اخبار :: اخبار باشگاه

انتقاد شدید مونتلا از رسانه ها

2119 شماره اطلاع نامه : انتقاد شدید مونتلا از رسانه ها 1393/10/27 انتقاد شدید مونتلا از رسانه ها اخبار باشگاه :: اخبار انتقاد شدید مونتلا از رسانه ها
انتقاد شدید مونتلا از رسانه ها

انتقاد شدید مونتلا از رسانه ها

وینچنزو مونتلا پیش از دیدار با کیه وو در آخرین هفته از رقابت های نیم فصل اول سری آ، ضمن انتقاد از عملکرد روزنامه نگاران در مورد مباحث مربوط به ماریو گومز، اعلام کرد تیمش در این فصل نمایشی راضی کننده داشته است.

دو تیم کیه وو و فیورنتینا در هفته نوزدهم رقابت های سری آ به مصاف هم می روند ولی بحث اصلی محافل ورزشی هنوز هم به مسئله ماریو گومز مربوط می شود. مونتلا که چند روز پیش مصاحبه ای را برای شفاف سازی انجام داده بود، امروز نیز در کنفرانس مطبوعاتی خود به انتقاد از رسانه ها و خبرنگاران پرداخته است:

"از همه شما خبرنگاران می خواهم که صادق باشید. شما روزنامه نگاران از اتفاقات کوچک یک طوفان می سازید، من در مصاحبه قبلی دو موضوع کاملا متفاوت را مطرح کرده بودم که شما آنها را پشت سر هم در یک جمله آوردید. شما این اتفاقات را پدید آوردید و من واقعا از این موضوع ناراحت شده و ضربه خوردم. شما می توانید بار دیگر صدای ضبط شده من در مصاحبه قبلی را گوش دهید تا ببینید من چه چیزی گفته ام. دیامانتی؟ او بسیار مشتاق و با انگیزه است ولی در آخرین تمرین تیم نتوانست حاضر شود و شرایط مشخصی ندارد. الحمداوی و مارین هم در این هفته مشکلاتی داشتند که آنها را از ترکیب خارج خواهد کرد ولی نتو بازگشته است."

"خرید های بعدی؟ باشگاه می داند من به چه چیزی نیاز دارم و باید ببینیم چه کاری می توانیم انجام دهیم اما ما هنوز هم تعداد بازیکنان بسیار زیادی در اختیار داریم. اخیرا در دیدار های خود با ثبات بیشتری بازی کردیم، غیر از بازی با پارما، ولی تیم بسیار بهتر و با انگیزه تر از هفته های ابتدایی بازی می کند. تا اینجا عملکرد خوبی داشته ایم و اگر در بازی مقابل کیه وو هم به پیروزی برسیم، نیم فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم که البته عالی نبوده ولی راضی کننده است. هنوز به ثبات بیشتری نیاز داریم و ظرفیت زیادی برای پیشرفت داریم. رقابت برای رتبه سوم در این فصل خیلی سخت تر است و تیم های زیادی با فاصله امتیازی بسیار کم از یکدیگر قرار دارند. این به آن معنی است که رقابت های امسال برای تمامی تیم ها بسیار سخت تر و پیچیده تر می باشد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :