اخبار :: اخبار بازی ها

لازیو 4-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن

2197 شماره اطلاع نامه : لازیو 4-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن 1393/12/18 لازیو 4-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن اخبار بازی ها :: اخبار لازیو 4-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن
لازیو 4-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن

لازیو 4-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن

لازیو 4-0 فیورنتینا

گل ها:

بیلیا (6) - کاندروا (پ 65) - کلوزه (85 و 75)

تیم فیورنتینا در هفته بیست و ششم رقابت های سری آ در یک بازی خارج از خانه برابر تیم لازیو متحمل شکست سنگین 4-0 شد تا روند شکست ناپذیری آنها خاتمه پیدا کند.

دیدار حساس و سرنوشت ساز لازیو و فیورنتینا با 1 دقیقه سکوت در ابتدای بازی به دلیل مرگ داور فوتبال ایتالیا، لوکا کولوسیمو آغاز شد. حساسیت این دیدار که بین تیم های چهارم و پنجم جدول برگزار می شد، از این جهت بود که هر دو تیم شانس نزدیک شدن به رتبه سوم و رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا را داشتند. با این حال در نهایت خستگی ناشی از فشار بازی های سخت و زیاد فیورنتینا باعث شد تا تیم لازیو با استفاده از اشتباهات زیاد بازیکنان ویولا، به یک پیروزی شیرین دست پیدا کند.

استفانو پیولی در این بازی در نهایت توانست استفانو مائوری و آنتونیو کاندروا را در اختیار بگیرد و هر دو نفر را نیز در ترکیب اصلی قرار داد ولی مارکو پارولو به دلیل محرومیت و لولیچ، جورجویچ، کونکو، پریرینیا و جنتیلتی به دلیل مصدومیت غایب بودند. در سمت مقابل وینچنزو مونتلا در غیاب گومز، آکوییلانی، روسی، برناردسکی، تاتاروزانو و لوپاتلی بار دیگر ساویچ و تومویچ را در ترکیب اصلی قرار داده بود ولی والرو، گونزالو، جیلاردینو و پیزارو روی نیمکت نشسته بودند.

تیم میزبان بازی را بسیار بهتر آغاز کرده و در همان 15 دقیقه ابتدایی غیر از گلی که بیلیا به شکل فوق العاده ای به ثمر رساند، چند موقعیت عالی دیگر را نیز با درخشش نتو از دست داد. سپس تیم فیورنتینا برای دقایقی جریان بازی را در اختیار گرفت ولی به غیر از چند حرکت ترکیبی زیبا و سانتر که روی دروازه انجام شد، موقعیت خطرناکی برای جبران نتیجه خلق نکردند. تنها فرصت خوب بنفش پوشان در این نیمه ضربه ایستگاهی خوب ماتی بود که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در نیمه دوم دیوید پیزارو جای دیامانتی را در میدان پر کرد و دقایقی بعد نیز جیلاردینو به جای ایلیچیچ به میدان رفت. این تغییرات باعث شد ویولا تا آستانه گلزنی توسط بادلی نیز پیش برود ولی ضربه این بازیکن در شرایطی ایده آل به بیرون زده شد. پس از این توپ و در حالی که ویولا به حملات خود ادامه می داد، خطای بی مورد تومویچ روی فلیپه اندرسون، یک ضربه پنالتی را برای میزبان به ارمفان آورد که توسط کاندروا به گل تبدیل شد. سپس دو گل از کلوزه در ضد حملات سریع و باز هم روی اشتباهات زیاد مدافعین، این شکست را سنگین تر کرد.

ورود خواکین به جای بادلی نیز تغییری ایجاد نکرد تا در نهایت تیم لازیو این جدال حساس را با پیروزی پشت سر بگذارد. بدین ترتیب روند شکست ناپذیری تیم فیورنتینا به پایان رسید تا ویولا با همان 42 امتیاز در رتبه پنجم باقی بماند. بازی بغدی فیورنتینا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا و برابر تیم قدرتمند رم می باشد و سپس شاگردان مونتلا باید در سری آ و در خانه به مصاف تیم میلان بروند.
 

ترکیب تیم لازیو:

مارکتی - باستا - ده وری - مائوریسیو (نوارتی) - رادو - بیلیا - مائوری (اونازی) - کاتالدی - کاندروا (کیتا) - فلیپه اندرسون - کلوزه
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

نتو (7.5) - تومویچ (4) - ساویچ (5.5) - باسانتا (5.5) - پاسکوال (5.5) - کورتیچ (5) - بادلی (6) - ماتی (6) - دیامانتی (5) - ایلیچیچ (5.5) - صلاح (5.5) / پیزارو (6.5) - جیلاردینو (5.5) - خواکین (-) / مونتلا (5)
 

نظر و نقد های کاربران
1099nila
1393/12/20 - 11:42

نتیجه شوکه کننده ای بود اونم الان تو کسادی گلزنی سری آ
بالاخره فشردگی بازیی ها کار داد دست تیم
امیدوارم در ادامه ویولا بتونه سومی رو بدست بیاره

1096dash ali
1393/12/19 - 06:28

سلام
من عاشق مونتلام باختاشم قشنگه

اگه گومز بود بازی متفاوت بود

فورزا ویولا

با تشکر

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :