اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 18 بهمن)

2155 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 18 بهمن) 1393/11/18 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 18 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 18 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 18 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 18 بهمن)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

ویولا به دنبال تکرار پیروزی های اخیر برابر آتالانتا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


11- تیم تاتنهام در دربی شهر لندن موفق شد در برابر تیم آرسنال به پیروزی برسد. دو گل تیم تاتنهام رقیب بعدی ویولا در رقابت های لیگ اروپا را، هری کین ستاره جوان و گلزن این تیم به ثمر رساند.

10- تیم جوانان فیورنتینا که با برد امروز برابر کرمونزه به دور دوم رقابت های جام ویارجو صعود کرد، حالا باید به مصاف تیم PSV هلند برود.

9- تمرینات امروز تیم فیورنتینا جهت آماده سازی برای بازی با آتالانتا زیر نظر مستقیم آندره آ دلاواله برگزار شد. جوزپه روسی نیز همچنان به تمرینات ویژه خود مشغول است.

8- تیم جوانان فیورنتینا با کسب پیروزی 4-0 در برابر کرومونزه، موفق شد راهی مرحله دوم رقابت های جام ویارجو صعود کند. باندینلی (2)، بانگو و گوندو زننده گل های ویولا در این بازی بودند.

7- پیش از این 103 بازی بین فیورنتینا و آتالانتا برگزار شده که سهم ویولا 45 پیروزی و سهم آتالانتا 26 برد بوده است. فلورانسی ها هر 5 بازی قبلی دو تیم در سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشته اند که در 4 بازی قبلی نیز دروازه خود را بسته نگه داشته اند. دو تیم چند روز پیش نیز در جام حذفی در فلورانس به مصاف هم رفتند که ویولا با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید.

6- کوریره برگامو در چاپ امروز خود به نکته جالبی اشاره کرده است. تیم آتالانتا در بازار زمستانی در آستانه خرید الساندرو دیامانتی و آلبرتو جیلاردینو قرار داشته ولی در نهایت این دو بازیکن به فیورنتینا پیوستند. ضمن اینکه یاسمین کورتیچ نیز به جای انتقال به این تیم، در فلورانس ماند.

5- خوزه مورینیو مربی تیم چلسی نیز با تمجید از ستاره اهل کلمبیای تیمش، عنوان کرد مدت زمان زیادی است که بازی کوادرادو را زیر نظر گرفته و برای خرید او زمان زیادی را صرف کرده اند.

4- خوان کوادرادو در مراسم معرفی خود به عنوان بازیکن جدید تیم چلسی مدعی شد حضور در این تیم لندنی یک رویای تحقق یافته برای او می باشد.

3- بازیکنان تیم فیورنتینا در بازی فردا مقابل آتالانتا پیراهن مخصوصی را بر تن خواهند کرد. باشگاه به مناسبت 150 مین سال رویداد "Firenze Capitale"، لوگویی را روی بازوی چپ لباس بازیکنان چاپ کرده است.

2- خرید محمد صلاح از سوی فیورنتینا هنوز هم بازتاب خوبی در رسانه های ایتالیایی داشته و بسیار معتقدند این بازیکن باید کاری انجام دهد که هواداران کوادرادو را فراموش کنند. برخی دیگر نیز از تغییر سیستم ویولا با حضور صلاح نوشته اند.

1- صحبت های سباستین جووینکو پس از انتقال به تیم تورونتو: "پس از بازی با فیورنتینا در لیگ، مونتلا در مورد علاقه ام برای بازی در ویولا پرسید و من جواب مثبت دادم ولی هرگز پیشنهادی رسمی برای من ارائه نشد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :