اخبار :: اخبار باشگاه

امیدوارم کوادرادو برای مدت طولانی در فلورانس بماند

2135 شماره اطلاع نامه : امیدوارم کوادرادو برای مدت طولانی در فلورانس بماند 1393/11/06 امیدوارم کوادرادو برای مدت طولانی در فلورانس بماند اخبار باشگاه :: اخبار امیدوارم کوادرادو برای مدت طولانی در فلورانس بماند
امیدوارم کوادرادو برای مدت طولانی در فلورانس بماند

امیدوارم کوادرادو برای مدت طولانی در فلورانس بماند

آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا به تمجید از نمایش بازیکنان تیم در بازی برابر رم پرداخته و توضیحات کاملی در مورد خرید آلبرتو جیلاردینو و وضعیت خوان کوادرادو مطرح کرده است.

در روز های اخیر شایعات فراوانی در مورد علاقه تیم چلسی به خرید خوان کوادرادو منتشر شده ولی آندره آ دلاواله ابراز امیدواری کرده این بازیکن برای مدت طولانی در فلورانس بماند. رییس افتخاری باشگاه فیورنتینا همچنین عنوان کرده خرید جیلاردینو یک تصمیم مشترک از او و مونتلا بوده است:

"در برابر رم بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشتیم و شخصیت خودمان را نشان دادیم. در نیمه اول بازی زیبایی را شاهد بودیم ولی در نیمه دوم اجازه دادیم تا بازی به تساوی کشیده شود. دیامانتی به زودی آماده می شود و خواکین نیز به بازی های درخشان خود ادامه داد. می توانستیم در برابر رم به پیروزی برسیم. جیلاردینو؟ هم من و هم مربی خواهان حضور جیلا در تیم بودیم. پس از مدتی بازی کردن با مهاجمان کم، حالا تیم دارای حمله قدرتمندی است. جیلا یک پیشنهاد مالی عالی را از کانادا رد کرد تا با ما باشد. امیدواریم که جیلا تا پایان فصل چیز های زیادی به تیم اضافه کند."

"باباکار؟ رقابت سالمی در تیم وجود دارد و چنین رقابتی در همه جا هست که فکر می کنم برای رشد بازیکن جوانی چون باباکار بسیار مناسب خواهد بود. چنین اتفاقی برای منیر الحمداوی هم رخ داد و مشکلی در تیم به وجود نیامد. کوادرادو؟ ما مبلغ آزادی او را بسیار بالا در نظر گرفتیم تا او را در اختیار داشته باشیم و امیدوارم برای مدت طولانی با ما بماند. البته ما موفق شدیم تابوی شکست های پیاپی مونتلا در برابر رم را از بین ببریم و حالا فقط باید به بازی با جنوا فکر کنیم چون می خواهیم به اروپا برسیم. ورزشگاه جدید؟ به زودی و در هفته های آینده ملاقات دیگری در این باره برگزار خواهیم کرد. باز هم تکرار می کنم که درباره این موضوع بسیار مطمئن هستیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :