اخبار :: اخبار باشگاه

امیدوارم مانند کوادرادو محبوب هواداران شوم

2154 شماره اطلاع نامه : امیدوارم مانند کوادرادو محبوب هواداران شوم 1393/11/18 امیدوارم مانند کوادرادو محبوب هواداران شوم اخبار باشگاه :: اخبار امیدوارم مانند کوادرادو محبوب هواداران شوم
امیدوارم مانند کوادرادو محبوب هواداران شوم

امیدوارم مانند کوادرادو محبوب هواداران شوم

محمد صلاح ستاره مصری تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کرده بتواند همانند خوان کوادرادو خیلی زود جای خود را در قلب هواداران ویولا پیدا کند.

تیم فیورنتینا در آخرین روز از بازار نقل و انتقلات زمستانی موفق شد پس از چندین روز مذاکره، سرانجام محمد صلاح را در ازای بخشی از انتقال خوان کوادرادو به چلسی، جذب کند. این بازیکن مصری امروز در مراسم معارفه خود شرکت کرده و صحبت های زیر را بیان کرد:

"پیش از پیوستن به فیورنتینا، پیشنهادی های دیگری هم داشتم و خیلی درباره فیورنتینا فکر کردم. اما حالا اینجا حضور دارم و بی صبرانه منتظر بازی کردن هستم. در حال حاضر قصد بازگشت به چلسی را ندارم و می خواهم در فیورنتینا عملکرد خوبی داشته باشم. با خوزه مورینیو صحبت کردم و به او گفتم که می خواهم از چلسی جدا شوم، او هم موافقت کرد. کوادرادو بازیکن بزرگی است و احترام زیادی برای او قائل هستم. من می دانم که او محبوب هواداران تیم فیورنتینا شده بود و امیدوارم من نیز به زودی بتوانم چنین جایگاهی را در قلب هواداران پیدا کنم."

"فوتبال ایتالیا بسیار با کیفیت است و بازیکنانی مانند او که سطح بازی بالای خود را نشان داده اند، برای کسب تجربه ای جدید خارج می شوند. بازیکنان زیادی در سری آ من را تحت تاثیر قرار می دادند، مانند توتی، دل پیرو، باتیستوتا و بسیاری افراد دیگر که حضور داشتند. زبان ایتالیایی؟ در هر دو تیم قبلی به زبان انگلیسی صحبت می کردم ولی فکر می کنم از همین دوشنبه یادگیری زبان ایتالیایی را شروع کنم. لیست یوفا؟ خیلی خوشحالم که مربی من را برای این مسابقات انتخاب کرد، همچنین برای کسانی که حذف شدند ناراحت هستم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :