اخبار :: اخبار باشگاه

شخصیت و قدرت خود را نشان دادیم ؛ از نتیجه بدست آمده راضی هستم

2172 شماره اطلاع نامه : شخصیت و قدرت خود را نشان دادیم ؛ از نتیجه بدست آمده راضی هستم 1393/12/01 شخصیت و قدرت خود را نشان دادیم ؛ از نتیجه بدست آمده راضی هستم اخبار باشگاه :: اخبار شخصیت و قدرت خود را نشان دادیم ؛ از نتیجه بدست آمده راضی هستم
شخصیت و قدرت خود را نشان دادیم ؛ از نتیجه بدست آمده راضی هستم

شخصیت و قدرت خود را نشان دادیم ؛ از نتیجه بدست آمده راضی هستم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از نتیجه بدست آمده در بازی با تاتنهام ابراز رضایت کرده و ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش مدعی شد توانایی کسب پیروزی در این دیدار را داشته اند.

بازی دو تیم تاتنهام و فیورنتینا با تساوی به پایان رسید تا همه چیز در دیدار برگشت و در آرتمیو فرانکی مشخص شود ولی این موضوع باعث نشده تا مونتلا بازی عالی شاگردانش را فراموش کند. مربی جوان ویولا شخصیت، قدرت و اعتماد به نفس تیمش را مورد ستایش قرار داده است"

"از لحاظ فیزیکی می توانستیم بهتر باشیم ولی در نیمه دوم بسیار عالی کار کردیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم. من باید به شاگردانم برای چنین واکنشی به شروع سخت این دیدار تبریک بگویم. ما از بازی خودمان لذت بردیم و از نتیجه کاملا راضی هستیم. خیلی زود گل خوردیم ولی به آرامی اعتماد به نفسمان را بدست آورده و با واقعیت و سبک بازی حریف آشنا شدیم. مشکل ما این است که خیلی تمرین می کنیم ولی هنوز در اجرای آن سریع نیستیم. بازی کردن در این مرحله کار خیلی سختی است و در مجموع توانستیم شخصیت و قدرتمان را به خوبی نشان دهیم."

"بدون چنین روحیه ای به احتمال زیاد با نتیجه بدی وایت هارت لین را ترک می کردیم. حالا همه چیز در بازی برگشت امکان پذیر است. تغییر سیستم؟ قابل پیش بینی بود. شاید در دفاع 3 نفره آسیب پذیرتر باشیم ولی با 4 نفر خیلی خوب عمل کردیم. تاتاروزانو؟ او نمایش فوق العاده ای داشت ولی اصلا چیز عجیبی نبود. ما او را خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهیم چون یک دروازه بان در سطح جهانی می باشد. صلاح و گومز؟ آنها هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ روانی به طور کامل در بازی دخالت داشتند. این اولین بار بود که در کنار هم بازی می کردند ولی خوب بازی کردند."
 

نظر و نقد های کاربران
1076dash ali
1393/12/02 - 13:53

فورزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مونتلااااااااااااااااااااااااااااا

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :