اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: تمدید قرارداد استفان ساویچ تا سال 2019

2122 شماره اطلاع نامه : رسمی: تمدید قرارداد استفان ساویچ تا سال 2019 1393/10/29 رسمی: تمدید قرارداد استفان ساویچ تا سال 2019 اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: تمدید قرارداد استفان ساویچ تا سال 2019
رسمی: تمدید قرارداد استفان ساویچ تا سال 2019

رسمی: تمدید قرارداد استفان ساویچ تا سال 2019

باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی اعلام کرد که استفان ساویچ مدافع جوان این تیم قرارداد خود را تا سال 2019 با ویولا تمدید کرده است.

ستاره 24 ساله خط دفاعی تیم فیورنتینا که در سال 2012 و در انتقال متیا ناستازیچ به منچستر سیتی، راهی فلورانس شد، در طول 2 سال و نیم گذشته همواره یکی از ارکان اصلی ترکیب تیم مونتلا بوده و به بازیکنی تقریبا بدون جانشین در خط دفاعی تبدیل شده است:

"باشگاه ای سی اف فیورنتینا به طور رسمی اعلام می کند که برای تمدید قرارداد استفان ساویچ با این بازیکن به توافق رسیده است. ساویچ در سال 2012 به فیورنتینا پیوست و در این مدت 86 بار پیراهن فیورنتینا را بر تن کرده و 4 گل به ثمر رسانده است. فوتبالیست مونته نگرویی قراردادی جدید امضا کرد که او را تا 30 ژوئن سال 2019 در فیورنتینا حفظ خواهد کرد."

به نظر می رسد باشگاه از وضعیت پیش آمده برای نوربرتو نتو درس گرفته و قصد دارد ستارگان جوان خود را برای سال ها در تیم حفظ کند. حالا نوبت به خوما باباکار رسیده و مسئولان تیم باید به سرعت برای تمدید قرارداد این ستاره جوان اقدام کنند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :