اخبار :: اخبار باشگاه

پیروزی ارزشمندی را از دست دادیم

2176 شماره اطلاع نامه : پیروزی ارزشمندی را از دست دادیم 1393/12/04 پیروزی ارزشمندی را از دست دادیم اخبار باشگاه :: اخبار پیروزی ارزشمندی را از دست دادیم
پیروزی ارزشمندی را از دست دادیم

پیروزی ارزشمندی را از دست دادیم

وینچنزو مونتلا معتقد است تیمش در بازی برابر تورینو شایسته پیروزی بوده ولی عدم کنترل مناسب بازی در دقایق پایانی باعث شد تا یک پیروزی ارزشمند را از دست بدهند.

تیم فیورنتینا در حالی که گل دیر هنگامی را در برابر تورینو به ثمر رسانده بود، دو دقیقه بعد گلی را دریافت کرد تا در دیداری که یک ضربه پنالتی را هم از دست داده بود، به تساوی دست پیدا کند. صحبت های وینچنزو مونتلا پس از این بازی بدین ترتیب می باشد:

"از منظر تداوم سبک بازی و ارائه فوتبال زیبا در این بازی عملکرد خوبی داشتیم ولی کمی تلخی در پایان برای ما باقی ماند. تورینو یک بازی بسته را ارائه کرد و در بازی تاخیر زیادی را ایجاد می کرد. واقعا حیف شد چون این می توانست یک پیروزی ارزشمند در این مقطع حساس برای ما باشد. تغییرات زیاد؟ من این کار را دوست دارم چون بازیکنانی داریم که امشب نشان دادند همواره می توانند برای تیم خوب بازی کنند."

"من فکر می کنم ما شایسته پیروزی در این دیدار بودیم، هر چند که تورو هم بازی خوبی را انجام داد. باباکار؟ آن پنالتی برای ما خیلی گران تمام شد ولی در مجموع نمایش خوبی را ارائه کرد. ایلیچیچ؟ بدون شک این بهترین نمایش ایلیچیچ در این فصل بود. گل خورده؟ گل خیلی بدی را دریافت کردیم. وقتی در برابر بازیکنان سرعتی قرار می گیریم دچار مشکل می شویم و فکر می کنم در کنترل بازی عملکرد بسیار بدی داشتیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :