اخبار :: اخبار باشگاه

بازیکنانم شایسته پیروزی بودند

2158 شماره اطلاع نامه : بازیکنانم شایسته پیروزی بودند 1393/11/19 بازیکنانم شایسته پیروزی بودند اخبار باشگاه :: اخبار بازیکنانم شایسته پیروزی بودند
بازیکنانم شایسته پیروزی بودند

بازیکنانم شایسته پیروزی بودند

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی دقیقه آخری در برابر تیم آتالانتا به تمجید از عملکرد بازیکنانش پرداخته و آنها را به دلیل نمایش عالی در جریان بازی، شایسته پیروزی دانسته است.

تیم فیورنتینا با گل دقیقه مانوئل پاسکوال که البته در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید، موفق شد از سد تیم سخت کوش آتالانتا عبور کند. وینچنزو مونتلا پس از این بازی اعلام کرد مهم ترین چیز کسب پیروزی در این بازی سخت بوده است:

"ما 18 شوت به سمت دروازه حریف داشتیم و در تمامی دقایق بازی از حریف خود بهتر بودیم، پس می توانم بگویم که با شایستگی به پیروزی رسیدیم. خیلی خوب بود که سه امتیاز مهم این بازی را با جنگیدن تا آخرین دقیقه بدست آوردیم. برای آلینو بسیار خوشحالم که قدرت بدنی خودش را باز یافته ولی از توانایی های او متعجب نشدم. صلاح؟ او یک بازیکن غیر قابل پیش بینی برای حریفان ما می باشد و بسیار با استعداد است که به مرور زمان بهتر هم خواهد شد. همیشه زمانی برای تطابق پیدا کردن بازیکنان با وضعیت جدید وجود دارد."

"رتبه سوم؟ ما باید رو به جلو پیش برویم ولی در این فصل حتی رسیدن به لیگ اروپا نیز کار راحتی نیست و تیم هایی مثل تورینو و سمپدوریا نیز شانس زیادی دارند. ضربات ایستگاهی؟ ما از جمله تیم هایی هستیم که بیشترین استفاده را از آنها می بریم، چون ارسال کننده و تمام کننده های خوبی داریم. پیزارو روی نیمکت؟ من باید شرایط بدنی او را کنترل کنم. او تقریبا هم سن و سال من است و در بازی سه شنبه (برابر رم) نیز عالی کار کرده بود. لیست یوفا؟ من فقط حق 3 انتخاب داشتم. ماتی و خواکین لیاقت یک سهمیه را داشتند و تنها شک من بین صلاح و دیامانتی بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :