اخبار :: اخبار باشگاه

همانند قهرمان ها از میدان خارج شدیم

2188 شماره اطلاع نامه : همانند قهرمان ها از میدان خارج شدیم 1393/12/10 همانند قهرمان ها از میدان خارج شدیم اخبار باشگاه :: اخبار همانند قهرمان ها از میدان خارج شدیم
همانند قهرمان ها از میدان خارج شدیم

همانند قهرمان ها از میدان خارج شدیم

پیروزی درخشان و سخت در برابر اینتر باعث شده تا وینچنزو مونتلا بار دیگر به تمجید از عملکرد شاگردانش بپردازد. این مربی جوان معتقد است تیمش همانند قهرمان ها از این نبرد دشوار خارج شده است.

تیم فیورنتینا با کسب پیروزی 0-1 در برابر اینتر موفق شد به روند شکست ناپذیری و البته برد های درخشان خود ادامه دهد. ویولا در این بازی تغییرات زیادی را در ترکیب خود می دید و 3 مصدوم نیز داشت که 2 نفر از آنها بدون جانشین زمین را ترک کردند. مونتلا پس از این بازی در مصاحبه خود اعلام کرد تیمش شایسته پیروزی در این دیدار بوده است:

"ما واقعا راضی هستیم و توانستیم اینتری که در فرم بسیار خوبی قرار داشت را شکست دهیم و فکر می کنم شایسته آن بودیم. با وجود تغییراتی که در ترکیب داشتیم ولی توانستیم سطح بالای بازی خودمان را حفظ کنیم و تیم اتحاد تیمی را به خوبی نشان دهیم. ما همانند قهرمان ها از میدان خارج شدیم و همه بازیکنان نهایت تلاش خود را انجام دادند. ما حتی مجبور شدیم برای دقایقی از وارگاس در قلب خط دفاعی استفاده کنیم. در نیمه اول بازی تقریبا برابری را شاهد بودیم ولی ما مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و من نگران این بودم که شاید تیم انگیزه و نگرش لازم برای پیروزی در این بازی را نداشته باشد."

"در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و توانستیم به ثبات لازم در تدابیرمان دست پیدا کرده و به پیروزی برسیم. انتخاب صلاح؟ ما صلاح و جیلاردینو را برای جایگزینی باباکار داشتیم ولی من تصمیم گرفتم که از تمامی توان استثنایی صلاح در این بازی بهره بگیرم. من می دانم وقتی یک بازیکن در چنین فرم فوق العاده ای قرار دارد، وظیفه مربی این است که او را در بهترین شکل ممکن حمایت و تشویق کند. او در هر پستی در خط حمله می تواند بازی کند و از فضا ها بهترین بهره را می برد. برنامه من این است که همیشه از طریق یک فوتبال زیبا به گل برسیم. بعضی از مواقع مجبوریم با توجه به بازیکنانی که در اختیار داریم، خودمان را با شرایط بازی وفق دهیم."

"نتو؟ او یکی از دو دروازه بان تیم ماست و به صورت جدی و حرفه ای به کار خود ادامه می دهد. صادقانه بگویم، هرگز فشاری روی من نبوده که او را از ترکیب خارج کنم و ترسی از گفتن آن ندارم. باشگاه می تواند در برخی شرایط چیزی را اعلام کند ولی در نهایت تصمیم اصلی را من می گیرم. مانچینی؟ همیشه رابطه بسیار خوبی با او داشتم و احترام زیادی برایش قائل هستم. او یک الگو برای من است و همیشه به نحوه عملکرد تیم هایش علاقه داشتم. وقتی هر دو بازیکن بودیم، او به من برای گلزنی کمک می کرد و در محوطه جریمه خودخواه نبود ولی من بودم. اما مانچینی در آن فصل توانست رکورد گلزنی برای خودش ایجاد کند که من هم به او کمک کردم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :