اخبار :: اخبار باشگاه

به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کنم

2133 شماره اطلاع نامه : به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کنم 1393/11/06 به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کنم اخبار باشگاه :: اخبار به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کنم
به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کنم

به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کنم

وینچنزو مونتلا پس از تساوی در برابر تیم رم ضمن تمجید فراوان از نمایش ارائه شده توسط شاگردانش، اعلام کرد که به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کند.

نبرد دو تیم فیورنتینا و رم در آرتمیو فرانکی با تساوی 1-1 به پایان رسید ولی نمایش عالی بنفش پوشان در این مسابقه، از دید مربی جوان ویولا پنهان نمانده و او را مجبور به تحسین بازی زیبای شاگردانش کرده است:

"یک نمایش فوق العاده عالی را در برابر رقیبی در بالاترین سطح داشتیم و فکر می کنم ما شایسته حتی پیروزی در این دیدار نیز بودیم. در نیمه دوم به اندازه نیمه اول ثبات لازم را نداشتیم ولی در نهایت بازی برابری را با رم داشتیم. گومز پیشرفت کرده و بازیکنی است که می تواند بیشتر از این هم به تیم کمک کند که هنوز جای کار دارد. فکر می کنم به عنوان یک مربی باید بسیار خوشحال باشم که تیمم یک چنین فوتبال زیبایی را ارائه می کند ولی در هر صورت در پایان بازی حسرت موقعیت های از دست رفته را خوردیم. من به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کنم و احساس غرور می کنم که شانس تمرین دادن آنها را دارم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :