اخبار :: اخبار باشگاه

لازیو شایسته این پیروزی بود

2198 شماره اطلاع نامه : لازیو شایسته این پیروزی بود 1393/12/19 لازیو شایسته این پیروزی بود اخبار باشگاه :: اخبار لازیو شایسته این پیروزی بود
لازیو شایسته این پیروزی بود

لازیو شایسته این پیروزی بود

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از شکست سنگین در برابر لازیو مدعی شد چنین نتیجه ای به دلیل خستگی ناشی از فشار زیاد مسابقات بدست آمده ولی باعث نگرانی او نخواهد شد.

تیم فیورنتینا شب گذشته در حالی که روز های بسیار خوبی را پشت سر می گذاشت، در برابر میزبان خود لازیو تن به شکست 4-0 داده و شب تلخی را سپری کرد. با این حال مونتلا ابراز امیدواری کرده که بازیکنان با استراحت بیشتر، در بازی های بعدی عملکرد بهتری داشته باشند:

"تیم لازیو شایسته این پیروزی بود و نشان داد آماده ترین تیم حال حاضر ایتالیا می باشد. بازیکنان من هر چه در توان داشتند به نمایش گذاشتند ولی چنین لغزشی وقتی که هر سه روز یک بار بازی می کنید، اجتناب ناپذیر است. بازیکنان ما واقعا خسته بودند و نیاز به استراحت دارند ولی ما تمامی اشتباهاتی که در این بازی مرتکب شدیم را آنالیز خواهیم کرد. ما مستحق این شکست بودیم با وجود اینکه در ابتدای نیمه دوم توانستیم هماهنگی بهتری داشته و تا آستانه گلزنی هم پیش برویم."

"حالا باید در بازی های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم تا بار دیگر لازیو را در جدول بگیریم، چون من اعتقاد دارم فیورنتینا هیچ چیزی کمتر از این تیم ندارد. البته مشخصا لازیو هنوز هم شانس بیشتری دارد، آنها ترکیب قدرتمندی دارند و بازی های اروپایی نیز انجام نمی دهند که برای آنها یک مزیت به شمار می رود. ما بد شانس بودیم که در این مقطع تیم های بزرگ را یکی پس از دیگری ملاقات کردیم و طبیعتا چنین شکست هایی نیز پیش می آید، من واقعا متاسفم."

"ما در خط حمله دچار کمبود هایی هستیم و سعی کردیم از ایلیچیچ در پست غیر تخصصی استفاده کنیم که جواب نداد. حالا باید برای بازی با رم تدابیر جدیدی اتخاذ کنیم. نتو؟ عملکرد او فوق العاده بود هر چند که نهایت کمکی به تیم نکرد. من واقع بین هستم، اگر تا دیروز همه چیز عالی بوده، حالا با یک باخت همه چیز نگران کننده نخواهد شد. با وجود اینکه این شکست به تیم ضربه زد ولی من زیاد نگران نیستم."
 

نظر و نقد های کاربران
1097مهمان
1393/12/19 - 19:28

از نتایج اخیر تیم (برد تاتنهام در لیگ اروپا + برد اینترمیلان در سری آ + برد یوونتوس در جام حذفی) راضی هستم ولی ای‌کاش این بازی رو با این اختلاف زیاد و سنگین نمی‌باختیم. نهایتش دو بر صفر میباختیم. من قبول دارم حرف مونتلا رو که این باخت رو ناشی از خستگی تیم عنوان کرده. این اواخر مصدوم هم زیاد داشتیم.

به امید موفقیت بنفش‌های فلورانس

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :