اخبار :: اخبار باشگاه

توضیحات مونتلا در مورد کوادرادو و مارین

2126 شماره اطلاع نامه : توضیحات مونتلا در مورد کوادرادو و مارین 1393/11/01 توضیحات مونتلا در مورد کوادرادو و مارین اخبار باشگاه :: اخبار توضیحات مونتلا در مورد کوادرادو و مارین
توضیحات مونتلا در مورد کوادرادو و مارین

توضیحات مونتلا در مورد کوادرادو و مارین

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی درخشان ویولا در برابر آتالانتا عنوان کرد گلزنی ماریو گومز به مجموعه تیم کمک خواهد کرد تا بازی های بهتری را از خود به نمایش بگذارند.

تیم فیورنتینا امشب در برابر آتالانتا در حالی به یک پیروزی بی دردسر دست پیدا کرد که گلزنی و درخشش ماریو گومز اصلی ترین مبحث این بازی به شمار می رفت. مونتلا ضمن صحبت در این مورد، از دلایل جدایی مارین و امکان پذیر نبودن خروج کوادرادو گفته است:

"گلزنی به مهاجمان کمک می کند، هم به آنها و هم به تیم تا عملکرد بهتری داشته باشند. حالا برخی بازیکنان بیشتر در حد تاکتیک تیمی جای گرفته اند و در این بازی تعیین کننده تر ظاهر شدیم. پس از کسب برتری، بازی تقریبا فیزیکی را ارائه کردیم ولی حالا به بازی با رم فکر نمی کنیم و می خواهیم از این پیروزی لذت ببریم. دیامانتی؟ من می خواستم به او بازی بدهم چون اشتیاق فوق العاده ای برای بازی کردن دارد و حالا باید او را به بهترین فرم خود برسانیم. دفاع 4 نفره؟ بر اساس روش بازی حریف تصمیم به این کار گرفتیم ولی تفاوت زیادی نیز با سیستم های دیگر ندارد."

"احتمال فروش کوادرادو؟ تا آنجایی که من می دانم، هیچ احتمالی برای فروش کوادرادو وجود ندارد. او می داند که در برخی موضوعات مبالغه می شود و به این حرف های اضافه و شایعات بی اساس کاملا عادت دارد. فروش مارین؟ او یک بازیکن فوق العاده با کیفیت بود و هیچ مشکل شخصی با او نداشتم. فقط مطمئن نبودم که فضای لازمی که او می خواهد را در اختیارش قرار دهم سپس دیامانتی که یک بازیکن ایتالیایی است در پست او خریده شد. با این حال بهترین آرزو ها را برای او دارم. حضور دلاواله؟ ما همیشه از نزدیک بودن او به تیم خوشحال می شویم ولی هرگز در مورد مسائل شخصی با هم صحبت نمی کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :