اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 8 بهمن)

2137 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 8 بهمن) 1393/11/08 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 8 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 8 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 8 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 8 بهمن)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

ورود بازلی و اوکامپوس در صورت خروج کوادرادو ؛ بهبودی آکوییلانی و بادلی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- آلبرتو آکوییلانی و میلان بادلی هر دو امروز در تمرینات تیم حاضر شدند و به نظر می رسد یکی از آنها می تواند در بازی روز شنبه در برابر جنوا به جای پیزارو محروم به میدان برود.

15- مصاحبه کوتاه وینچنزو مونتلا با اسکای: "وضعیت کوادرادو کاملا مشخص است. اگر تیمی مبلغ مورد نظر را پرداخت کند می تواند او را بخرد ولی کوادرادو اعلام کرده دوست دارد در تیم ما بماند. البته چلسی در حال مذاکره با وکیل او می باشد و بدون شک کوادرادو عملکردی عالی در لیگ انگلیس و زیر نظر مورینیو خواهد داشت ولی امیدوارم در از تیم جدا نشود."

14- صحبت های وینچنزو گوئرینی درباره آلبرتو جیلاردینو: "جیلا به مراسم معارفه نیاز ندارد چون همه ما به خوبی او را می شناسیم و خوشحالیم که او با قلبش تصمیم گرفت که به جمع ما بازگردد. ما حتی در این سن هم به توانایی های او هیچ شکی نداریم."

13- صحبت های میکا ریچاردز: "من هر روز با کوادرادو تمرین می کنم و مطمئنم که او یک بازیکن بزرگ است. او همه توانایی های لازم را برای بازی کردن در لیگ انگلیس دارد و می دانم چرا همه تیم های بزرگ به دنبال او هستند. البته او در فلورانس راضی است و هواداران از رفتن او ناراحت می شوند ولی هر بازیکنی باید در مورد دوران بازی خود تصمیم بگیرد. اگر تصمیم به رفتن گرفت، خوشحال می شوم که توصیه هایی برای او داشته باشم."

12- در صورتی که فیورنتینا در روز های پایانی زمستان، خوان کوادرادو را از دست بدهد، لوکاس اوکامپوس و دانیله بازلی را خریداری خواهد کرد. البته گزینه هایی چون فرناندو (شاختار) و کوچکا (جنوا) نیز در لیست خرید تیم قرار دارند. با این حال خروج کوادرادو بیشتر از پیشنهاد های رسیده، به تصمیم این بازیکن برای ماندن یا رفتن بستگی دارد.

11- کوریره فیورنتینو معتقد است در صورتی که ویولا با انتقال یوزیپ ایلیچیچ به تورینو در این زمستان موافقت کند، این باشگاه در تابستان آینده متیو دارمیان را به فلورانس خواهد فرستاد. دو تیم هنوز بر سر مسائل مالی به توافق نرسیده اند.

10- با وجود اینکه مونتلا در احیای بازیکنان عملکردی عالی داشته و خوان وارگاس یکی از بهترین نمونه ها می باشد، اما بعید به نظر می رسد که اولکساندر یاکوونکو حتی با کمک مونتلا نیز بتواند جایی در ترکیب تیم پیدا کند. البته او پیشنهاد مناسبی نیز دریافت نکرده و شاید به زودی قرارداد خود را با ویولا فسخ کند.

9- دو تیم جنوا و فیورنتینا پیش از این 44 بار در رقابت های مختلف در لوییجی فراریس به مصاف هم رفته اند که 14 پیروزی سهم جنوا بوده و 13 پیروزی برای ویولا رقم خورده است، 17 بازی هم به تساوی کشیده شده و تعداد گل های زده نیز 68 در برابر 61 به سود جنوا می باشد. البته ویولا فصل پیش و با حضور و درخشش گومز و روسی، با نتیجه 2-5 از سد میزبان خود عبور کرد.

8- طبق نظر سنجی وب سایت فیرنزه ویولا، 46% از هواداران تیم از خرید آلبرتو جیلاردینو راضی هستند و امیدوارند او نیز مانند تونی برای تیم مفید باشد. 39% نیز معتقد بودند که خرید جیلا لازم نبوده و باید به باباکار فرصت بیشتری داده شود. سایر گزینه ها نیز "نیاز به او در رختکن تیم و برای اتحاد" و "عدم نیاز مونتلا به او" بود که رای زیادی کسب نکردند.

7- نمایش های عالی چیپرین تاتاروزانو در ترکیب تیم فیورنتینا از نگاه لا نازیونه دور نمانده و این روزنامه در چاپ امروز خود از آمادگی و توانایی های زیاد این سنگربان اهل رومانی مطلبی را منتشر کرده است.

6- کوریره برگامو رسانه نزدیک به تیم آتالانتا اعلام کرده که تیم فیورنتینا اولین تماس ها برای خرید دانیله بازلی را برقرار کرده است. این ستاره 20 ساله پیشنهاد های فراوانی دارد.

5- محرومیت دیوید پیزارو و مصدومیت آکوییلانی و بادلی، وضعیت خط میانی ویولا را برای دیدار مقابل جنوا نا مناسب کرده است. مونتلا امیدوار است حداقل یک نفر از بین بادلی یا آکوییلانی برای این دیدار حساس آماده شود.

4- منچستر یونایتد نیز برای جذب خوان کوادرادو وارد عمل شده و قصد دارد 29 میلیون به علاوه انتقال قرضی 1 سال و نیمه عدنان یانوزای را به ویولا پیشنهاد کند.

3- بازی های کم میکا ریچاردز در تیم فیورنتینا شایعات در مورد خروج او از فلورانس را افزایش داده و حالا روبرتو مانچینی مربی سابق وی در سیتی، قصد دارد این ستاره انگلیسی را به اینتر ببرد.

2- تیم تورینو برای خرید یوزیپ ایلیچیچ و یاسمین کورتیچ ابراز علاقه کرده و نیمکت نشینی های باباکار نیز باعث شده بار دیگر برای جذب این ستاره جوان نیز اقدام کند.

1- روزنامه ای انگلیسی مدعی شده اند که خوزه مورینیو به هر قیمتی شده خواستار خرید خوان کوادرادو می باشد ولی این باشگاه هنوز پیشنهاد 35 میلیونی را ارائه نکرده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :