اخبار :: اخبار باشگاه

با انگیزه و اشتیاق فراوانی به فلورانس آمده ام

2153 شماره اطلاع نامه : با انگیزه و اشتیاق فراوانی به فلورانس آمده ام 1393/11/17 با انگیزه و اشتیاق فراوانی به فلورانس آمده ام اخبار باشگاه :: اخبار با انگیزه و اشتیاق فراوانی به فلورانس آمده ام
با انگیزه و اشتیاق فراوانی به فلورانس آمده ام

با انگیزه و اشتیاق فراوانی به فلورانس آمده ام

آلیاندرو روزی هافبک جدید تیم فیورنتینا مدعی شده که حضور در فلورانس یک رویای تحقق یافته برای او می باشد و به دلیل آشنایی با مونتلا، کار سختی برای جای گرفتن در تیم جدیدش نخواهد داشت.

بازیکن سابق تیم جنوا و محصول آکادمی باشگاه رم، حالا به جمع شاگردان مونتلا اضافه شده است. این بازیکن 27 ساله در مراسم معارفه خود به عنوان بازیکن جدید تیم فیورنتینا، از انگیزه و اشتیاق فراوانش برای شروع این تجربه جدید صحبت کرده است:

"پیوستن به فیورنتینا یک رویایی بود که به حقیقت پیوست. من با انگیزه، میل و البته تواضع زیادی به اینجا آمدم و هر جایی که مربی از من بخواهد بازی خواهم کرد، با این حال سیستم ایده آل من 2-5-3 است. هفته گذشته با پیراهن جنوا مقابل فیورنتینا به میدان رفتم و بازی متعادلی را شاهد بودیم که موقعیت های گل زیادی داشت اما در رم، تیم بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت و نتیجه ای عالی را کسب کرد. حضور در اینجا برای من یک هدیه و یک موقعیت کم نظیر است و می خواهم بهترین استفاده را از آن داشته باشم."

"باید از همه کسانی که موجبات حضور من در فیورنتینا را فراهم کردند، از پراده تا مونتلا که به خوبی من را می شناختند، تشکر کنم و حالا آماده ام تا هر چه در توان دارم برای این تیم انجام بدهم. روز قبل از بازی مقابل رم من در خانه نشسته بودم و ناگهان در زمان بازی خودم را روی نیمکت تیم دیدم. وضعیت خیلی خوبی بود و شروعی عالی برای من به شمار می رفت. البته من برای رم متاسفم ولی حالا در فلورانس هستم و فقط به فیورنتینا فکر خواهم کرد. در تمام دوران ورزشی ام سعی کرده ام بهترین نمایش ها را داشته باشم ولی مطمئن نیستم که همیشه در این کار موفق بوده باشم."

"قبل از امضای قرارداد، با مونتلا صحبت کردم و او از من خواست که با خودم دوندگی و اشتیاق زیاد را به همراه بیاورم. در همین چند روز متوجه شدم که این گروه چگونه کار می کند. در جنوا ما بیشتر روی مسائل فیزیکی کار می کردیم ولی با روش کاری مونتلا پیش از این آشنا بودم و تطابق پیدا کردن با آن برای من کار سختی نبود. روز به روز کار می کنیم و رسیدن به لیگ قهرمانان می تواند یک هدف زیبا برای ما باشد. در پایان می خواهم از خانواده دلاواله که این موقعیت عالی را به من هدیه کرد، تشکر کنم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :