اخبار :: اخبار باشگاه

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و خواکین

2201 شماره اطلاع نامه : کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و خواکین 1393/12/20 کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و خواکین اخبار باشگاه :: اخبار کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و خواکین
کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و خواکین

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و خواکین

وینچنزو مونتلا در آستانه رویارویی مجدد با تیم سابق خود اعلام کرد این دیدار تفاوت زیادی با بازی جام حذفی دارد و تیم به خوبی می داند که چگونه به شکست در برابر لازیو واکنش نشان دهد.

تیم فیورنتینا فردا شب در برابر تیم رم در لیگ اروپا به میدان خواهد رفت و این در حالی است که چندی پیش در جام حذفی با نتیجه 0-2 این رقیب را شکست داده بود. با این وجود مونتلا معتقد است این نبرد با بازی قبلی در جام حذفی متفاوت است. مونتلا و خواکین در کنفرانس مطبوعاتی مشترک خود صحبت های زیر را مطرح کرده اند.
 

وینچنزو مونتلا:

"شکست ما در برابر لازیو یک اتفاق طبیعی در فوتبال بود. سال گذشته را به یاد می آورم که اتلتیکو مادرید پس از یک سری پیروز های متوالی سرانجام شکست خورد. من از این بابت متاسفم ولی باید رو به جلو پیش برویم. ما به خوبی تمرین کرده ایم و انگیزه زیادی داریم. رم یک تیم بسیار قدرتمند است که توانایی فتح اسکودتو را دارد. آنها در خارج از خانه بهتر بازی می کنند و روحیه انتقام گیری آنها موثر خواهد بود. این بازی بسیار متفاوت از بازی جام حذفی خواهد بود، این بار 180 دقیقه بازی خواهیم کرد و استراتژی متفاوتی خواهیم داشت. ما می دانیم چگونه باید واکنش نشان دهیم، این تیم همیشه پیروزی می خواهد، به خصوص پس از اینکه یک نتیجه بد کسب کرده باشد."

"صلاح؟ هفته های اول حضور صلاح در فیورنتینا بسیار خوب سپری شده است. او خیلی زود با فوتبال ایتالیا تطابق پیدا کرده و تا اینجا تعیین کننده بوده که واقعا خوشحال هستیم. او در هر پستی در خط حمله توانایی بازی کردن دارد ولی با حضور 3 بازیکن عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت. با این حال ما در بازی فردا فقط نصف بازیکن (اشاره به باباکار) را در کنار او داریم. باباکار؟ او آماده است و امروز نیز به طور کامل با تیم تمرین کرد ولی باید ببینیم می تواند 90 دقیقه بازی کند یا خیر. غیبت توتی؟ مطمئنا روش بازی رم بدون توتی به طور کامل تغییر خواهد کرد ولی این تیم باز هم قدرتمند باقی می ماند. گومز؟ ما جای خالی یک مهاجم را در تیم احساس می کنیم، با این حال وقتی که مهاجمان را در اختیار داریم، همه می گویند این تیم به مهاجم نیاز ندارد (با خنده)."
 

خواکین سانچز:

"این بازی از لحاظ پرستیژ و اهمیت، بسیار حساس خواهد بود. پیروزی برابر رم فقط نتیجه بد قبلی را جبران نمی کند بلکه خوشحالی و رضایت بسیار بزرگ تر مخصوص خود را به همراه دارد. پیشرفت در این سن؟ من هنوز هم همان غذا ها را می خورم ولی حالا می توانم بسیار بیشتر در میدان دویده و با تداوم زیادی بازی کنم (با خنده). من تقریبا هیچ جامی کسب نکرده ام و در دو فینال هم حضور داشتم. مهم ترین چیز این است که در بازی فردا گلی دریافت نکنیم و حداقل 1 یا 2 گل به ثمر برسانیم. پیروزی 4-2 برابر یوونتوس؟ آن دیدار فوق العاده و استثنایی بود و یادآوری آن همیشه عالی است."
 

نظر و نقد های کاربران
1102مهمان
1393/12/24 - 00:38

فيورنتينا نبايد مونتلا رو از دست بده
بايد چند فصل ديگر هم اين مربي فهيم و بادانش رو حفظ كنه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :