اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 3 بهمن)

2128 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 3 بهمن) 1393/11/03 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 3 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 3 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 3 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 3 بهمن)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

رسمی: بریلانته در امپولی ؛ جواب مثبت جیلا به ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- جاشوا بریلانته بازیکن استرالیایی تیم فیورنتینا امروز سرانجام پس از مدت ها مذاکره، به طور رسمی راهی تیم امپولی شد. این بازیکن با قراردادی قرضی و حق خرید برای تیم امپولی در پایان فصل به جمع شاگردان ساری اضافه شد. بریلانته شماره 25 را بر تن خواهد کرد.

19- صحبت های جالب خوزه مورینیو در مورد خوان کوادرادو: "کوادرادو بازیکن فیورنتیناست. فکر می کنم او به بهترین شکل در ترکیب تیم فیورنتینا و کلمبیا جای گرفته ولی در تیم چلسی چنین وضعیتی نخواهد داشت."

18- فاصله ای تا انتقال رسمی استیو لئو بلک به تیم رجینا باقی نمانده و این بازیکن فقط منتظر خبر رسمی این انتقال می باشد. بلک که در تابستان به ویولا پیوست، نیم فصل اول موفقی را در تیم کروتونه به صورت قرضی سپری نکرد.

17- قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و رم به عهده لوکا بانتی گذاشته شده است. فاورانی، پاسری، کوستانزو، ریتزولی و جرواسونی این داور اهل لیورنو را همراهی خواهند کرد. بانتی پیش از این 19 بار برای ویولا سوت زده که 10 پیروزی، 5 تساوی و 4 شکست حاصل آنها بوده است. ضمن اینکه یک پیروزی 4-1 برابر رم و یک شکست 4-2 برابر رم نیز با قضاوت بانتی تا به امروز برای ویولا بدست آمده است.

16- به نوشته رسانه های کشور ایتالی، آلبرتو جیلاردینو به تیم کالیاری جواب منفی داده تا با پیشنهاد 18 ماهه تیم فیورنتینا موافقت کند.

15- پس از تیم های بولونیا و کیه وو، حالا تیم اسپزیا نیز برای خرید احمد حجازی ابراز علاقه کرده است. این بازیکن به طور حتم در زمستان از ویولا جدا خواهد شد.

14- لا نازیونه در گزارشی از چهار بازیکن به عنوان جانشینان احتمالی دیوید پیزارو در فیورنتینا نام برده است. دانیله بازلی (آتالانتا)، مارکو بناسی (تورینو)، لورنزو کریستیگ (کالیاری) و لوکا ریتزو (سمپدوریا) بازیکنان جوانی هستند که در این زمستان یا تابستان آینده می توانند به ویولا ملحق شوند.

13- گزارش هایی رسیده که نشان می دهد تیم فیورنتینا در صورت رسیدن یک پیشنهاد 30 میلیونی حاضر به فروش خوان کوادرادو خواهد بود. البته سران باشگاه هنوز نسبت به این شایعات واکنش نشان نداده اند ولی بعید به نظر می رسد که چلسی بیشتر از این مبلغ حاضر به پرداخت باشد.

12- برخی رسانه ها اعلام کرده اند که تیم فیورنتینا قصد دارد با استفاده از پیشنهاد یک پست مدیریتی برای جیلاردینو، این بازیکن را به فلورانس بیاورد.

11- در حالی که به نظر می رسید تیم تورینو مشکلی برای جذب یوزیپ ایلیچیچ نداشته باشد، اما گفته می شود اوربانو کایرو رییس این باشگاه قصد ندارد پیشنهاد خود را افزایش دهد.

10- لانازیونه در خبری جالب عنوان کرد که آلبرتو جیلاردینو برای بازگشت به فیورنتینا حتی حاضر است دستمزد خود را تا جایی که باشگاه فیورنتینا بخواهد کاهش دهد. لانازیونه مدعی شده جیلا حتی رایگان هم برای فیورنتینا بازی خواهد کرد.

9- امروز نیز شایعات در مورد علاقه تیم چلسی برای خرید خوان کواداردو ادامه پیدا کرد ولی به نظر نمی رسد که این تیم تصمیمی برای افزایش پیشنهاد احتمالی خود داشته باشد. تا امروز از مبلغ 27 میلیون به عنوان پیشنهاد تیم چلسی خبر داده شده است.

8- جوزپه روسی مهاجم مصدوم تیم فیورنتینا از امروز در تمرینات تیم فیورنتینا حاضر شده و کمی هم با توپ تمرین کرد. این بازیکن پس از 165 روز توانایی تمرین کردن را بدست آورده است.

7- صحبت های الساندرو فلورنزی هافبک تیم رم: "فیورنتینا ترکیب قدرتمندی دارد و یکی از تیم هایی است که زیباترین فوتبال را در ایتالیا ارائه می کنند. ما در دوره خوبی به سر نمی بریم ولی با تیمی که در اختیار داریم به زودی از این وضعیت خارج خواهیم شد."

6- تیم کالیاری پیشنهاد مالی بسیار مناسبی را برای جذب آلبرتو جیلاردینو به این بازیکن ارائه کرده و حالا منتظر تصمیم این گلزن باتجربه می باشد. آندره آ دلاواله نیز در حال بررسی شرایط برای امکان ارائه یک پیشنهاد به این بازیکن است.

5- صحبت های خوان کوادرادو: "خوشحالم که اعتماد مربی را برای زدن ضربات پنالتی جلب کردم. همه ما برای گومز خوشحالیم، او یک قهرمان است که با گل های خود به تیم ما کمک خواهد کرد. در حال آماده سازی برای بازی با رم هستیم، بازی همیشگی خودمان را انجام می دهیم و خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. امیدواریم که امتیازات لازم را از این بازی کسب کنیم.  من در اختیار مربی هستم ولی نمی دانم که بازی خواهم کرد یا خیر."

4- کمیته انضباطی فوتبال ایتالیا، درخواست فرجام خواهی تیم فیورنتینا برای کاهش محرومیت 4 جلسه ای استفان ساویچ را رد کرد تا این محرومیت به قوت خود باقی بماند. بدین ترتیب ساویچ که در بازی با کیه وو و پالرمو غایب بود، حالا باید دیدار های بعدی مقابل رم و جنوا را نیز از روی سکو ها دنبال کند.

3- تیم پزشکی باشگاه فیورنتینا اعلام کرده که میلان بادلی در بازی با آتالانتا دچار کوفتگی در ناحیه زانو شده و باید تا هفته آینده برای مشخص شدن وضعیت قطعی خود صبر کند.

2- پیشنهاد چند تیم انگلیسی برای جذب مارکوس آلونسو باعث شده تا پدر این بازیکن که مدیر برنامه او نیز می باشد، با مونتلا دیداری داشته باشد. اما به احتمال زیاد مونتلا اجازه فروش این ستاره جوان را نخواهد داد.

1- رسانه های ایتالیایی شب گذشته از احتمال بازگشت آلبرتو جیلاردینو به فوتبال ایتالیا خبر داده اند که در این بین نام فیورنتینا نیز در بین مقاصد احتمالی این بازیکن دیده می شود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :