اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 13 بهمن) / آخرین روز بازار زمستانی

2145 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 13 بهمن) / آخرین روز بازار زمستانی 1393/11/13 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 13 بهمن) / آخرین روز بازار زمستانی اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 13 بهمن) / آخرین روز بازار زمستانی
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 13 بهمن) / آخرین روز بازار زمستانی

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 13 بهمن) / آخرین روز بازار زمستانی

مهم ترین خبر های آخرین روز بازار زمستانی:

خرید رسمی محمد صلاح و آلیاندرو روزی ؛ فروش رسمی خوان کوادرادو، احمد حجازی، اولکساندر یاکوونکو و آلن امپریور

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


43- سرانجام فصل نقل و انتقالات زمستانی در ساعت 23 به وقت محلی (1:30 به وقت تهران) به پایان رسید و تیم فیورنتینا در روز پایانی موفق شد محمد صلاح و آلیاندرو روزی را خریداری کند. خوان کوادرادو، احمد حجازی، اولکساندر یاکوونکو و آلن امپریور نیز تیم را ترک کردند. بدین ترتیب لتزرینی، اوکتاویو، کورتیچ، لاتزاری، ایلیچیچ و الحمداوی در فلورانس ماندنی شدند.

43- درست لحظاتی پس از اتمام فصل نقل و انتقالات و بر خلاف چیزی که در ابتدا تصور می شد، وب سایت باشگاه دن هاگ هلند به طور رسمی اعلام کرد که برای خرید قرضی یاکوونکو به توافق رسیده است. ضمن اینکه آلن امپریور جوان نیز به طور رسمی تیم لیورنو پیوسته است.

42- تیم چزنا نیز تلاش لحظه آخری را برای خرید منیر الحمداوی آغاز کرده بود که آنها نیز با جواب منفی مهاجم مراکشی ویولا روبرو شدند.

41- تیم دن هاگ هلند در آخرین لحظات بازار زمستانی برای خرید اولکساندر یاکوونکو تلاش کرد ولی در نهایت به موفقیتی در این باره دست پیدا نکرد.

40- پس از برطرف شدن مشکلات پیش آمده بین دو تیم فیورنتینا و چلسی، در نهایت خبر رسمی انتقال این بازیکن نیز منتشر شد.

39- در فاصله کمتر از 1 ساعت مانده به پایان بازار زمستانی، منیر الحمداوی در حال مذاکره با تیم چزنا می باشد و اولکساندر یاکوونکو نیز با یک پیشنهاد از هلند مواجه شده است. با این حال لاتزاری هنوز پیشنهادی دریافت نکرده است.

38- آلیاندرو روزی هافبک تیم جنوا نیز که ساعتی پیش با ویولا به توافق رسیده بود، به طور رسمی به عنوان بازیکن فیورنتینا معرفی شد.

37- تیم فیورنتینا سرانجام پس از ساعت ها مذاکره موفق شد برای خرید قرضی محمد صلاح به توافق برسد. این بازیکن قرارداد خود با ویولا را نیز امضا کرد. قرارداد صلاح 6 ماهه قرضی و با امکان تبدیل به یک سال قرضی دیگر می باشد.

36- سرانجام خبر رسمی انتقال خوان کوادرادو به تیم چلسی  با قراردادی 4.5 ساله اعلام شد. این بازیکن اولین صحبت های خود را این گونه مطرح کرده است: "واقعا خوشحالم و سپاسگزارم که چنین فرصتی در اختیار من قرار گرفته است. اینجا یک باشگاه بسیار بزرگ است و پیوستن به چنین تیمی رویای من بود. می دانم که مربی به من اعتماد دارد و به همین دلیل خیلی خوشحالم."

35- از فرانسه خبر رسیده که تیم مارسی در یک قدمی جذب لوکاس اوکامپوس هافبک تیم موناکو و یکی از گزینه های احتمالی ویولا برای جانشینی کوادرادو می باشد. این خبر می تواند به منزله موفقیت ویولا در کسب توافق نهایی برای خرید محمد صلاح نیز باشد.

34- تیم جوانان فیورنتینا در اولین دیدار خود در رقابت های جام ویارجو، موفق شد با گل دیرهنگام بانگو، با نتیجه 3-2 از سد تیم نورشلند عبور کند. در دیگر دیدار این گروه نیز تیم کرمونزه موفق شد چزنا را شکست دهد.

33- از شهر میلان خبری ناگهانی رسیده که تیم فیورنتینا برای جذب آلیاندرو روزی هافبک تیم جنوا به توافق نهایی دست پیدا کرده و این بازیکن برای 6 ماه قرضی به فلورانس خواهد آمد. به نظر می رسد مشکلی برای رسیدن این بازیکن به ترکیب تیم مونتلا وجود ندارد.

32- دانیله پراده امروز ملاقاتی کوتاه با رینو فوسکی مدیر ورزشی تیم چزنا داشت ولی مدیر باتجربه باشگاه چزنا معتقد است مذاکره ای بین دو طرف شکل نگرفته و آنها قصد فروش گریگوری دفرل را ندارند.

31- خوان کوادرادو قرارداد خود با باشگاه چلسی را به امضا رساند و حالا فقط منتظر خبر رسمی انتقال خود به این تیم لندنی تا ساعاتی دیگر می باشد.

30- اوربانو کایرو رییس باشگاه تورینو به میلان سفر کرده و امیدوار است در آخرین ساعت های بازار زمستانی، یوزیپ ایلیچیچ را به خدمت بگیرد.

29- تیم بارسلونا همچنان در برابر فروش مارتین مونتویا مدافع جوان خود ایستادگی می کند و گفته می شود در تلاش است تا مذاکرات را به تابستان آینده موکول کند.

28- به نظر می رسد هر سه تیم فیورنتینا، میلان و اینتر در خرید دانیله بازلی از آتالانتا ناموفق بوده و باید تا تابستان آینده برای جذب این ستاره جوان منتظر بمانند.

27- هنوز هیچ کدام از دو تیم فیورنتینا و چلسی مسئولیت پرداخت 650 هزار یورو مالیات محمد صلاح را بر عهده نگرفته اند و مذاکرات ادامه دارد. البته این بازیکن که هنوز زبان انگلیسی را به درستی نمی داند، خواستار یک قرارداد به زبان عربی با ویولا شده است.

26- صحبت های فدریکو پاستورلو مدیر برنامه جوزپه روسی: "جوزپه هرگز لبخند خود را از دست نداد و از نظر پزشکی او در وضعیت خوبی قرار دارد. او یک بازیکن بزرگ ولی بدشانس در دو سال و نیم گذشته بوده است. برنامه زمانی ما بدین گونه است که در ماه مارس به میادین بازگردد."

25- دانیله پراده و ادواردو ماچیا مدیران ورزشی تیم فیورنتینا امروز بعد از ظهر به شهر میلان رسیدند و طبق معمول با حضور در اتا هتل شهر میلان، به ادامه مذاکرات در آخرین روز فصل نقل و انتقالات مشغول شدند. مدیران تیم فیورنتینا در طبقه پنجم این هتل اقامت دارند.

24- مایکل لانگ مدافع 23 ساله تیم گراس هاپر سوییس جدید ترین نامی است که برای سمت راست زمین تیم فیورنتینا مطرح شده است.

23- صحبت های ماریو باسانتا: "فیورنتینا آخرین شانس من برای رسیدن به اروپا بود و آن را پذیرفتم. در ابتدا بدون بازی کردن روی نیمکت می نشستم ولی حالا خوشحالم چون در ترکیب اصلی بازی می کنم. ما برای رتبه سوم می جنگیم و امیدوارم به آن دست پیدا کنیم."

22- صحبت های چیپرین تاتاروزانو: "هرگز مانند صحنه ای که در جنوا رخ داد را تجربه نکرده بودم. وظیفه من این است که بهترین بازی ها را به نمایش بگذارم و امیدوارم بهتر بشوم. کوادرادو بازیکن بزرگی بود. بدون او از کورس رتبه سوم خارج نخواهیم شد ولی بدون او رختکن تیم کمی شادی و خوشحالی خود را از دست خواهد داد. تاتنهام تیم خوبی است ولی از بزرگ ترین های انگلیس نیست و مطمئنا بازی برابری خواهیم داشت."
 
21- محمد صلاح تست های پزشکی خود را زیر نظر پزشکان باشگاه فیورنتینا در لندن با موفقیت پشت سر گذاشت ولی هنوز اختلاف مالی میان دو تیم فیورنتینا و چلسی حل نشده و همگان منتظر نتیجه جلسه میان سران دو باشگاه هستند.

20- مدیا ست اعلام کرده مارتین مونتویا خواستار خروج از بارسا می باشد و شاید همین موضوع به پیوستن وی به فیورنتینا کمک کند. این بازیکن قیمت آزادی 20 میلیونی در قرارداد خود دارد.

19- مایکل یوهانسن مدیر برنامه دانیل واس ستاره جوان تیم اوین فرانسه: "چیزی در مورد علاقه فیورنتینا به این بازیکن نمی دانم. دانیل در اوین راضی است و در ژانویه از این تیم جدا نخواهد شد."

18- قضاوت دیدار فردا شب دو تیم رم و فیورنتینا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به عهده آنتونیو داماتو گذاشته شده است. پادوان، ده لوکا و گویدا نیز این داور اهل بارلتا را در این بازی همراهی می کنند.

17- اسکای اسپورت گزارش داده مشکل پیش آمده بین فیورنتینا و چلسی برای صلاح، بحث مالیات این بازیکن است که چیزی در حدود 600 تا 700 هزار یورو می باشد.

16- جانلوکا دی مارزو مفسر و کارشناس مطرح فوتبالی، مدعی شده که مشکلات بر سر راه انتقال محمد صلاح بر طرف شده و این بازیکن تا امروز عصر قرارداد خود با ویولا را امضا خواهد کرد.

15- نام عبدالله کونکو برای سمت راست خط دفاعی تیم فیورنتینا مطرح شده است. این بازیکن می تواند با انتقالی قرضی و با حق خرید در پایان فصل، خریداری شود.

14- رادیو اسپورتیوا اعلام کرده در صورتی که به هر دلیلی انتقال محمد صلاح به فیورنتینا لغو شود، فلورانسی ها به سرعت و با توجه به توافق قبلی که حاصل کرده اند، لوکاس اوکامپوس را از موناکو خریداری خواهند کرد.

13- باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی از واگذاری قرضی احمد حجازی به تیم پروجا در سری بی خبر داد. دو تیم شب گذشته به توافق نهایی رسیدند و امروز خبر رسمی آن اعلام شد.

12- تیم های اینتر و میلان که در این روز ها بسیار پر کار در بازار نشان داده اند، برای خرید دانیله بازلی از آتالانتا، با فیورنتینا وارد رقابت شده اند. بازلی چیزی در حدود 8 میلیون یورو قیمت دارد.

11- با وجود سفر کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا به لندن برای زیر نظر گرفتن تست های پزشکی محمد صلاح، رسانه ها امروز از احتمال لغو این انتقال خبر داده اند. با این باشگاه فیورنتینا هنوز هم نسبت به جذب این ستاره جوان امیدوار بوده و در حال ادامه دادن به مذاکرات می باشد.

10- تیم تورینو قصد دارد به هر شکلی که شده در زمستان یوزیپ ایلیچیچ را خریداری کند ولی ویولا راضی به فروش او با مبلغی کمتر از 6 میلیون نخواهد شد. در حالی که تورو با این ستاره چپ پا به توافق رسیده، هنوز نتوانسته نظر مساعد سران باشگاه فیورنتینا را جلب کند.

9- در میان بازیکنان تیم فیورنتینا، افرادی هستند که نیاز به خروج از فلورانس دارند. از جمله بازیکنانی که امروز باید سرنوشت آنها مشخص شود می توان به نتو، لتزرینی، حجازی، اوکتاویو، کورتیچ، لاتزاری، ایلیچیچ، یاکوونکو و الحمداوی اشاره کرد.
 
8- کوریره فیورنتینو از علاقه ویولا نسبت به خرید امانوئله جاکرینی خبر داده است. البته دستمزد سالیانه 2.5 میلیونی بازیکن سابق یوونتوس، کار جذب او را سخت کرده است.

7- تولانت زاکا بازیکن 23 ساله تیم بازل سوییس که توانایی بازی در خط میانی و دفاعی را دارد، مورد توجه ویولا قرار گرفته است. تولانت که برادر گرانیت زاکا ستاره تیم مونشن گلادباخ می باشد، ارزشی در حدود 2 میلیون دارد.

6- به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، دانیله بازلی و مارتین مونتویا دو بازیکنی هستند که مدیران تیم فیورنتینا امروز با آنها مذاکره خواهند کرد.

5- لا نازیونه اعلام کرده ویولا همچنان منتظر نهایی شدن انتقال محمد صلاح می باشد ولی با این حال سران باشگاه برای جذب یک بازیکن دیگر در آخرین روز بازار زمستانی نیز تلاش خواهند کرد.

4- تیم فیورنتینا در 10 بازی گذشته خود در سری آ تنها 1 بار شکست خورده و 5 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته است. 12 گل آخر ویولا نیز توسط 11 بازیکن متفاوت به ثمر رسیده و گونزالو رودریگز بیش از هر مدافع دیگری موفق به گلزنی در سری آ شده است. فیورنتینا در این فصل 8 گل روی ضربات کرنر زده که 4 عدد از آنها توسط گونزالو به گل تبدیل شده است.

3- در حالی که امروز شایعات فراوانی پیرامون باشگاه خواهد بود، اما بازیکنان و کادر فنی درگیر تمرینات هستند تا برای بازی حساس فردا شب در برابر رم در جام حذفی آماده شوند.

2- توتو مرکاتو وب در خبری عجیب عنوان کرده که دو تیم فیورنتینا و چلسی هنوز بر سر یک سری از مسائل جزیی در مورد انتقال محمد صلاح به فلورانس به توافق نرسیده اند و حتی احتمال لغو شدن حضور این ستاره مصری در ویولا نیز وجود دارد.

1- سرانجام به آخرین روز فصل نقل و انتقالات زمستانی رسیدیم و سران باشگاه فیورنتینا هنوز کار های زیادی برای انجام دادن دارند. ابتدا نهایی کردن وضعیت کوادرادو و صلاح و سپس رسیدگی به فروش بازیکنان مازاد و احتمالا انجام یک خرید لحظه آخری برای ترکیب تیم مونتلا کار هایی است که انتظار می رود امروز دانیله پراده و ادواردو ماچیا انجام دهند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :