اخبار :: اخبار باشگاه

سفر ویولا با 22 بازیکن به لندن

2168 شماره اطلاع نامه : سفر ویولا با 22 بازیکن به لندن 1393/11/29 سفر ویولا با 22 بازیکن به لندن اخبار باشگاه :: اخبار سفر ویولا با 22 بازیکن به لندن
سفر ویولا با 22 بازیکن به لندن

سفر ویولا با 22 بازیکن به لندن

تیم فیورنتینا صبح روز چهارشنبه با 22 بازیکن راهی شهر لندن شد تا برای دیدار حساس فردا شب در برابر تیم تاتنهام در وایت هارت لین آماده شود.

وینچنزو مونتلا برای این دیدار غیر از روسی و برناردسکی مصدوم، سایر بازیکنان خود که در لیست یوفا حضور دارند را در اختیار داشته و با ترکیبی کامل راهی این دیدار حساس خواهد شد. کادر اعزامی به لندن ساعت 10:45 به وقت محلی از فرودگاه پرتولا فلورانس پرواز کرد و طبق برنامه در ساعت 13 پس از مستقر شدن در هتل کمدن تاون و صرف ناهار به استراحت خواهند پرداخت. به غیر از پراده، منکوچی و ماچیا که از قبل برای این سفر آماده شده بودند، داریو ناردلا شهردار فلورانس و اوگنیو جیانی عضو شورای شهر نیز به همراه تیم به لندن سفر خواهند کرد.

بعد از ظهر امروز نیز وینچنزو مونتلا مصاحبه مطبوعاتی خود را به همراه یکی از بازیکنان تیم برگزار می کند و سپس بازیکنان یک جلسه تمرینی در ورزشگاه وایت هارت لین خواهند داشت. فردا نیز تیم در هتل می ماند تا اینکه در زمان مناسب برای رفتن به استادیوم و شروع بازی با تاتنهام آماده شود. انتظار می رود آنتونیو کونته مربی تیم ملی ایتالیا و خوان کوادرادو بازیکن سابق ویولا نیز در این زمان به محل اردوی تیم رفته و ساعتی را در کنار بازیکنان باشند. زمان بازگشت نیز برای روز جمعه ساعت 14 به وقت محلی برنامه ریزی شده است.
 

اسامی بازیکنان دعوت شده برای سفر به لندن و دیدار با تاتنهام:
 

نتو – تاتاروزانو – لتزرینی

ریچاردز - تومویچ – گونزالو – ساویچ – باسانتا – آلونسو - پاسکوال

خواکین – آکوییلانی – پیزارو – والرو – ماتی – بادلی – لاتزاری - وارگاس

صلاح - ایلیچیچ – گومز – باباکار
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :