربر مدیر برنامه گومز هم واکنشی جدی به این موضوع نشان داد:

"از حرف های مونتلا خوشم نیامد. ماریوهم از خودش انتظارات زیادی دارد ولی دوران پس از مصدومیت بسیار سخت است. او در هفته های اخیر خیلی بدشانس بوده و شاید نیاز به تمرکز بیشتر در مقابل دروازه دارد. چیزی در مورد معاوضه او با دسترو نمی دانم و فقط می دانم که ماریو از حضور در فلورانس خوشحال است و می خواهد برای این هواداران گلزنی کند. نمی دانم چه زمانی این موقعیت سخت به پایان خواهد رسید."

اما وینچنزو مونتلا نیز به سرعت یک مصاحبه ترتیب داده و به طور کامل به شفاف سازی در مورد حرف های قبلی خود پرداخته است. مونتلا نظرات خود را چنین بیان کرده است:

"من می خواهم در مورد صحبت های اخیر شفاف سازی کنم. حرف های من بسیار گسترده تر و کلی تر از چیزی بود که خبرنگاران از آن برداشت کردند و آن را منحصرا و با اغراق زیاد فقط به ماریو گومز ربط دادند. سوالات زیادی در مورد موقعیت های گلزنی و آمار گلزنی مطرح شد، چیزی که ما در این مقطع از زمان کمترین بهره را از آن می بریم. من تا امروز در تمامی مصاحبه هایم، صحبت های زیادی در مورد ماریو گومز مطرح کرده ام."

"همیشه سعی کردم او و تمامی بازیکنان را در موقعیت های خاص تشویق کرده و به آنها انگیزه بدهم. من عادت ندارم بازیکنانم را مورد انتقاد قرار دهم، به خصوص در رسانه های عمومی و مطمئنا در مورد ماریو نیز چنین کاری را انجام نداده ام. همه ما به خوبی می دانیم که او دارای توانایی ها و ویژگی های بسیار زیاد هم به عنوان یک بازیکن و هم به عنوان یک انسان می باشد و من تردیدی در این مورد ندارم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :