اخبار :: اخبار باشگاه

همانند روز اول انگیزه دارم ؛ آماده شروع تجربه ای جدید هستم

2138 شماره اطلاع نامه : همانند روز اول انگیزه دارم ؛ آماده شروع تجربه ای جدید هستم 1393/11/08 همانند روز اول انگیزه دارم ؛ آماده شروع تجربه ای جدید هستم اخبار باشگاه :: اخبار همانند روز اول انگیزه دارم ؛ آماده شروع تجربه ای جدید هستم
همانند روز اول انگیزه دارم ؛ آماده شروع تجربه ای جدید هستم

همانند روز اول انگیزه دارم ؛ آماده شروع تجربه ای جدید هستم

آلبرتو جیلاردینو خرید جدید تیم فیورنتینا ضمن ابراز خوشحالی خود از بازگشت مجدد به فلورانس، مدعی شد در فرم خوبی قرار داشته و از رقابت برای رسیدن به ترکیب تیم استقبال می کند.

تیم فیورنتینا در ابتدای هفته موفق شد آلبرتو جیلاردینو را خریداری کند ولی مراسم معارفه این بازیکن باتجربه امروز برگزار شد. جیلا که پیش از این نیز در فیورنتینا حضور داشته، حالا پس از یک دوره کوتاه در فوتبال چین به ایتالیا بازگشته تا به رکورد 200 گل زده در سری آ برسد:

"سه سال پیش زمانی که فیورنتینا را ترک کردم، بهترین تصمیم بود چون دوران من و برخی دیگر از بازیکنان در ویولا به سر آمده بود. اما حالا با انگیزه و اشتیاق بیشتر بازگشتم و به این مسیر به گونه ای نگاه می کنم که در روز اول حضورم در فیورنتینا نگاه کردم. انتخاب ویولا؟ پیشنهاد های بسیار زیادی داشتم، تا زمانی که پیشنهاد فیورنتینا مطرح شد و در انتخاب آن تردید نکردم. پس از یک تجربه متفاوت در چین، حضور در فیورنتینا چالشی عالی به شمار می رود. من کاملا آماده ام و این شش ماه می توانست سرنوشت آینده من را نیز مشخص کند."

"در تابستان به چین رفتم و 1 ماه طول کشید تا به بازی کردن در هوای گرم آنجا عادت کنم. در مجموع برای من و خانواده ام تجربه بسیار خوبی بود. مطمئنم کسانی که من را می شناسند، می دانند که همیشه برای این پیراهن بهترین نمایش ها را داشته ام. من خاطره های خوبی از فلورانس دارم و بدون هیچ حرف اضافه ای می خواهم به سختی تلاش کنم تا باز هم خاطره بسازم. در باشگاه تغییرات زیادی شکل گرفته، به خصوص در نحوه مدیریت تیم و مجموعه ورزشی باشگاه که تغییر کرده اند. بازیکنان جوان و باتجربه در اینجا می توانند خودشان را اثبات کرده و در بالاترین سطح بازی کنند."

"هر تجربه ای می تواند انسان را پخته تر کند و من هنوز احساس جوانی دارم و از لحاظ بدنی هم در وضعیت خوبی هستم. در 4 ماه گذشته همواره فیورنتینا را دنبال کردم که فوتبال زیبایی را ارائه می کردند. گومز؟ برای او و گلزنی مجددش خوشحالم. بازی های او را تماشا کرده ام و می دانم بازی کردن خارج از کشور خودی واقعا کار دشواری است، به خصوص که در ایتالیا باشد. گومز بازیکن فوق العاده ای است و مطمئنم که تا پایان فصل گل های بسیاری به ثمر خواهد رساند. 4 روز است که با تیم تمرین می کنم ولی در ماه های گذشته سعی کردم همیشه با تمرینات اختصاصی و شخصی، خودم را از لحاظ بدنی و فیزیکی در فرم خوبی نگه دارم."

"من می خواهم جای خودم را در ترکیب تیم پیدا کنم، به همین دلیل زمانی که مربی از من دعوت به بازی کند، برایم بسیار حیاتی و مهم خواهد بود. رقابت زیادی وجود دارد ولی برای تیم خوب است. من تجربه این را داشته ام که در تیمی بودم که 6 مهاجم برای یک پست رقابت می کردند. سعی می کنم بهترین نمایش هایم را در سهم خودم برای فیورنتینا داشته باشم. باباکار؟ پیشرفت بسیاری کرده است و به نظرم باشگاه باید هر طوری شده او را حفظ کند چون یک نیروی کمکی برای تیم خواهد بود. هدف من این است که ابتدا به رکورد 60 گل با پیراهن فیورنتینا و سپس 200 گل در سری آ دست پیدا کنم. کوادرادو بازیکنی است که می تواند تفاوت ایجاد کند و خوشحال می شوم اگر در فیورنتینا بماند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :