اخبار :: اخبار باشگاه

صلاح فرا تر از حد انتظار بود ؛ همه بازیکنان در این بازی فداکاری کردند

2194 شماره اطلاع نامه : صلاح فرا تر از حد انتظار بود ؛ همه بازیکنان در این بازی فداکاری کردند 1393/12/15 صلاح فرا تر از حد انتظار بود ؛ همه بازیکنان در این بازی فداکاری کردند اخبار باشگاه :: اخبار صلاح فرا تر از حد انتظار بود ؛ همه بازیکنان در این بازی فداکاری کردند
صلاح فرا تر از حد انتظار بود ؛ همه بازیکنان در این بازی فداکاری کردند

صلاح فرا تر از حد انتظار بود ؛ همه بازیکنان در این بازی فداکاری کردند

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از عملکرد تمامی بازیکنانش در پیروزی برابر یوونتوس تحسین کرده و اعلام کرد صلاح در این مسابقه فرا تر از حد انتظار ظاهر شده است.

پیروزی 1-2 فیورنتینا در خانه تیم یوونتوس امیدواری هواداران برای رسیدن به فینال جام حذفی را افزایش داد. پس از این بازی مونتلا در مصاحبه خود از نمایش باور نکردنی محمد صلاح و همچنین فداکاری تمامی بازیکنان برای حفظ نتیجه به عنوان نکات اصلی این شب به یاد ماندنی نام برده است:

"این تیم حالا باتجربه و پخته تر شده است. بازیکنان مدت زمان زیادی کنار هم بوده اند و من نیز شناخت و درک بسیار بهتری از همه آنها دارم. ما واقعا راضی و خوشحال هستیم، بازی فوق العاده ای داشتیم و با فداکاری تمامی بازیکنان به نتیجه نیز دست پیدا کردیم. ما بازیکنان بسیار زیادی داریم که در سطحی نزدیک به هم قرار دارند و باعث می شود من گزینه های بیشتری برای ترکیب تیم در اختیار داشته باشم."

"بازار زمستانی برای ما بسیار مهم بود و ما نباید بازیکنانی نظیر جیلاردینو را نیز فراموش کنیم که به زودی فرصت خود را پیدا خواهد کرد. صلاح؟ همه تیم پیشرفت کرده اند که در کنار آن نتیجه نیز کسب می شود. گل اول فوق العاده بود و ما اصلا فکر چنین اتفاقی را نمی کردیم اما او فرا تر از انتظار ها ظاهر شده و باعث شد که در آن لحظه از حریف پیش افتیم و لذت ببریم."

"نتو؟ او با تمرکز بالایی کار می کند و من این را حتی در ماه های اول حضور او در دروازه فیورنتینا نیز متوجه شده بودم. من به هر کسی که بخواهد پیشرفت کند و شایستگی هایش را به اثبات برساند، اعتماد خواهم کرد. نتو با وجود تصمیمی که گرفته، پسر بسیار خوبی است. این نتیجه به ما در بازی برگشت کمک می کند ولی باید بدانیم یک بازی سخت دیگر مانند امشب را پیش رو داریم. تا آن زمان 1 ماه فرصت داریم و حالا می توانیم روی سایر هدف های مهم تیم در این فصل تمرکز کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
1104مهمان
1393/12/24 - 19:37

محمد صلاح خيلي خوب داره كار ميكنه، خيلي زود با تيم هماهنگ شد و بازي با يوونتوس در بازي نيمه نهايي كوپا ايتاليا اوج كار و شاهكارش بود.
اگر مصدوميت هاي تيم كاهش پيدا كنه خيلي خوب ميشه.

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :