اخبار :: اخبار باشگاه

قرعه کشی لیگ اروپا ؛ مونتلا باز هم به رم رسید

2183 شماره اطلاع نامه : قرعه کشی لیگ اروپا ؛ مونتلا باز هم به رم رسید 1393/12/08 قرعه کشی لیگ اروپا ؛ مونتلا باز هم به رم رسید اخبار باشگاه :: اخبار قرعه کشی لیگ اروپا ؛ مونتلا باز هم به رم رسید
قرعه کشی لیگ اروپا ؛ مونتلا باز هم به رم رسید

قرعه کشی لیگ اروپا ؛ مونتلا باز هم به رم رسید

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ اروپا امروز در شهر نیون برگزار شد و در پایان تیم رم ایتالیا به عنوان رقیب بعدی فیورنتینا شناخته شد.

شب گذشته بازی های برگشت دور اول مرحله حذفی لیگ اروپا برگزار شد و در نهایت 16 تیم جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را بدست آوردند. در این بین 5 نماینده کشور ایتالیا نیز با عملکردی عالی موفق به شکست رقبای خود شده و همگی پا به دور بعدی گذاشتند. اما امروز در شهر نیون قرعه کشی این دور برگزار شد تا تیم های حاضر در این مرحله با رقیب بعدی خود آشنا شوند که در پایان طبق قرعه کشی که توسط یرزی دودک سنگربان سابق تیم ملی لهستان انجام شد، تیم رم به عنوان رقیب بعدی ویولا در لیگ اروپا معرفی شد. نکته جالب اینجاست که امسال نیز همانند سال گذشته تیم فیورنتینا باز هم باید با یک رقیب ایتالیایی دیدار کند. فصل گذشته ویولا در دو دیدار رفت و برگشت مقابل یوونتوس به میدان رفته بود.
 

قرعه کشی کامل مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا:

فیورنتینا – رم
ولفسبورگ – اینتر
زنیت – تورینو
ناپولی – دینامو مسکو
اورتون – دینامو کیف
دنیپرو – آیاکس
ویارئال – سویا
بروژ - بشیکتاش
 

نظر و نقد های کاربران
1084dash ali
1393/12/08 - 22:29

سلام

آخه چرا ...همیشه تو این مرحله ها باید به تیم های ایتالیایی بخوریم.

گربه سیاه این رم ....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :