اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 3-1 آتالانتا ؛ صعود به دور بعدی با درخشش سوپر ماریو

2125 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-1 آتالانتا ؛ صعود به دور بعدی با درخشش سوپر ماریو 1393/11/01 فیورنتینا 3-1 آتالانتا ؛ صعود به دور بعدی با درخشش سوپر ماریو اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 3-1 آتالانتا ؛ صعود به دور بعدی با درخشش سوپر ماریو
فیورنتینا 3-1 آتالانتا ؛ صعود به دور بعدی با درخشش سوپر ماریو

فیورنتینا 3-1 آتالانتا ؛ صعود به دور بعدی با درخشش سوپر ماریو

فیورنتینا 3-1 آتالانتا

گل ها:

ماریو گومز (6 و 28) - خوان کوادرادو (پ 12)
رولاندو بیانکی (40)

تیم فیورنتینا در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی ایتالیا موفق شد با تکیه بر درخشش ماریو گومز که پس از مدت ها 2 گل به ثمر رسانده و یک پنالتی را برای تیمش به ارمغان آورد، از سد آتالانتا عبور کرده و راهی دیدار با رم شود.

در شبی که فیورنتینا در یک نیمه کار آتالانتا را تمام کرد، خبر های خوش زیادی وجود داشت که بازی درخشان و گلزنی سوپر ماریو اصلی ترین و مهم ترین موضوع به شمار می رفت. مونتلا که برای این بازی روسی، برناردسکی، لوپاتلی، آکوییلانی و باسانتا را در اختیار نداشت، به پیزارو نیز استراحت داده بود ولی بار دیگر استفان ساویچ را در ترکیب تیمش می دید. ایلیچیچ، نتو و لاتزاری نیز همانند دیدار قبلی باز هم از ترکیب خارج ماندند تا وضعیت تیم آینده آنها مشخص شود. با این حال دیامانتی روی نیمکت حضور داشت و ریچاردز به همراه آلونسو، کورتیچ، بادلی و وارگاس از ابتدا به میدان رفته بودند. در سمت استفانو کولانتونو که دنیس را در اختیار نداشت، از آوراموف و میلیاچو بازیکنان سابق ویولا در ترکیب خود بهره می برد و مثلث بواکی، گومز و بیانکی را در میدان قرار داده بود.

ویولا بازی را بسیار تهاجمی آغاز کرد و تنها دقایقی از دیدار گذشته بود که ضربه ماریو گومز توسط مدافعین دفع شد اما گومز که بسیار متفاوت از سایر بازی ها به نظر می رسید، دست بردار نبود و دقایقی بعد با یک حرکت زیبا و ضربه محکم موفق شد با کمک مدافع حریف، دروازه آوراموف را باز کند. فیورنتینا به حملات خود ادامه داد تا اینکه یک بار دیگر گومز صاحب توپ شد و این بار با خطا سرنگون شده و یک ضربه پنالتی برای ویولا بدست آمد. صحنه بسیار مشکوک بود و اعتراض زیادی نیز از سوی بازیکنان تیم آتالانتا به داور شد ولی کوادرادو اختلاف را به 2 گل رساند. حملات بنفش پوشان ادامه داشت و یک بار دیگر گومز این بار روی پاس طلایی بادلی، موفق شد در مصافی تک به تک با دروازه بان، کار تیم میهمان را تمام کند.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که گل دقایق پایانی رولاندو بیانکی در نیمه اول، امید زیادی به سفید پوشان داده بود ولی باز هم این فیورنتینا بود که نبض بازی را در اختیار داشت. البته در این نیمه بازیکنان ویولا با تفکر به بازی هفته آینده مقابل رم در لیگ، فشار کمتری به حریف وارد کرده و سعی بر کنترل بازی و حفظ توان خود برای آن دیدار حساس داشتند. ماتی، باباکار و دیامانتی هم به جای والرو، گومز و کوادرادو وارد میدان شدند تا در این پیروزی سهمی داشته باشند. در دقایق پایانی بازی نیز مارکوس آلونسو با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد تا دیدار بعدی ویولا در جام حذفی را از دست بدهد. در دقایق پایانی نیز باباکار فرصتی برای گلزنی داشت که در نهایت بازی با همان نتیجه به اتمام رسید.

با این پیروزی تیم فیورنتینا باید در مرحله بعدی جام حذفی به مصاف رم برود که شب گذشته موفق شد تیم امپولی را در وقت اضافه و با نتیجه 2-1 شکست دهد. اما ویولا پیش از آن بازی حساس، در هفته آینده سری آ نیز میزبان رم خواهد بود تا اولین دیدار از دور برگشت این فصل سری آ را برگزار کنند.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو (6) – ریچاردز (7) – گونزالو (6.5) – ساویچ (6.5) – آلونسو (6) – کورتیچ (5.5) – بادلی (6.5) – والرو (6.5) – کوادرادو (7) – وارگاس (7) – گومز (7.5) / ماتی (6) – باباکار (6) – دیامانتی (-) / مونتلا (6.5)
 

ترکیب تیم آتالانتا:

آوراموف - اسکالونی - استنداردو (بیاوا) - بلینی - درامه - اسپیناتزولا (دی الساندرو) - میلیاچو - بازلی - بواکی (روستی) - گومز - بیانکی
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :