اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 4 بهمن)

2129 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 4 بهمن) 1393/11/04 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 4 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 4 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 4 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 4 بهمن)

تعداد خبر ها تا این لحظه: 15

جیلا در تست های پزشکی ویولا ؛ ادامه تلاش تورینو برای ایلیچیچ

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- سرانجام پس از شایعات فراوان، آلبرتو جیلاردینو امروز ظهر در کلینیک باشگاه فیورنتینا تست های پزشکی خود را با موفقیت پشت سر گذاشت. این بازیکن 32 ساله که دقیقا همانند الساندرو دیامانتی با قراردادی قرضی از تیم گوانگژو به ویولا پیوسته، اولین کلمات خود به عنوان بازیکن فیورنتینا را اینگونه به زبان آورد: "من واقعا خوشحالم که اینجا هستم."

14- جانفرانکو جیلاردینو پدر آلبرتو جیلاردینو صحبت های جالبی را مطرح کرده است: "خیلی خوشحالم که آلبرتو می تواند باز هم به فیورنتینا برگردد. البته هنوز چیزی قطعی نیست و او پیشنهاد های دیگری هم دارد ولی آلبرتو علاقه زیادی به بازگشت به ویولا دارد. از آن بهتر نیز این خواهد بود که پس از فوتبالش در یک پست مدیریتی در باشگاه مشغول به کار شود. او دلتنگ ایتالیاست و به زودی باز خواهد گشت."

13- صحبت های رودی گارسیا مربی تیم رم: "فردا تمامی بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت. انتظار بازی زیبایی را با فیورنتینا دارم زیرا هر دو تیم بازیکنانی دارند که فوتبال فوق العاده ای را به نمایش می گذارند. اخیرا زیاد مساوی کردیم و در این بازی فقط برای پیروزی به میدان خواهیم رفت."

12- دیلی اکسپرس امروز در گزارشی جالب مدعی شده که وینچنزو مونتلا، سران باشگاه فیورنتینا را تهدید کرده در صورتی که خوان کوادرادو را در زمستان به فروش برسانند، از سمت خود استعفا خواهد داد.

11- آنتونیو کونته مربی تیم ملی ایتالیا از بازیکنانی مثل برناردسکی، الشعراوی، براردی، کاندروا و چرچی به عنوان بهترین بازیکنان دریبل زن ایتالیا نام برده که می توانند الگویی برای دیگران باشند.

10- شایعات در مورد پیوستن آلبرتو جیلاردینو به فیورنتینا و بازی های کم خوما باباکار در فیورنتینا باعث شده تا بار دیگر صحبت هایی در مورد علاقه تیم تورینو به خرید این بازیکن سنگالی شنیده شود.

9- انتظار می رود حدود 2200 نفر از هواداران تیم رم برای بازی فردا شب مقابل فیورنتینا به فلورانس سفر کرده و در ورزشگاه آرتمیو فرانکی حاضر شوند.

8- تیم باری هم به جمع مشتری های پر تعداد احمد حجازی ستاره مصری تیم فیورنتینا اضافه شده است. بولونیا، کیه وو و اسپزیا نیز پیش از این برای خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده بودند.

7- مصاحبه گونزالو رودریگز: "این بار می خواهیم رم را شکست دهیم چون هواداران این را از ما می خواهند. توتی یک بازیکن خارق العاده است و ماریو گومز مثل یک شیر خفته بود که حالا بیدار شده است. دیامانتی به تیم کمک خواهد کرد و کوادرادو در هر شرایطی می تواند بازی را تغییر دهد. جیلاردینو با تجربه است و حضورش به تیم کمک خواهد کرد اما باباکار جوان است و باید به هر صورتی شده او را در تیم حفظ کنند."

6- کوریره فیورنتینو در گزارشی اعلام کرده که تیم فیورنتینا قصد دارد تیمی ایتالیایی را برای آینده بسازد و خرید دیامانتی و جیلاردینو قدم اول در این راه می باشد.

5- مذاکرات برای انتقال یوزیپ ایلیچیچ به تورینو هنوز هم ادامه دارد ولی دو تیم هنوز به توافق نرسیده اند. ویولا خواستار انتقال قرضی و حق خرید 7 میلیونی برای تورینو شده است.

4- صحبت های خواکین سانچز: "در ابتدای فصل شرایط خوبی نداشتم، بازی نمی کردم و دلیل آن را نمی دانستم. مونتلا به من هشدار داده بود که فرصت زیادی برای بازی پیدا نخواهم کرد و به فکر بازگشت به اسپانیا بودم. اما من هرگز تسلیم نشدم چون به خودم اعتماد داشتم و در نهایت به ترکیب اصلی رسیدم. من الان بیشتر از زمانی که 20 ساله بودم در زمین می دوم چون پوشش یک قسمت زمین شوخی نیست."

3- چزاره پراندلی مربی محبوب سابق تیم فیورنتینا در مصاحبه ای با رادیو بلو عنوان کرده: "هنوز هم وقتی فیورنتینا بازی می کند، قلب من به تپش می افتد."

2- برخی از رسانه های کشور ایتالیا از سفر آلبرتو جیلاردینو به فلورانس برای انجام تست های پزشکی خبر داده اند.این بازیکن شماره 9 را نیز انتخاب کرده و فردا در جریان دیدار با رم نیز در ورزشگاه حاضر خواهد بود تا روز دوشنبه به صورت رسمی به هواداران معرفی شود. این در حالی است که هنوز هیچ واکنشی از سوی سران باشگاه فیورنتینا به این شایعات شکل نگرفته است.

1- مصاحبه آنتونیو روزاتی: "خوشحالم از اینکه بار دیگر به فیورنتینا پیوستم. در تابستان نیز تمامی پیشنهاد ها را برای رسیدن به ویولا رد کردم ولی این انتقال حالا به وقوع پیوست. تاتاروزانو یک دروازه بان عالی و انسان بسیار خوبی است اما من هر روز تمرین می کنم تا سرانجام فرصت لازم برای بازی کردن را بدست آورم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :