اخبار :: اخبار باشگاه

اعلام اسامی بازیکنان ویولا برای لیگ اروپا ؛ حضور ماتی، خواکین و صلاح

2151 شماره اطلاع نامه : اعلام اسامی بازیکنان ویولا برای لیگ اروپا ؛ حضور ماتی، خواکین و صلاح 1393/11/15 اعلام اسامی بازیکنان ویولا برای لیگ اروپا ؛ حضور ماتی، خواکین و صلاح اخبار باشگاه :: اخبار اعلام اسامی بازیکنان ویولا برای لیگ اروپا ؛ حضور ماتی، خواکین و صلاح
اعلام اسامی بازیکنان ویولا برای لیگ اروپا ؛ حضور ماتی، خواکین و صلاح

اعلام اسامی بازیکنان ویولا برای لیگ اروپا ؛ حضور ماتی، خواکین و صلاح

تیم فیورنتینا امروز لیست نفرات خود برای مرحله حذفی رقابت های لیگ اروپا را به یوفا ارسال کرد که در بین نفرات ماتی فرناندز، خواکین سانچز و محمد صلاح دیده می شوند ولی اثری از الساندرو دیامانتی و آلبرتو جیلاردینو نیست.

طبق قوانین یوفا، تیم ها می توانند نسبت به لیست اول خود که در ماه سپتامبر و برای مرحله گروهی اعلام کرده بودند، 3 تغییر و جابجایی را در بین نفرات خود داشته باشند. وینچنزو مونتلا نیز مارکو مارین، خوان کوادرادو و یاسمین کورتیچ را از لیست حذف کرده که دو نفر اول دیگر در فلورانس حضور ندارند. اما 3 نفر اضافه شده به جای این نفرات، خواکین سانچز، ماتی فرناندز و محمد صلاح هستند. خواکین و ماتی مزد درخشش خود در هفته های اخیر در سری آ را گرفته اند و به نظر می رسد مونتلا حالا به اشتباه خود در مورد خط زدن آنها در لیست قبلی پی برده است.

اما صلاح بالاتر از سایر خرید های تیم یعنی دیامانتی، جیلاردینو و روزی توانسته در این لیست جای بگیرد. آنتونیو روزاتی دیگر خرید تیم نیز جایی در بین نفرات پیدا نکرده چرا که نتو در فلورانس ماندنی شد و مونتلا سهمیه جابجایی خود را برای تعویض دروازه بان اختصاص نداده است. جوزپه روسی نیز اب وجود مصدومیت، جای خود را در بین نفرات تیم در اروپا حفظ کرده است. در لیست دوم که متشکل از بازیکنان جوان می باشد، مونتلا از 7 بازیکن استفاده کرده و باباکار، برناردسکی و لتزرینی را در این لیست جای داده است.
 

لیست اول به همراه شماره بازیکنان:

تاتاروزانو (12) – نتو (1)

ریچاردز (4) – تومویچ (40) – گونزالو (2) – ساویچ (15) – باسانتا (19) – آلونسو (28) – پاسکوال (23)

خواکین (17) – آکوییلانی (10) – پیزارو (7) – والرو (20) – بادلی (5) – ماتی (14) – لاتزاری (32) – وارگاس (6)

ایلیچیچ (72) – صلاح (74) – روسی (22) – گومز (33)


لیست دوم به همراه شماره بازیکنان:

لتزرینی (24) – مانچینی (34) – گیلی (36) – بانگو (37) – مینلی (43) – برناردسکی (29) – باباکار (30)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :