اخبار :: اخبار بازی ها

جنوا 1-1 فیورنتینا ؛ کسب فقط یک امتیاز از نبرد سخت فراریس

2142 شماره اطلاع نامه : جنوا 1-1 فیورنتینا ؛ کسب فقط یک امتیاز از نبرد سخت فراریس 1393/11/11 جنوا 1-1 فیورنتینا ؛ کسب فقط یک امتیاز از نبرد سخت فراریس اخبار بازی ها :: اخبار جنوا 1-1 فیورنتینا ؛ کسب فقط یک امتیاز از نبرد سخت فراریس
جنوا 1-1 فیورنتینا ؛ کسب فقط یک امتیاز از نبرد سخت فراریس

جنوا 1-1 فیورنتینا ؛ کسب فقط یک امتیاز از نبرد سخت فراریس

جنوا 1-1 فیورنتینا

گل ها:

چیپرین تاتاروزانو (گل به خودی 14)
گونزالو رودریگز (55)

در دیدار پر حادثه و جذاب جنوا و فیورنتینا دو تیم به تساوی دست پیدا کردند تا ویولا در اولین بازی بدون کوادرادو و با حضور چند دقیقه ای جیلاردینو، در کسب پیروزی ناموفق باشد.

در دیداری که نیکولا ریتزولی دارو مسابقه به دلیل مصدومیت مجبور به تعویض شد و نیکولاس بوردیسو نیز در 10 دقیقه پایانی اخراج شد، دو تیم بازی بسیار درگیرانه و جذابی را ارائه کردند ولی در مجموع عملکرد ویولا بدون حضور پیزارو در قلب خط میانی، بسیار بی برنامه و البته کمتر از حد انتظار بود. در این بازی گاسپرینی از رونکالیا بازیکن سابق ویولا در ترکیب خود استفاده کرده و مثلث فالکه-پروتی-نیانگ را نیز برای گلزنی قرار داده بود. مونتلا نیز در غیاب روسی، برناردسکی، نتو، لوپاتلی و آکوییلانی مصدوم و ساویچ و پیزارو محروم، از آلینو در پست کوادرادو استفاده کرده بود و گومز را نیز استراحت داده بود تا باباکار شانس بازی کردن پیدا کند. بادلی نیز در بازگشت خود از مصدومیت، در پست پیزارو بازی کرد.

سفید پوشان میهمان در ابتدا بازی را در اختیار گرفتند ولی تیم جنوا خیلی زود نبض کار را در دست گرفته و در یکی از اولین حملات خود به گل رسید. ضربه استورارو به تیر دروازه برخورد کرد و در بازگشت با برخورد به پشت سر تاتاروزانو وارد دروازه شد. جنوا پس از این گل تیم برتر میدان بود و ویولا فقط به دفع توپ مشغول بود. ضربات از راه دور بازیکنان جنوا از نکات اصلی این نیمه بود و یک بار نیز نیانگ در موقعیت گلزنی قرار گرفت که سنگربان اهل رومانی ویولا به خوبی در مقابل آنها ایستادگی کرد. البته فیورنتینا نیز توسط باباکار یک فرصت گلزنی داشت که پرین به خوبی عکس العمل نشان داد. در نیمه دوم فیورنتینا خیلی زود توانست توسط گونزالو رودریگز به گل تساوی دست پیدا کند. گلی که البته در تصاویر آهسته مشخص شد در شرایط آفساید بدست آمده است.

با این گل سفید پوشان با فشار کمتری بازی می کردند ولی در مجموع در روز خوبی قرار نداشتند. تیم میزبان با استفاده از سرعت و تکنیک مهاجمان خود بار ها خط دفاعی ویولا را تحت فشار قرار داد و در پایان این تاتاروزانو بود که به قائله خاتمه می داد. کورتیچ و جیلا به جای دیامانتی و باباکار وارد میدان شدند تا فیورنتینا کمی منسجم تر بازی کند ولی باز هم ثمری نداشت. اخراج بوردیسو و ورود ریچاردز به جای گونزالو فقط باعث افزایش فشار فیورنتینا شد ولی پرین مانند همیشه ناجی تیمش بود. اما اصلی ترین موقعیت های این نیمه در دقایق پایانی رخ دادند. جایی که ضربه سر لستین را تاتاروزانو مهار کرد و ضربه حرفه ای پروتی را نیز وارگاس از روی خط دروازه بیرون کشید.

البته فیورنتینا نیز در دقایق پایانی توسط وارگاس و خواکین موقعیت هایی را ایجاد کرد و در آخرین صحنه دیدار نیز پرین با عکس العمل زیبای خود، شوت جیلاردینو را دفع کرد تا بازی با تساوی به پایان برسد. شاید تساوی در خانه تیم خطرناک و آماده جنوا نتیجه بدی برای ویولا به شمار نیاید ولی با توجه به امتیاز های از دست رفته زیاد، این تساوی کمکی به روند رو به رشد تیم نکرد. بازی بعدی فیورنتینا در جام حذفی و در خانه تیم رم می باشد. دیداری که میانه این هفته و به صورت تک بازی برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد شاهد بازگشت پیزارو و گومز به ترکیب خواهیم بود.
 

ترکیب تیم جنوا:

پرین – رونکالیا – دی مایو – بوردیسو – ادنیلسون – رینکون – کوچکا – استورارو (ایتزو) – فالکه (روزی) – پروتی – نیانگ (لستین)
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو (7.5) – تومویچ (5) – گونزالو (6) – باسانتا (5.5) – خواکین (7) – ماتی (6) – بادلی (4.5) – والرو (5.5) – وارگاس (7) – دیامانتی (6) – باباکار (5.5) / کورتیچ (5.5) – جیلاردینو (6) – ریچاردز (6)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :