اخبار :: اخبار بازی ها

رم 0-2 فیورنتینا ؛ ماریو گومز فاتح الیمپیکو

2148 شماره اطلاع نامه : رم 0-2 فیورنتینا ؛ ماریو گومز فاتح الیمپیکو 1393/11/14 رم 0-2 فیورنتینا ؛ ماریو گومز فاتح الیمپیکو اخبار بازی ها :: اخبار رم 0-2 فیورنتینا ؛ ماریو گومز فاتح الیمپیکو
رم 0-2 فیورنتینا ؛ ماریو گومز فاتح الیمپیکو

رم 0-2 فیورنتینا ؛ ماریو گومز فاتح الیمپیکو

رم 0-2 فیورنتینا

گل ها:

ماریو گومز (89 و 65)

تیم فیورنتینا بار دیگر با تکیه بر درخشش ماریو گومز این بار موفق شد تیم رم را در الیمپیکو شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی جام حذفی و رویارویی با تیم یوونتوس شود.

دیدار حساس و بسیار محتاطانه دو تیم در نهایت با دو گل ماریو گومز به سود ویولا به اتمام رسید تا اولین پیروزی مونتلا در برابر تیم سابقش، به بهترین شکل ممکن حاصل شود. رودی گارسیا که برای این دیدار ایتوربه و ده روسی را در اختیار نداشت از دو خرید جدید تیمش ویکتور ایباربو و نیکولا اسپولی دعوت به عمل آورده بود و پاردس را به جای پیانیچ در ترکیب قرار داده بود. وینچنزو مونتلا نیز در غیاب روسی، برناردسکی، آکوییلانی، گونزالو و آلونسو، بار دیگر ساویچ و پیزارو را در ترکیب می دید ولی بادلی را به جای ماتی به میدان فرستاده بود. پاسکوال و دیامانتی نیز بالاتر از وارگاس و باباکار شانس بازی کردن پیدا کرده بودند.

در نیمه اول دو تیم نمایش تقریبا برابری را ارائه کردند ولی با وجود اینکه مالکیت توپ بیشتر در اختیار ویولا بود، تیم میزبان با ضربات لیاییچ و ناینگولان خطرناک تر ظاهر شد. با این حال تنها نکته ای که در 45 دقیقه اول به چشم می خورد، توپ های لو رفته زیاد و احتیاط بیش از حد دو تیم بود. در نیمه دوم بازی روند بهتری پیدا کرد ولی این بار دو تیم در خلق موقعیت گل ضعیف تر از نیمه او نشان می دادند تا اینکه روی ارسال دقیق و ضربه نهایی ماریو گومز، سرانجام قفل دروازه اسکوروپسکی باز شد.

پس از این گل، ایلیچیچ و ماتی به فاصله چند دقیقه به جای دیامانتی و والرو به میدان رفتند و با حضور این دو بازیکن خلاق، ضد حملات ویولا شکل خطرناک تری به خود گرفت ولی بی دقتی در پاس های آخر باعث از دست رفتن آنها شد. تیم رم در دقایق پایانی بازی را در اختیار داشت ولی هرگز نتوانست کار خاصی انجام دهد تا اینکه یک بار دیگر روی خلاقیت ماتی و ارسال دیدنی پاسکوال، این گومز بود که با تسلط و خونسردی موفق شد اختلاف را به 2 گل افزایش داده و کار رم را تمام کند. سپس باباکار جای او را در میدان پر کرد و در نهایت ویولا موفق شد در این بازی به پیروزی برسد.

با این پیروزی تیم فیورنتینا موفق شد به مرحله نیم نهایی صعود کند. جایی که تیم یوونتوس در دیداری رفت و برگشت انتظار آنها را می کشد تا یکی از فینالیست های این فصل جام حذفی مشخص شود. ویولا حالا باید برای دیدار هفته بیست و دوم سری آ در خانه و برابر تیم آتالانتا آماده شود. تیمی که دو هفته پیش در جام حذفی و در فلورانس با نتیجه 3-1 در برابر فیورنتینا شکست خورده بود.
 

ترکیب تیم رم:

اسکوروپسکی – مایکون (ورده) – مانولاس - آستوری – کول – کیتا – پاردس (پیانیچ) - ناینگولان – فلورنزی – لیاییچ – توتی (ایباربو)


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو (7) – تومویچ (6.5) – ساویچ (7) – باسانتا (6.5) - خواکین (7) – بادلی (6) – پیزارو (7) - والرو (6) – پاسکوال (7.5) – دیامانتی (6.5) – گومز (8.5) / ایلیچیچ (6) – ماتی (6) – باباکار (-) / مونتلا (7.5)
 

نظر و نقد های کاربران
1068nila
1393/11/16 - 22:26

تحلیل کامل و خیلی خوبی بود ممنون
پس بالاخره طلسم ناکامی مونتلا در غلبه بر احساسش شکسته شد ..البته ناگفته نماند رم هم این روزها متاسفانه افت کرده و از صمیم قلب آرزو می کنم که این راه فقط و فقط به قهرمانی یاران مونتلا منتهی بشه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :