اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت کامل مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه

2182 شماره اطلاع نامه : رضایت کامل مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه 1393/12/08 رضایت کامل مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه اخبار باشگاه :: اخبار رضایت کامل مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه
رضایت کامل مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه

رضایت کامل مونتلا از عملکرد تیم و نتیجه

وینچنزو مونتلا از پیروزی تیم و عملکرد بازیکنانش در بازی برابر تاتنهام رضایت کامل دارد و امیدوار است در مرحله بعدی لیگ اروپا با تیم های ایتالیایی روبرو نشوند.

تیم فیورنتینا با پیروزی 2-0 در برابر تاتنهام (در مجموع 3-1) راهی مرحله بعدی لیگ اروپا شد. مربی جوان ویولا پس از این دیدار ضمن تمجید از بازیکنان و هواداران تیمش، در مورد سایر مسائل نیز صحبت کرد:

"در نیمه اول کمی تحت فشار تاتنهام بودیم هر چند که آنها نیز موقعیت های زیادی را خلق نکردند. در نیمه دوم نگرشی متفاوت به بازی داشتیم و توانایی فردی بازیکنان ما برای آنها مشکل ساز شد. ما بورخا را نداشتیم و ماتی نیز مصدوم شد که واقعا به دردسر افتادیم ولی همه بازیکنان به سختی تلاش کردند. واقعا راضی و خوشحال هستیم که توانستیم یکی از قدرتمند ترین و ثروتمند ترین باشگاه های دنیا را در این مرحله از پیش رو برداریم. از هوادارانی که همیشه در کنار تیم هستند تشکر می کنم و این یک پیروزی برای همه ما بود. متاسفانه زمان زیادی برای خوشحالی نداریم و روز یکشنبه باید خیلی سریع بار دیگر به میدان برویم."

"ما بازیکنان توانای زیادی داریم ولی در قالب یک تیم کامل عمل کردیم. همه بازیکنان نقش خود را به درستی ایفا کردند و به همه آنها تبریک می گویم، حتی آنهایی که در لیست یوفا قرار ندارند و من افتخار می کنم که چنین گروهی را رهبری می کنم. امیدوارم در مرحله بعدی لیگ اروپا با هیچ کدام از تیم های ایتالیایی روبرو نشویم. نتو؟ همیشه احترام متقابلی بین ما وجود داشته است و می دانم که کار سختی در پیش داشت ولی او به بازی کردن در زمان بی اعتمادی عادت دارد. او یک بازیکن حرفه ای است که نمایشی عالی در این بازی داشت و در موقعیت های حساس عکس العمل های فوق العاده ای را نشان داد."

"آکوییلانی؟ وقتی او بازی می کند ما عملکرد بهتری در کار های دفاعی داریم ولی در حمله با کمبود بازیکن روبرو خواهیم شد. صلاح؟ مورینیو در چلسی بازیکنان بسیار زیادی در خط حمله خود داشت و شاید او با سیستم بازی چلسی تناسب زیادی نداشت. اما صلاح حتی در شرایطی که در بازی بسیار آرام هم باشد، در 40 متر پایانی زمین، یک بازیکن ویران کننده است. گونزالو؟ او بازی های زیادی را پشت سر هم به میدان رفته بود و نمی خواستیم در مورد سلامت او خطر کنیم. به هر حال این فقط یک تغییر چرخشی معمولی در خط دفاعی بود و مشکل خاصی وجود نداشت. حالا بازی سختی در برابر اینتر داریم که با مربی جدید خود وضعیت بسیار بهتری پیدا کرده است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :