اخبار :: اخبار باشگاه

هدف ما رسیدن به فینال جام حذفی است

2124 شماره اطلاع نامه : هدف ما رسیدن به فینال جام حذفی است 1393/10/30 هدف ما رسیدن به فینال جام حذفی است اخبار باشگاه :: اخبار هدف ما رسیدن به فینال جام حذفی است
هدف ما رسیدن به فینال جام حذفی است

هدف ما رسیدن به فینال جام حذفی است

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از آمادگی این روز های تیم آتالانتا اطلاع کامل دارد اما مدعی شده تیمش فقط برای پیروزی در این بازی و رسیدن به فینال جام حذفی در این فصل تلاش خواهد کرد.

تیم فیورنتینا در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی ایتالیا روز چهارشنبه در خانه به مصاف تیم آتالانتا خواهد رفت. وینچنزو مونتلا نیز پیش از این بازی صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"آتالانتا یک تیم بسیار منظم و سرسخت است که بازیکنان با کیفیتی را در اختیار دارد. آنها روز یکشنبه نیز با یک نمایش عالی در سن سیرو موفق به شکست میلان شدند و انتظار همچین نمایشی را از آنها در بازی فردا نیز خواهیم داشت. آنها در کار های تاکتیکی بسیار زیرک بوده و انگیزه فراوانی برای صعود کردن دارند. ما به عنوان یک باشگاه توجه ویژه ای به رقابت های جام حذفی داریم و تمام تلاش خود برای رسیدن به فینال را نیز انجام خواهیم داد."

"ما بازیکنان زیادی در تیم خود داریم و قطعا بهترین و رقابتی ترین ترکیب ممکن را به این دیدار می فرستیم تا به پیروزی برسیم. اما قبل از اینکه در مورد 11 نفر اصلی به نتیجه برسیم باید منتظر گزارش کادر پزشکی در مورد وضعیت جسمانی چند بازیکن باشیم. به احتمال زیاد به تاتاروزانو بازی خواهم داد چون او در حال حاضر به بازی کردن نیاز دارد تا به بهترین فرم خود برسد. عجله ای برای بازی دادن به دیامانتی ندارم. او انگیزه فراوانی دارد و توانایی های زیادی دارد ولی امیدوارم او را در بهترین شرایط ببینم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :