اخبار :: اخبار بازی ها

اینتر 0-1 فیورنتینا ؛ صلاح تابوی سن سیرو را شکست

2187 شماره اطلاع نامه : اینتر 0-1 فیورنتینا ؛ صلاح تابوی سن سیرو را شکست 1393/12/10 اینتر 0-1 فیورنتینا ؛ صلاح تابوی سن سیرو را شکست اخبار بازی ها :: اخبار اینتر 0-1 فیورنتینا ؛ صلاح تابوی سن سیرو را شکست
اینتر 0-1 فیورنتینا ؛ صلاح تابوی سن سیرو را شکست

اینتر 0-1 فیورنتینا ؛ صلاح تابوی سن سیرو را شکست

اینتر 0-1 فیورنتینا

گل:

محمد صلاح (56)

تیم 9 نفره فیورنتینا بار دیگر با تکیه بر گلزنی محمد صلاح و درخشش نوربرتو نتو درون دروازه موفق شد پس از 15 سال رقیب قدرتمند خود اینتر را در سن سیرو شکست دهد.

در دیداری که به دلیل حمایت از وضعیت تیم پارما با 15 دقیقه تاخیر برگزار شد، تیم فیورنتینا موفق شد با تکیه بر گلزنی مجدد محمد صلاح و درخشش نتو در دقایق پایانی و در حالی که پس از اتمام تعویض هایش دو مصدوم داشت، با 9 نفر تیم اینتر را شکست دهد. در این بازی آندره آ دلاواله نیز پس از مدت ها در یک دیدار خارج از خانه ویولا را همراهی کرده بود. مونتلا که روسی، برناردسکی، ماتی، تاتاروزانو و باسانتا را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، به گومز نیز استراحت داده بود. بدین ترتیب تومویچ، کورتیچ و ایلیچیچ به میدان رفتند تا ریچاردز، پیزارو و صلاح نیمکت نشین شوند.

در نیمه اول بازی تقریبا متعادلی را هر دو تیم به نمایش گذاشتند و شوت سنگین گوارین که به تیر دروازه برخورد کرد تنها موقعیت جدی نراتزوری بود. در مقابل شاگردان مونتلا نیز بار ها سعی کردند از کناره ها به حریف ضربه بزنند که دو بار توسط ایلیچیچ و پاسکوال ارسال های خطرناکی انجام شد ولی حاصلی نداشت. شوت دیامانتی از یک ضربه ایستگاهی نیز توسط هندانویچ برگشت داده شد. در این نیمه خوما باباکار در دقایق پایانی دچار مصدومیت عضلانی شده و قادر به همراهی تیم نبود تا مونتلا صلاح را به جای او به میدان بفرستد.

در ابتدای نیمه دوم تیم سفید پوش فیورنتینا بازی را تهاجمی آغاز کرده و صلاح موفق شد روی ارسال دیدنی پاسکوال و توپ برگشتی از سوی هندانویچ، دروازه را باز کند. پس از این گل تیم اینتر تعویض های تهاجمی زیادی انجام داد ولی خط میانی و دفاعی فیورنتینا عملکرد قابل قبولی داشته و مانع ایجاد موقعیت های خطرناک می شدند. خواکین نیز جای دیامانتی را در میدان پر کرد ولی همچنان بازی با برتری اینتر در تصاحب توپ ادامه داشت. با این حال فشار نراتزوری حتی زمانی که تومویچ و ساویچ به دلیل مصدومیت زمین را ترک کردند، نیز منجر به گل نشد.

درست زمانی که آکوییلانی جای خود را به وارگاس داد، تومویچ مصدوم شده و تعویض ها به پایان رسیده بود، چند دقیقه بعد نیز ساویچ بازی را ترک کرد. البته در حدود 10 دقیقه ای که ویولا 9 نفره به کار ادامه می داد، نتو 3 مهار عالی داشت تا نقش خود را در این پیروزی پر رنگ تر جلوه دهد. به هر ترتیب مجموع امتیازات تیم فیورنتینا به عدد 42 رسیده و در همان رتبه پنجم باقی ماند. ویولا هفته بعد در برابر تیم رده چهارمی لازیو به میدان خواهد رفت ولی پیش از آن باید در بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی با یوونتوس روبرو شود که هر دو مسابقه پیش رو، خارج از خانه می باشند.
 

ترکیب تیم اینتر:

هندانویچ – کامپانیارو – ویدیچ – یسوس – سانتون (دی آمبروزیو) – مدل – کواچیچ (پالاسیو) – بروزویچ – گوارین – ایکاردی – پودولسکی (شقیری)
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

نتو (8) – تومویچ (6.5) – گونزالو (6.5) – ساویچ (6) – پاسکوال (6.5) – کورتیچ (6.5) – آکوییلانی (6.5) – بادلی (6) – دیامانتی (6) – ایلیچیچ (6.5) – باباکار (6) / صلاح (7.5) – خواکین (6) – وارگاس (6.5) / مونتلا (6.5)
 

نظر و نقد های کاربران
1089nila
1393/12/12 - 23:56

از پاسخ شما ممنونم :)

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانممنون از توجه شما
1088nila
1393/12/11 - 12:26

پس چرا مونتلا همیشه امتیاز 6.5 میاره اکثراً..
یعنی بالاترین امتیازات مربی چند و کدوم مربی بوده

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایراناین نمرات اکثرا از سوی وب سایت های هوادارای فیورنتینا داده میشه و در مورد سایر تیم ها اطلاعی نداریم
ولی با این حال نمره 6.5 برای یک مربی نمره خوبی محسوب میشه با وجود مسئولیت های زیادی که به عهده داره
به عنوان مثال اشتباه و عجله مونتلا در تعویض سوم بازی با اینتر یک نمره منفی تاثیر گذار به حساب میاد
1087nila
1393/12/10 - 23:52

به به بسیار تبریک :)
ولی اون 6 دقیقه وقت اضافه سخت گذشت استرسی بود :))

1086shahab fiorentina
1393/12/10 - 23:41

dam mohammad salah garm. ta inja ke kheili be dardemoon khorde

1085shahab fiorentina
1393/12/10 - 23:40

salam va tabrik, kheli khoshhalam va ehsase ghorour mikonam ke ba tarkibe dovomemoon tounestim inter ro bebarim. vamos fiorentina

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :