اخبار :: اخبار باشگاه

انگیزه های زیادی برای بازگشت داشتم

2131 شماره اطلاع نامه : انگیزه های زیادی برای بازگشت داشتم 1393/11/04 انگیزه های زیادی برای بازگشت داشتم اخبار باشگاه :: اخبار انگیزه های زیادی برای بازگشت داشتم
انگیزه های زیادی برای بازگشت داشتم

انگیزه های زیادی برای بازگشت داشتم

آلبرتو جیلاردینو خرید جدید تیم فیورنتینا پس از اتمام تست پزشکی خود در فلورانس اعلام کرد دلایل و انگیزه های زیادی برای بازگشت به ایتالیا داشته و می خواهد با لباس فیورنتینا به رکورد 200 گل زده در سری آ برسد.

پس از چند روز شایعه و مذاکره، سرانجام امروز آلبرتو جیلاردینو به فلورانس سفر کرد تا پس از مدتی دوری از سری آ بار دیگر به فوتبال ایتالیا بازگردد. این بازیکن امروز تست های پزشکی خود را پشت سر گذاشته و مصاحبه کوتاهی را نیز با وب سایت رسمی باشگاه فیورنتینا انجام داد:

"از بازگشت به فیورنتینا بسیار خوشحالم. ملاقات کوتاهی نیز با برخی از بازیکنان و هم تیمی های سابقم، به خصوص دوست صمیمی خودم آلینو (دیامانتی) داشتم. بازیکنان کمی مثل وارگاس و پاسکوال از آن زمان در تیم باقی مانده اند. از باشگاه و تمامی هواداران سپاسگزارم. انگیزه های زیاد و مهمی برای بازگشتن داشتم. من اشتیاق فراوانی به بازی کردن مجدد در سری آ و رسیدن به رکورد 200 گل دارم در سری آ با این پیراهن دارم."

"تجربه حضور در چین؟ تجربه بسیار خوب و زیبایی بود و خوشحالم که این کار را انجام دادم. بازی با رم؟ برای تشویق هم تیمی ها به ورزشگاه خواهم آمد. امتیازات این بازی بسیار مهم است و امیدوارم تیم آنها را کسب کند. بهترین گل ها در ویولا؟ ابتدا گلی که در برابر یوونتوس به ثمر رساندم و سپس گلی که در آنفیلد به لیورپول زدم. هدف ما این است که هر چه سریع تر به رقابت هایی شبیه دیدار در آنفیلد بازگردیم. شماره 9 را انتخاب کردم و خوشحالم که این شماره در دسترس بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :