اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 21 بهمن)

2160 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 21 بهمن) 1393/11/21 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 21 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 21 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 21 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 21 بهمن)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

مصاحبه پپیتو روسی ؛ صعود تیم جوانان به مرحله یک چهارم نهایی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- پپیتو روسی که برای یک مراسم به شهر میلان سفر کرده بود گفت: "برای پارما متاسفم، آنجا خانه دوم من است و امیدوارم مشکلات آنها خیلی زود حل شود. من همیشه علاقه زیادی به فوتبال داشتم و حتی با وجود این مصدومیت، اشتیاقم را پنهان نمی کنم، حالا نیز وضعیت خوبی دارم وفقط به زمان نیاز دارم. تیم کوادرادو را از دست داد ولی دیامانتی و صلاح تفاوت ایجاد خواهند کرد. واقعا برای ماریو گومز که یک دوست و فوتبالیست فوق العاده است خوشحالم."

11- سفیر تایدر هافبک تیم ساسولو به دلیل محرومیت قادر به حضور در بازی برابر فیورنتینا نیست. این تیم همچنین امروز در تمرینات خود سیمه ورسالیکو را نیز در اختیار نداشت و شرایط وی برای بازی مقابل ویولا نامعلوم می باشد.

10- تیم جوانان فیورنتینا موفق شد با کسب پیروزی 2-0 در برابر PSV هلند، راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام ویارجو شوند. مینلی و گوندو گل های ویولا را به ثمر رساندند تا شاگردان گویدی حالا برای بازی با اسپزیا آماده شوند.

9- کنت زوهوره مهاجم سابق تیم فیورنتینا که در آخرین روز زمستان قرارداد خود با ویولا را به اتمام رساند، امروز به طور رسمی با تیم اودنزه کشور دانمارک کار خود را شروع کرد. این بازیکن نیم فصل اول را به طور قرضی در گوتنبورگ سپری کرده بود.

8- آلبرتو روزا گاستالدو ستاره جوان تیم فیورنتینا که نیم فصل اول را به طور قرضی در تیم ایشیا سپری کرد، امروز به طور قرضی و رسمی راهی تیم ایسترا کشور کرواسی منتقل شد.

7- ماتی فرناندز با 2 پاس گلی که در دیدار با آتالانتا داد، تعداد پاس گل های خود در این فصل را به عدد 6 رسانده و در کنار براردی و دیبالا قرار گرفت. توز، کاندروا و وازکز با 7 گل در رتبه اول قرار دارند.

6- مدیر اجرایی فدراسیون فوتبال پرو در اظهار نظری جالب عنوان کرده بازیکنانی نظیر خوان وارگاس و کلودیو پیزارو نباید بیش از این به تیم ملی این کشور دعوت شوند چون در ترکیب اصلی تیم های باشگاهی خود قرار ندارند.

5- مراحل درمان پپیتو روسی کاملا طبق برنامه پیش می رود و وضعیت خوب این بازیکن باعث شده تا برخی رسانه ها از مدت زمان 40 روز برای بازگشت این ستاره به ترکیب تیم مونتلا خبر بدهند.

4- با وجود صحبت های امیدوار کننده سران باشگاه فیورنتینا در مورد ساخت ورزشگاه جدید، مسئول پروژه های عمرانر در شهر فلورانس با ابراز تعجب خود نسبت به نظرات باشگاه، عنوان کرده زمان بیشتری برای بررسی این موضوع نیاز است.

3- از دارمیان مدافع تیم تورینو به عنوان اصلی ترین گزینه ویولا برای خرید در تابستان آینده نام برده می شود. گاتزتا نیز معتقد است فیورنتینا با استفاده از پول فروش کوادرادو، خرید های خوبی در تابستان خواهد داشت.

2- گاتزتا در گزارش امروز خود به آینده امیدوار کننده ویولا در این فصل اشاره کرده و از حضور دیامانتی و صلاح پشت سر گومز به عنوان نقطه قوت ویولا یاد کرده است. ضمن اینکه به زودی باید منتظر بازگشت پپیتو روسی و فدریکو برناردسکی نیز باشیم.

1- بازیکنان تیم فیورنتینا که با تصمیم مونتلا پس از پیروزی برابر آتالانتا به دو روز استراحت رفته اند، امروز آخرین روز استراحت خود را سپری می کنند تا از فردا برای دیدار با ساسولو آماده شوند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :