اخبار :: اخبار بازی ها

کیه وو 1-2 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار با یک گل دیر هنگام

2120 شماره اطلاع نامه : کیه وو 1-2 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار با یک گل دیر هنگام 1393/10/28 کیه وو 1-2 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار با یک گل دیر هنگام اخبار بازی ها :: اخبار کیه وو 1-2 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار با یک گل دیر هنگام
کیه وو 1-2 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار با یک گل دیر هنگام

کیه وو 1-2 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار با یک گل دیر هنگام

کیه وو 1-2 فیورنتینا

گل ها:

سرجیو پلیسیر (72)
گونزالو رودریگز (35) - خوما باباکار (4+90)

گل ثانیه های پایانی خوما باباکار که پس از چند هفته مصدومیت بار دیگر به ترکیب تیم بازگشته بود باعث شد تا فیورنتینا در یک دیدار سخت خارج از خانه به یک پیروزی شیرین دست پیدا کند.

تیم فیورنتینا در حالی که برتری در دیدار با کیه وو را در آستانه از دست رفتن می دید، با گل ثانیه پایانی باباکار به پیروزی ارزشمندی دست پیدا کرد. رولاندو ماران مربی تیم میزبان برای این دیدار از گامبرینی بازیکن سابق ویولا در ترکیب خود استفاده کرد ولی داینلی را روی نیمکت نشانده بود و در خط حمله نیز پالوسکی و پلیسیر را به بازی فرستاده بود. اما وینچنزو مونتلا که روسی، برناردسکی، آکوییلانی، لوپاتلی، نتو و الحمداوی را به دلیل مصدومیت و ساویچ را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، ایلیچیچ و دیامانتی را نیز دعوت نکرده بود ولی باباکار و گونزالو رودریگز بار دیگر به جمع نفرات بازگشته بودند. پیزارو نیز به دلیل عدم آمادگی لازم، توانایی حضور از اولین دقیقه را نداشته و جای خود را به بادلی داده بود.

ویولا بازی را بسیار خوب آغاز کرد و چند سانتر عالی بازیکنان به ماریو گومز رسید ولی ضربات او راهی به دروازه پیدا نکرد. در ادامه بازی کمی به تعادل کشیده شد ولی با این حال سفید پوشان میهمان عملکرد بهتری را از خود به نمایش می گذاشتند و تلاش زیادی برای گلزنی داشتند تا اینکه روی یک ضربه کرنر و پاس تومویچ، این گونزالو بود که توپ را در دهانه دروازه به گل تبدیل کرد. در نیمه دوم تیم فیورنتینا باز هم بازی را بهتر آغاز کرده و چند باری تا نزدیکی گلزنی پیش رفت ولی باز هم ثمری نداشت. تا اینکه تیم میزبان پس از چندین حمله بی ثمر ویولا، روی یک ارسال از سمت چپ و اشتباه مدافعین موفق شد با ضربه دقیق و دیدنی سرجیو پلیسیر بازی را به تساوی بکشاند.

در حالی که مونتلا با ورود باباکار به جای گومز سعی در رسیدن به گل دوم داشت، این تیم کیه وو بود که بار دیگر در آستانه گلزنی قرار گرفت ولی این بار دو عکس العمل فوق العاده از تاتاروزانو در کمتر از چند ثانیه باعث شد نتیجه تساوی باقی بماند. پیزارو و وارگاس نیز جای بادلی و پاسکوال را در 10 دقیقه مانده به پایان پر کردند تا فیورنتینا تلاش بیشتری برای گلزنی داشته باشد ولی ضربات بازیکنان همچنان بی حاصل بود. اما در ثانیه های پایانی، ارسال وارگاس از سمت چپ با دخالت مدافعین به سمت راست رفت و این بار خواکین در حالی که می توانست ضربه ای به سمت دروازه بزند، توپ را برای باباکار ارسال کرد و این ستاره جوان با یک ضربه سر دیدنی موفق شد شادی را به اردوی ویولا بیاورد.

در این دیدار بر خلاف گونزالو، ماتی، والرو و خواکین که در هفته های اخیر همیشه از بهترین های تیم بوده اند، گومز و کوادرادو بار دیگر عملکردی نا امید کننده داشتند. در هر صورت تیم فیورنتینا در یک دیدار سخت خارج از خانه به برتری دست پیدا کرد تا نیم فصل اول رقابت های سری آ را با 30 امتیاز و قرار گرفتن در رتبه ششم جدول به پایان برساند. بازی بعدی ویولا در همین هفته و در رقابت های جام حذفی می باشد. ویولا در خانه پذیرای تیم آتالانتا خواهد بود و سپس در ادامه رقابت های سری آ بار دیگر در خانه مقابل تیم رم قرار می گیرد تا نیم فصل دوم را از سر بگیرند.
 

ترکیب تیم کیه وو:

بیزاری – فری – گامبرینی – سزار – زوکانویچ – هتمای – بیرزا (بوتا) – ایزکو - اسکلوتو – پلیسیر (لازارویچ) – پالوسکی


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو (7.5) – تومویچ (6.5) – گونزالو (7) – باسانتا (5.5) – خواکین (6.5) – ماتی (6.5) – بادلی (5.5) – والرو (7.5) – پاسکوال (5.5) – کوادرادو (5.5) – گومز (5.5) / باباکار (7) – پیزارو (-) – وارگاس (-) / مونتلا (6.5)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :